REZERVOVANÉ Moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s 2 balkónmi v centre mesta

Reality Senica

2 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na prenájom krásny, moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na 3/4 pos

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RADO | 4-izbový byt v meste Šaštín - Stráže

Reality Šaštín-Stráže

4 izbový byt | M.R. Štefánika | 80 m²

RADO ׀ Štvorizbový byt v meste Šaštín Stráže RADO Reality vám ponúka na predaj 4 izbový byt o

Publikované: 10.12.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šaštín-Stráže

90,000 € 1125 €/m²

Arvin & Benet | Exkluzívny byt pri jazere v prestížnom Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

2 izbový byt | Nezadaná | 49.56 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt v projekte LuxApartments v prestížnom Pen

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

249,000 € 5024 €/m²

Dizajnový apartmán pri jazere v Penati Golf Rezort v projekte LuxApartments, Šajdíkové Humence

Reality Šajdíkove Humence

1 izbový byt | Nezadaná | 42.87 m²

Nexus Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusne a dizajnovo na mieru architektom zariaden

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

169,900 € 3963 €/m²

Na predaj posledný 1-izbový byt v projekte Pánsky Dvor Sekule

Reality Sekule

1 izbový byt | Nezadaná | 34.56 m²

Váš prvý domov v Panskom Dvore – Sekule Novostavba spája nadčasovú architektúru s pokojom vidi

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Sekule

115,200 € 3333 €/m²

Nadštandardne vybavený 3-izbový byt C2.4 – projekt Panský Dvor, Sekule

Reality Sekule

3 izbový byt | Pekná | 68.89 m²

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Byty na predaj Sekule

159,900 € 2321 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Senica, CENTRUM - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Senica

2 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária HALO reality a Emília Palkovičová, kontakt: 0915 494 157, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 3125 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kúty

Reality Kúty

2 izbový byt | 56 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v obci Kúty. Vyhovuje štandard, holobyt al

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Kúty

125,000 € 2232 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Senici. V dobrom stave, bez ďalších veľkých inve

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Senici do 110.000€. Ak o takom viete kontaktujte

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme byt vhodný na kompletnú rekonštrukciu. Ak máte byt v pôvodnom s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

85,000 € 85000 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Moravský Svätý Ján, Cesta na Hohenau - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Moravský Svätý Ján

2 izbový byt | 44 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Emrich, kontakt: 0907 115 577, nehnuteľnosť s ID: SE-7

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Moravský Svätý Ján

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Kúty

Reality Kúty

1 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v obci Kúty. Vyhovuje štandard, holobyt a

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Kúty

115,000 € 2556 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 100764 | 1-izbový byt v areáli Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

1 izbový byt | Nezadaná | 27 m²

V uzavretom komplexe Penati Golf Resort exkluzívne ponúkame na predaj moderný 1-izbový byt v no

Publikované: 05.01.2023 Aktualizované: 14.10.2025
Byty na predaj Šajdíkove Humence

109,990 € 4366 €/m²

Na predaj kompletne zariadený 1 – izbový byt v novostavbe v obci Sekule

Reality Sekule

1 izbový byt | 48.4 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe v obci Sekule. C

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sekule

98,000 € 2025 €/m²

DIRECTREAL|Útulný 2iz. apartmán na golfovom ihrisku PENATI

Reality Šajdíkove Humence

2 izbový byt | Golfová | 42.1 m²

Directreal Office - 2-izbový apartmán pri golfovom ihrisku Penati – ideálne víkendové bývanie

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

149,900 € 3561 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Útulný 1izbový byt 35 m2 Ul. 4. Apríla, Sekule *** SKVELÁ PONUKA ***

Reality Sekule

1 izbový byt | 4. Apríla | 35 m²

VIDEO: https://my.matterport.com/show/?m=eKwJk2hfPzL Ponúkame vám na predaj byt v pôvodnom st

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sekule

74,900 € 2140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP CENA! Ponúkame na predaj 3i byt v obci Kuklov (s vizualizáciou)

Reality Kuklov

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obci Kuklov. Byt sa nachádza na vyvýšenom 1. poschodí z 2. By

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Kuklov

65,000 € 903 €/m²

NA PRENÁJOM šikovná garsónka, Hollého ul., Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 26 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na prenájom garsónku so zasklenou loggiou, ktorá sa nachádza na Hollého ul.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

390 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM zrekonštruovaný 1-IZB.BYT, Štefánikova ul., Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 38 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom nadštandardný, zrekonštruovaný 1-izb.byt v tichej časti centra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HĽADÁM: 3-izbový byt, cca 72 m2, SENICA, do 100.000,- €

Reality Senica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v lokalite SENICA. Celková rozloha cca 72 m2.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 €

člen NARKS

Predaj, 4 izbový byt Senica – Sotina

Reality Senica

4 izbový byt | Sotinská | 80.5 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v Senici – Sotina, ulica Sotinská, ktorý zaujme

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Senica

145,000 € 1801 €/m²

PRENÁJOM 2-izbového bytu v Senici PRENAJATÉ

Reality Senica

2 izbový byt | J. Kráľa | 64 m²

Ak hľadáte priestranný a zrekonštruovaný byt na prenájom v Senici, máme pre vás zaujímavú ponuk

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na prenájom Senica

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-izbového bytu v Senici – PRENAJATÉ

Reality Senica

2 izbový byt | Moyzesova | 53 m²

Ponúkame na prenájom útulný a zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v Senici na Moyzesovej uli

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Senica

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30400)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie