Na prenájom pozemok v Liptovskom Mikuláši ID: 013-24-TICHO

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | . | 4,675 m²

ID: 013-24-TICHO Ponúkam na prenájom pozemok s rozlohou 4675 m², nachádzajúci sa v zastavanom ú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na prenájom Liptovský Mikuláš

1,000 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbového bytu – Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Palúdzka v Liptovskom M

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

130,000 € 2131 €/m²

3-izbový byt na Nábreží v Liptovskom Mikuláši – skvelá lokalita.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Borbisova | 70 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

157,000 € 2243 €/m²

HALO reality - Kúpa komerčný objekt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Objekt pre obchod | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme halu/komerčné priestory vhodné na umiestnenie prevádzky/v

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1 m²

SÚRNE! Pre konkrétneho klienta máme pripravené financovanie a okamžite hľadáme 2-izbový byt v L

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétny mladý pár súrne hľadáme 2 izbový byt na sídlisku Nábrežie v Liptovskom Mikuláši.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

110,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Liptovský Mikuláš, Podbreziny, 883m2 záhrady v osobnom vlastníctve - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

49,900 €

HALO reality - Predaj, záhradná chata Liptovský Mikuláš, Podbreziny, 417 m2 záharady v osobnom vlastníctve - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | 0 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

16,900 €

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Liptovský Mikuláš. Ako preferovaná

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

170,000 € 170000 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Liptovský Mikuláš, Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 56 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

187,500 € 3348 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Liptovský Mikuláš, Ráztocká zátoka - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 55 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

211,800 € 3851 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, apartmán Liptovský Mikuláš, Maladinovo - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ráztocká | 38 m²

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

124,900 € 3655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Podbreziny, Opavská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 63 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,000 € 2619 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradná chata Liptovský Mikuláš, 376 m2 záhrada Pod Stráňami - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | 0 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

29,900 €

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v meste Liptovský Mikuláš. Ako lokalitu p

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, apartmán Liptovský Mikuláš, Maladinovo - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ráztocká | 55 m²

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

139,900 € 3216 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 35 m²

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

129,900 € 3711 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa pozemok okr. Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 300 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach okresu Liptovský Mikuláš - Liptovské Kľ

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Mikuláš

45,000 € 150 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

157,000 €

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, kľudne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1283m² na ulici VITALIŠOVSKÁ s krásnym výhľadom na liptovské hory a lesy

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1283m² na ulici VITALIŠOVSKÁ, v mestskej č

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

220 €/m2 220 €/m2

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1729m² na ulici VITALIŠOVSKÁ s krásnym výhľadom na liptovské hory a lesy.

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1729m² na ulici VITALIŠOVSKÁ, v mestskej č

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

220 €/m2 220 €/m2

BOHÚNKA | Luxusný 4-izbový byt s veľkou lodžiou v centre Liptovského Mikuláša (406)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 132.14 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný mezanínový 4-izbový byt v projekte Bohúnka v historicko

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

432,900 € 3276 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie