RE0005111-21-000002 (4988891) Aktualizovaný: 29. 11. 2021 1. publikácia: 29. 11. 2021

RETRO REALITY - ponúka krásny 3 izb. byt s balkónom v skvelej lokalite. Nová Cena!!!

Sklenárova
Bratislava - Ružinov • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

239 900 € 3 263 €/m2

Základné informácie

Druh:
3-izb. byt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
73.53 m²
Info
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Ružinov, Sklenárova. Nehnuteľnosť má čistú podlahovú plochu 73.53m2 + balkón + pivnica. Nachádza sa na 1. poschodí (nie prízemie) zo 7 s výťahom. Nehnuteľnosť ponúka veľmi dobrú dispozíciu, pričom pozostáva zo vstupnej predsiene, priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou, z ktorej je aj vstup na balkón, z chodby, samostatnej kúpeľne a toalety a z dvoch nepriechodných izieb. Spacia časť je teda oddelená od dennej časti.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou (pastové okná, nové radiátory, vchodové dvere, dlažby, obklady, sanita, rozvody elektriny atď...). Nehnuteľnosť si však zachovala svojho ducha, nakoľko sa nepoužila lacná plávajúca podlaha ale investovalo sa do repasovania pôvodných drevených parkiet. Byt sa predáva čiastočne zariadený, pričom miera zariadenia je na dohode medzi budúcim kupujúcim a majiteľom.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou (zateplenie, nové stúpačky, vchod, video vrátnik, skchránky, výťah, strecha), čo je výhoda, nakoľko v budúcnosti by už nemal byť problém s hlučnými a prašnými prácami spojenými s prerábaním bytového domu. 

Lokalita v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza patrí medzi čoraz viac a viac vyhľadávané. Je to najmä blízkosťou do centra a občianskou vybavenosťou, pričom "na skok" je to do potravín, na centrálne trhovisko, k jazeru Štrkovec, či do nákupného centra. V blízkosti domu sa nachádzajú viaceré zastávky MHD, ihrisko, park a ešte omnoho viac... K bytu prislúcha taktiež pivničná kobka. Treba vidieť!  

Cena 239 900 €

Naše služby zahŕňajú kompletný právny servis: vypracovanie ZoBZ (zmluva o budúcej zmluve) – kúpna zmluva - poplatky za overenie podpisov u notára - kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra - výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom - snímky z katastrálnej mapy a hypotekárne poradenstvo. Sprostredkovať vieme služby súdneho znalca a zaoberáme sa aj rekonštrukciami bytov a domov. Bližšie informácie nájdete na stránke www.retroreality.sk v sekcii rekonštrukcie.
Prečítať viac
Charakteristika

Nadzemné podlažie:
ostatné podlažie

Poschodie:
1 z 7

Výťah:
áno

Stav nehnuteľnosti:
kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva:
osobné

Konštrukcia bytu:
zmiešaná

Balkón:
áno

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Mgr. Jakub Colotka

Mgr. Jakub Colotka

+421 904 989 496
Zobraziť číslo

Retro reality s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 1

Račianska 72 • 83102, Bratislava - Nové Mesto (SK)

239 900 € 3 263 €/m2

Mgr. Jakub Colotka

Mgr. Jakub Colotka

+421 904 989 496
Zobraziť číslo