GESTTO | Pozemok pre bytové a rodinné domy | obec Žabokreky nad Nitrou

Reality Žabokreky nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | 10,000 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 10 000m2 vhodný na výstavbu r

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 28.11.2024
Pozemky na predaj Žabokreky nad Nitrou

49 € 0 €/m²

člen NARKS

GESTTO | 4-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA | T. TEKELA - DRUŽBA

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Teodora Tekela | 76.86 m²

Realitná kancelária GESTTO vám ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 4-izbový byt, situovaný

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

235,000 € 3058 €/m²

člen NARKS

GESTTO | 3-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | PREDAJ | T. MILKINA | KOPÁNKA | TRNAVA

Reality Trnava

Rodinný dom | Tich. Milkina | 127 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj 3

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Trnava

209,000 € 1646 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | JEDINEČNÝ 4-IZBOVÝ MEZONET V CENTRE TRNAVY NA PREDAJ

Reality Trnava

Mezonet | Ulica Hlavná | 143.61 m²

Realitná kancelária GESTTO Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti ponúka na predaj

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Trnava

435,000 € 3029 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | NA PREDAJ | A. KUBINU

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Andreja Kubinu | 53.88 m²

Realitná kancelária GESTTO Vám v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka predaj 3-izobvého bytu

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 3434 €/m²

člen NARKS

GESTTO | 3 – i BYT 117 m2 | ŠATNÍK | ŠPAJZA | PREDAJ | TRNAVA – MEDZIHÁJ

Reality Trnava

3 izbový byt | 321.39 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO ponúka na predaj p

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Trnava

118,500 € 369 €/m²

člen NARKS

GESTTO | 2-IZBOVÝ BYT | HOSPODÁRSKA ULICA | NA PREDAJ | BALKÓN

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Hospodárska | 54.7 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám realitná kancelária GESTTO s.r.o. ponúka na p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 3289 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

GESTTO | EXKLÚZIVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ | obec Žabokreky nad Nitrou

Reality Žabokreky nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | 108,930 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 108 930m2 vh

Publikované: 24.02.2022 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Žabokreky nad Nitrou

49 € 0 €/m²

člen NARKS

Horský luxus - 2-izbový apartmán v hoteli Damian Jasná priamo pri zjazdovke

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | 80 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE ponúkame na predaj apartmán v prestížnom hoteli

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Na prenájom priestranný 1-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Karlovej Vsi TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Tilgnerova | 44 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 1-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Karlovej Ves, n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

BE.LIVE COMPANY- NA PREDAJ- 3-IZBOVÝ BYT- LOGGIA- PIVNIČNÁ KOBKA- VO VYHĽADÁVANOM PROJEKTE OCTOPUS HABITAT- RUŽINOV- MRAZIARENSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 68.8 m²

Hľadáte štýlové mestské bývanie vo vyhľadávanej lokalite, kde máte všetko na dosah a zároveň si

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 4650 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt s balkónom v novostavbe s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Bystrická | 37 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový, moderný, bezpečný a útulný 2 izbový byt s balkónom a súkromným p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

610 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

útulná garzónka v tichej časti

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Antolská | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú garsónku s rozlohou 31 m² nachádzajúcu sa v zateplenom tehlovo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

190,000 € 6129 €/m²

Novinka
Novinka

Veľkoryso riešený 4-izbový byt

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nová Rožňavská.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Novinka
Novinka

svetlý 1-izbový byt v blízkosti centra s terasou

Reality Piešťany

1 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý 1-izbový byt na Bratislavskej ulici v blízkosti centra mesta Pi

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

520 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

priestranný a zariadený, klimatizovaný 2-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Starom meste (pri pol

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

OCCAM | Exkluzívny 3-izbový penthouse Discovery Residence na prenájom | 125 m² | panoramatický výhľad na celé mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynské nivy | 125 m²

Occam New Home ponúka na prenájom výnimočný 3-izbový penthouse s rozlohou 125 m² vrátane 2 lodž

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,450 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

* EXKLUZÍVNY PRENÁJOM * Moderný 1,5-izbový byt s nadštandardným komfortom

Reality Malacky

1 izbový byt | Štúrova | 34.94 m²

DeveloX Reality Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 1,5-izbový

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Malacky

690 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

📞0917 656 551 STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ V OBCI POVODA

Reality Povoda

Pozemok pre rodinné domy | Povoda | 1,238 m²

Realitná kancelária A-W Real ponúka na predaj atraktívny rovinatý stavebný pozemok o výmere 123

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Povoda

68,000 € 55 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom prerobená garsónka, čiastočne zariadená v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Garsónka | Hlavná ulica | 29 m²

Ponúkame Vám na prenájom prerobenú garsónku čiastočne zariadenú v centre mesta Dunajská Streda

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom ambulancií v zdravotníckom zariadení

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 58 m²

NA PRENÁJOM – ZREKONŠTRUOVANÉ ZDRAVOTNÍCKE AMBULANCIE V FUNGUJÚCEJ POLIKLINIKE, ŽILINA – STARÉ

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,109 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kúpa, 1-izbový byt v v meste Kežmarok

Reality Kežmarok

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám jedno alebo dvojizbový byt v meste Kežmarok/b] . Platba v hotovo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Kežmarok

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpa, 3-izbový byt v meste Kežmarok

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Kežmarok. Za každú ponuku Vám budem vďačná

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Kežmarok

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Kúpa, 2-izbový byt v meste Kežmarok

Reality Kežmarok

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v Kežmarok. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Celý

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026