Rodinný dom | Serenity park | 105.75 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj dva samostatne stojace 4-izbové rod
259,000 € 2449 €/m²
Rodinný dom | Serenity park | 88.23 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 4 moderné 3-izbové rodinné dvojdomy
197,000 € 2233 €/m²
4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²
- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu
420,000 € 4118 €/m²
Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²
420,000 € 4118 €/m²
Rodinný dom | Serenity park | 76.8 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 4 moderné rodinné trojdomy v novovz
148,000 € 1927 €/m²
Mezonet | Kvetná | 94.74 m²
Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4.izbový mezonet v nadstavbe s 2xb
370,000 € 3905 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 57 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at
209,990 € 3684 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²
Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a
209,990 € 3307 €/m²
3 izbový byt | Romanova | 72 m²
3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred
259,990 € 3611 €/m²
Garsónka | Topoľčianska | 29 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú, Garsónku o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.00 m
159,900 € 5514 €/m²
3 izbový byt | Tomášikova | 78 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Tomášikove
322,000 € 4128 €/m²
1 izbový byt | Židovská | 72 m²
Z poverenia majiteľov Vám realitná kancelária BETTY ponúka na prenájom mimoriadne iný, za to
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Muškátova | 56 m²
Na PRENÁJOM 2i byt PEZINOK – MUŠKÁTOVÁ – sídlisko Muškát - tehlová NOVOSTAVBA - veľký, slnečný
590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²
Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na
239,990 € 3837 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa prispôsobí vašim plánom a nie naopak? Či už potrebujete vyriešiť
209,900 € 833 €/m²
Rodinný dom | Na letisko | 632 m²
Ekluzívne v Y A M I • D O M I na predaj zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom so samostatným
319,990 € 506 €/m²
2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²
Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D
242,000 € 6453 €/m²
4 izbový byt | Košická | 149.8 m²
Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ
539,000 € 3598 €/m²
Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²
Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný
749,900 € 2388 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan
219,000 € 2837 €/m²
Mezonet | Hollého | 134 m²
Mamud reality ponúka na predaj veľkorysý mezonetový byt v nadstavbe z roku 2000. Byt 3+1 o celk
210,000 € 1567 €/m²
1 izbový byt | 27 m²
Na predaj 1 izbový byt v novostavbe v meste Bytča – Thurzove Sady Byt sa nachádza na 4 poschodí
114,500 € 4241 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²
Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj chatku v okrajovej časti Padličkova.
25,900 € 518 €/m²
1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²
Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete
114,990 € 3108 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.