4 izbový byt | Martina Granca | 89 m²
Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na treťom p
510,375 € 5735 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²
Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n
567,267 € 4730 €/m²
Rodinný dom | Fialkové údolie | 305.79 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom nezariadený rodinný dom, ktorý sa nac
2,990 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Fialkové údolie | 305.79 m²
2,990 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 1,200 m²
RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj exkluzívny, južne orientovaný pozemok v Bratislave I. Súčas
Cena dohodou
2 izbový byt | Drotárska cesta | 61.54 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom jedinečný 2-izbový byt v bytovom dome
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dvořákovo nábrežie | 115 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom nadštandardný byt s dvomi spálňami s
2,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Boženy Němcovej | 193 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt situovaný v tichej
1,200,000 € 6218 €/m²
3 izbový byt | Furdekova | 56.26 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný svetlý 3-izbo
320,000 € 5688 €/m²
3 izbový byt | Plynárenská | 109 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný trojizbový byt nachádzajúci sa
820,000 € 7523 €/m²
Garáž | Pri strelnici | 16 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži
150 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dunajská | 84 m²
Ponúkame na prenájom moderný trojizbový byt v rezidenčnom komplexe Dunajská - Inner City Reside
1,300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 861 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na prenájom vysoko kvalitné kancelárske priestory
12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Tupého | 117 m²
RIVERS REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť s výnimočnou flexibilitou — priesto
295,000 € 2521 €/m²
2 izbový byt | Kvetná | 52 m²
Ponúkame Vám na prenájom, čistý a šikovne riešený 2-izbový byt v jednej z najlepších a najvyhľa
950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 44 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít Bratisl
225,000 € 5114 €/m²
2 izbový byt | - | 54 m²
TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame exkuzívne na predaj 2 izbový byt vo Vysokých Tatrách
175,000 € 3241 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Seberíniho | 16 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadené kancelárske priestory s možnosťou flexibilného prisp
9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 38 m²
Ponúkame Vás jedinečnú ponuku na prenájom – luxusný 2-izbový byt situovaný priamo v centre Mich
650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Gunduličová | 47.28 m²
Realitná kancelária Miraclereal ponúka exkluzívne na dlhodobý prenájom štýlový a nadštandardne
980 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 110 m²
Bývajte v NIDUM: Moderná rezidencia, kde sa stretáva dizajn s komfortom Predstavte si miesto,
225,900 € 2054 €/m²
Výrobný objekt | Nezadaná | 260 m²
OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúka na prenájom reprezentatívny komerčný priestor s celkovou
2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nerudova | 50 m²
Ponúkame na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe Atrium L
800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²
REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz
219,000 € 4056 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.