3 izbový byt | Nezadaná | 73.08 m²
Hľadáte domov, kde bude mať vaša rodina viac pokoja, súkromia a priestoru na bežný život? Mies
126,000 € 1724 €/m²
3 izbový byt | neurčená | 65.52 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou na okraji mesta Senica, časť
158,500 € 2213 €/m²
3 izbový byt | Sídlisko | 78 m²
F 057 -113- PAMO V exklizívnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v obci Ja
114,000 € 1462 €/m²
2 izbový byt | Továrenská | 41.93 m²
Martin VINCENC ponúka na predaj PRÍJEMNÝ, BEZBARIÉROVÝ 2-izbový byt PO STARŠEJ REKONŠTRUKCII s
90,000 € 2146 €/m²
1 izbový byt | Hurbanova | 32 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na prenájom 1 izbový byt, k
420 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Sadová | 48 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj luxusný dvoji
145,000 € 3021 €/m²
2 izbový byt | Kalinčiakova | 52 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradom zastúpení majiteľov ponúka na predaj 2 izbový byt s bal
95,000 € 1827 €/m²
Garsónka | Hollého | 26 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom kompletne za
370 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | J. Mudrocha | 68 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj výnimočný byt po
169,000 € 2485 €/m²
1 izbový byt | Nám. Oslobodenia | 0 m²
Dobrý deň, realitná kancelária A&P aktuálne hľadá byty pre viacerých svojich klientov, ktorí ma
Cena dohodou
2 izbový byt | J. Kráľa | 72 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne rekonštr
139,500 € 1938 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 84 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj čiastočne rek
89,900 € 1070 €/m²
3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²
159,500 € 2346 €/m²
3 izbový byt | Nám. Oslobodenia | 57 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj rekonštruovan
110,000 € 1930 €/m²
3 izbový byt | SNP | 74 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na prenájom kompletne zr
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kolónia | 45 m²
A&P realitná kancelária - V exkluzívnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na prenájom útulný pod
420 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hviezdoslavova | 57 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predájom 2,5 izbový b
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | SENICA | 50 m²
EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta Senica, nachádzajúci
80,000 € 1600 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
3-izbový byt s komorou a loggiou, Senica – Sotina (ul. J. Mudrocha) Na predaj ponúkame 3-izbo
115,000 € 1554 €/m²
Garsónka | 22 m²
Hľadáme pre nášho klienta garsónku. Záujemca uprednostní prerobenú a zariadenú garsónku. Balkón
75,000 € 3409 €/m²
4 izbový byt | 84 m²
Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v Senici. Klient uprednostní byt po kompletnej rekonštrukcii.
150,000 € 1786 €/m²
4 izbový byt | 80 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám MAXA reality ponúka na preda prípadne výmenu za RD jeden z najväčší
125,000 € 1563 €/m²
2 izbový byt | 70 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt, 2 izbový byt a 3 izbový byt. LOKALITA: Štefá
100,000 € 1429 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
EXKLUZÍVNA TOP PONUKA – Štýlový 3-izbový byt, do ktorého sa zamilujete | Senica – Sotina Preds
149,000 € 2191 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.