Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovskej doline – Jasná na dosah

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 46 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 4739 €/m²

člen NARKS

SVOBODA & WILLIAMS I 104873 l Dizajnový a priestranný apartmán s terasou a výhľadom na Nízke Tatry

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Demänovská cesta | 72 m²

Dizajnový a priestranný apartmán s terasou a výhľadom na Nízke Tatry sa nachádza v projekte Dam

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 10.07.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

470,000 € 6528 €/m²

Rodinný dom Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v krásnom prostredí obce Pribylina. Dom je celý zrekonštruovaný,

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

132,000 € 1320 €/m²

DIRECTREAL|Moderne zariadený 1 izbový byt na prenájom Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Alexyho | 39 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

530 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Krásny penzión na Liptove na skok do Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

Hotel, penzión, ubytovňa | Demänová | 444 m²

Directreal LMCity - ️ OBROVSKÝ DOM – FUNKČNÝ BIZNIS V TOP LOKALITE DEMÄNOVÁ 8 IZIEB | 3 PODLAŽ

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

999,000 € 2250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Predám záhradnú chatku a odstúpim záhradu. ZNÍŽENÁ CENA

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Záhradná | 435 m²

Directreal LMCity - Predám záhradnú chatku v osobnom vlastníctve a odstúpim záhradu. Chatka je

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

13,000 € 30 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom kompletne zariadeného 2 izbového bytu v TOP lokalite

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1. mája | 56 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt v blízkom centre Lip

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Ponúkame na prenájom obchodné a skladové priestory v budove Quatro Liptovský Mikuláš časť Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | kláštorná | 409 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom útulné obchodné a skladové priestory v budove Qua

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|Slnečný pozemok na výstavbu chalupy na skok od Liptovskej Mary

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Ráztoky | 630 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRI LIPTOVSKEJ MARE S PRÍSTUPOM K VODE ️ Predstav si m

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119,000 € 189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Rozľahlý a slnečný investičný pozemok v skvelej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | Ráztoky | 24,371 m²

Directreal LMCity - INVESTIČNÝ POZEMOK V SRDCI LIPTOVA – OBROVSKÝ POTENCIÁL DO BUDÚCNA Pred

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

90 €/m2 90 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|KVALITA - mobilné domy a moderný dizajn!

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Poľnohospodárska | 21 m²

Directreal LMCity - Sloboda ruka v ruke s komfortom plne vybavenej domácnosti. To je v skratke

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

43,990 € 2095 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Pokoj, príroda a výhľad – stavebný pozemok pripravený na výstavbu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benice | 746 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v pokojnej mestskej časti,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

104,440 € 140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|NOVÁ CENA - pozemok v Demänovej na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Demänová | 1,470 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj sln

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

39 €/m2 39 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena Dom s garážou so super dispozíciou v Top lokalite LM - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Demänovská cesta | 180 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na predaj tento úžasný rodinný dom v Top lokalite Liptovského

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 1278 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok na výstavbu rodinného domu v Liptovskej Ondrašovej

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | S.B. Hroboňa | 1,062 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši, v časti Lipt. O

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

134,000 € 126 €/m²

DIRECTREAL|Skvelý 2i v centre s balkónom na východ slnka :)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Československej brigády | 58 m²

Directreal LMCity - Hľadáš bývanie v centre Mikuláša bez zbytočných komplikácií? Tento byt je

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Investičný pozemok v blízkosti nákupného centra

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Liptovský Mikuláš | 523 m²

Directreal LMCity - Investičná príležitosť, ktorá má budúcnosť Ponúkame na predaj pozemok s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

43,840 € 84 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Záhradná chatka so záhradou v osobnom vlastníctve.

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Záhradná | 605 m²

Directreal LMCity - Pozor, milí hľadači svojho kútika na oddych! Máme pre vás skvelú ponuku -

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

37,000 € 61 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Šikovný 3i s balkónom v širšom centre LM - prenájom

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Hurbanova | 63 m²

Directreal LMCity - ŠTÝLOVÉ 3-IZBOVÉ BÝVANIE NA SKOK DO CENTRA – IHNEĎ VOĽNÝ! Liptovský Miku

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Výnimočný 4 izbák s balkónom na juh vo vyhľadávanej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Vrbická | 92 m²

Directreal LMCity - BÝVANIE, KTORÉ MÁ DUŠU. MIESTO, KTORÉ SI ZAMILUJEŠ. Hľadáš byt, kde sa

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

236,990 € 2576 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Krásny 3i byt s balkónom na juh s TOP občianskou vybavenosťou

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Jefremovská | 60 m²

Directreal LMCity - Na prenájom útulný 3-izbový byt – Podbreziny, Liptovský Mikuláš, VOĽNÝ OD

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Skvelý 2i byt po rekonštrukcii s balkónom vo výbornej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Jilemnického | 65 m²

Directreal LMCity - ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII NA SKOK DO CENTRA LIPTOVSKÉHO MIKUL

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

166,860 € 2567 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Sympatický dvojizbový byt na prenájom v dobrej lokalite.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štefánikova | 56 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na prenájom moderný a priestranný dvojizbový byt v srdci mesta!**

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Byt pri pešej zóne s vlastným parkovacím miestom - investícia v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štúrova | 46 m²

Directreal LMCity - Ak túžite po modernom bývaní v centre mesta s vlastným parkovacím miestom

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

185,000 € 4022 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie