2-izbové byty v projekte Bodka House, Liptovský Mikuláš – Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48 m²

Skupina REM Group ponúka rezidenčný projekt Bodka House, ktorý vzniká v pokojnej mestskej časti

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

153,611 € 3200 €/m²

Na predaj pozemok, Liptovská Anna

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,049 m²

Exkluzívne iba v TUreality na predaj prémiový pozemok o rozlohe 3049m2 v jednej z najkrajších č

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Kaviareň / obchodný priestor v projekte Tri Háje – 117 m² + terasa 50 m²

Reality Liptovský Mikuláš

Reštauračné priestory | Kpt. Nálepku | 117 m²

*3 mesiace nájom ZADARMO ako benefit pre nového nájomcu* Máte sen otvoriť si vlastnú kaviareň,

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaný TUreality ponúkajú na predaj 4i byt v top lokalite Lipt.Mikuláš-Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 88 m²

TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave s úžitkovou plochou 88 m

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

208,000 € 2364 €/m²

Rezervovaný SUPER CENA TUreality predáva moderný 4i byt takmer v centre Lipt.Mikuláša - Vrbica

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 87 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s výmerou 87 m², v skvelej lokali

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 2644 €/m²

SUPER CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam stavebný pozemok pri Liptovskej Mare - časť Paludzka

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 808 m²

NOVINKA - youtu.be/Axsn2xB3Syo __________________________________________ EXKLUZÍVNE iba v TURE

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor na prenájom v OC Point – Liptovská Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Obchodné priestory | Revolučná | 177.8 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v nákupnom centre OC Point, nachádzajúci sa v katastri o

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Predaj 1-izbového bytu v projekte Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 42.85 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 1-izbový byt (č. 205) v rezidenčnom projekte Tri Háje na ulici K

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

155,883 € 3638 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu v projekte Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kpt. Nálepku | 71.77 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt (č. 112) v rezidenčnom projekte Tri Háje na ulici K

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

251,676 € 3507 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2-izbového bytu v projekte Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 51.48 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2-izbový byt (č. 212) v rezidenčnom projekte Tri Háje na ulici K

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

182,252 € 3540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PREDAJ - INVESTIČNÁ REKREAČNÁ CHATA - 4 izbová 182 m2 + sklad - 4x parking - pozemok 447 m2 - LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Ráztocká | 182 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PREDAJ | Rekreačná chata v rezorte Maladinovo – Liptovský

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

389,000 € 2137 €/m²

Predaj štýlového 2-izbového bytu (76,55 m²) s veľkorysou terasou v projekte Nová Palúdzka 2 – bývanie, ktoré si zamilujete

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Júliusa Lenka | 45.95 m²

Tento byt nie je len o bývaní – je o životnom štýle, ktorý vám dopraje viac priestoru, svetla a

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 3830 €/m²

Rezervovaný SUPER CENA Veľký 90m2 3i Slnečný byt Na predaj Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 90 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou výmerou 90 m² nachádzajúci sa v me

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

174,800 € 1942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PONÚKAME NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE LM - 60,4m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

TUreality PONÚKA - Prenájom dvojizbového bytu o výmere 60,4 m2 na 4. poschodí s pivnicou cca 3

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BÝVANIE V BYTE A ZÁROVEŇ V DOME ! 2-IZBOVÉ BYTY S POZEMKOM 327m2 a 385m2 V NOVOSTAVBE - MESTSKÁ ČASŤ LM.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 239 m²

► PRE TÝCH, KTORÍ NECHCÚ BÝVAŤ V BYTE, ALE DOM SI NEMÔŽU DOVOLIŤ ! ◄ ► ÚPLNE INÁ ALTERNATÍVA B

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,500 € 726 €/m²

Prenájom 2i bytu Liptovský Mikuláš- Ondrášová

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Hony | 50 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 2 izbový byt v tichej lokalite v prímestskej časti Liptovsk

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

560 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOKONALÝ STAVEBNÝ POZEMOK V LIPT. MIKULÁŠI PRIPRAVENÝ NA VÝSTAVBU !

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 653 m²

VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE KONEČNE STAVEBNÝ POZEMOK BEZ PROBLÉMOV A NEDOSTATKOV ! ► Pozemok sa na

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

190 €/m2 190 €/m2

Jedinečné 2 a 3 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované!

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 61 m²

Predstavujeme vám jedinečný bytový projekt MAGNÓLIA, ktorý prináša do obce Liptovská Teplá nový

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2607 €/m²

Rezervované TUreality ponúka stavebný pozemok pre RD, 570m2, Meststká časť Demänová-Bodice, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v mestskej časti Liptovského Mikuláša, D

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

68,000 € 119 €/m²

SUPER CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam pozemok /1360m2/ na výstavbu RD - obec Dúbrava

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 1,360 m²

NOVINKA - poprosím, stiahnite si link na videovizualizáciu *** youtu.be/0cBLJySx2j8 *** _____

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúka na predaj jedinečný investičný bungalov priamo v Holiday Village Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 56 m²

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj investičný bungalov v exkluzívnom rezorte Holiday Villa

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

175,000 € 3125 €/m²

Na predaj 2 Pozemky v meste 590m2 v Palúdzke, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 590 m²

TUreality ponúka na predaj 2 stavebné Pozemky s výmerou 590 m² rovinatej pôdy v top lokalite.

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

79,990 € 136 €/m²

Tureality ponúka na predaj veľmi zaujímavý viacúčelový Objekt v Lipt.Mikuláši-Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | 3,500 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt s pozemkom 3500 m² – Okoličné, Liptovský Mikuláš

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

750,000 € 214 €/m²

SUPER CENA-POSLEDNÝ VOĽNÝ DOM TUreality predáva Exkluzívne rodinný dom v Liptovských Kľačanoch

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 75 m²

TUreality ponúka na predaj krásnu rodinnú novostavbu s obytnou plochou 75 m², ktorá sa nachádza

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

215,000 € 2867 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23079)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Upresniť hľadanie