KÚPIME 3-IZBOVÝ BYT V SENICI – HOTOVOSŤ

Reality Senica

3 izbový byt | 62 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 3-izbový byt v meste Senica, V prípade bytového domu bez výťa

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

Predaj, jednoizbový 2x balkón byt Senica - Centrum

Reality Senica

1 izbový byt | Hollého | 42 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite Senic

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senica

94,900 € 2260 €/m²

KÚPIME 1-IZBOVÝ BYT V SENICI – HOTOVOSŤ

Reality Senica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre nášho klienta hľadáme 1-izbový byt v meste Senica, ideálne centrum mesta, alebo na sídlisku

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

PRENÁJOM – zariadený 3-izbový byt Senica PRENAJATÉ

Reality Senica

3 izbový byt | S. Jurkoviča | 74 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Senici na ulici

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na prenájom Senica

620 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom – 3-izbový byt, Senica, PRENAJATÉ

Reality Senica

3 izbový byt | Palárikova | 65 m²

Ponúkame na PRENÁJOM vkusne zrekonštruovaný a slnečný 3-izbový byt nachádzajúci sa na vyhľadáva

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Senica

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

KÚPIME 2-IZBOVÝ BYT V SENICI – HOTOVOSŤ

Reality okres Senica

2 izbový byt | Štefánikova | 0 m²

Pre nášho klienta hľadáme 2-izbový byt v Senici. Preferované ulice: Štefánikov

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 14.04.2025
Byty na kúpa

Cena dohodou

Predaj, veľký trojizbový byt Senica Sotina, ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | S. Jurkoviča | 88.5 m²

Ponúkame na predaj veľký a priestranný trojizbový byt v meste Senica, ktorý zaujme najmä svojou

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Senica

148,000 € 1672 €/m²

Predaj – priestranný 3-izbový byt Senica PREDANÉ

Reality Senica

3 izbový byt | Hurbanova | 74 m²

PREDANÉ Ponúkame na predaj veľký a svetlý trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa priamo v ce

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

129,900 € 1755 €/m²

Prenájom, dvojizbový byt s balkónom, Senica

Reality Senica

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 58.5 m²

Ponúkame Vám na PRENÁJOM krásny slnečný 2-izbový byt s balkónom v centre mesta Senica na Hviezd

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Senica

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj, Garsónka Senica časť Sotina – ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

Garsónka | L. Novomeského | 27 m²

Ponúkame na predaj peknú a priestrannú garsónku bez balkóna v meste Senica, na obľúbenom sídlis

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Senica

66,900 € 2478 €/m²

PRENÁJOM, 2-izbový byt Senica s balkónom

Reality Senica

2 izbový byt | Palárikova | 54 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2-izbový byt s priestranným balkónom v meste Senica, na Palárikovej

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na prenájom Senica

520 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, Garsónka Senica časť Sotina

Reality Senica

Garsónka | L. Novomeského | 27 m²

Ponúkame Vám na prenájom peknú a priestrannú garsónku bez balkóna v meste Senica, na obľúbenom

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Senica

380 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HĽADÁME NA KÚPU 2 ALEBO 3 IZBOVÝ BYT

Reality Senica

2 izbový byt | Sotina | 55 m²

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov 2 alebo 3 izbový byt v Senici alebo v blízkom okolí. Ak t

Publikované: 21.04.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

115,000 € 2000 €/m²

PREDAJ, priestranný 4-izbový byt, Kúty

Reality Kúty

4 izbový byt | 110 m²

Priestranný 4-izbový byt s balkónom v bytovom dome s dvoma bytovými jednotkami Ponúkame na pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Kúty

110,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Na prenájom nový 3-izb byt (98m2) Senica - centrum

Reality Senica

3 izbový byt | Štefánikova | 98 m²

Exkluzívne v AVORY Realitné Centrum vám predstavujeme byt, ktorý vonia novotou. Na Štefánikove

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

690 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

CENTRUM - KOMPLET ZARIADENÝ 1,5 izbový byt s INVESTYČNÝM potenciálom - Výťah

Reality Senica

2 izbový byt | Továrenská | 42 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj 1,5-izbový byt priamo v centre mesta Senica. By

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Senica

86,000 € 2048 €/m²

CENTRUM - KOMPLET ZARIADENÝ 1,5 izbový byt s INVESTYČNÝM potenciálom

Reality Senica

1 izbový byt | Továrenská | 42 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Senica

86,000 € 2048 €/m²

1 izbový byt v projekte LuxApartments s možnosťou odpočtu DPH

Reality Šajdíkove Humence

1 izbový byt | Nezadaná | 29.66 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj 1 izbový byt vyhotovený do krásneho štandardu v novostavbe v

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

130,990 € 4416 €/m²

Na predaj 3iz. byt po čiastočnej rekonštrukcii v Senici

Reality Senica

3 izbový byt | Kalinčiakova | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners (pobočka Senica) vám ponúka na predaj príjemný a priestr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 €

Na predaj 2iz. byt v Senici v pôvodnom stave ( centrum)

Reality Senica

2 izbový byt | Hurbanova | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt v Senici v pôvodnom stave

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senica

89,000 €

1,5iz. byt s loggiou a pivnicou v centre mesta Senica

Reality Senica

1 izbový byt | Hollého | 40 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkou loggiou a pivni

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senica

95,000 € 2375 €/m²

3-izb. byt (89m2) dva balkóny, pokojné centrum mesta – Senica

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 82 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Senica – Ro

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

142,000 € 1732 €/m²

Na prenájom 1- izb. byt (33m2), zariadený, Senica- Sotina

Reality Senica

1 izbový byt | Mudrochova | 33 m²

AVORY Realitné Centrum ponúka na prenájom pekný,zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej lokali

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HOTOVOSŤ PRIPRAVENÁ – HĽADÁM BYT V SENICI

Reality Senica

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

HĽADÁM INVESTIČNÝ BYT V SENICI – KLIENT S HOTOVOSŤOU! Máte 1- alebo 2-izbový byt v Senici a zv

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

90,000 € 1800 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30400)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23060)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Upresniť hľadanie