Kúpime!!! Dvojizbový byt v Senici

Reality Senica

2 izbový byt | 49 m²

Hľadáme pre našich klientov dvojizbový byt v Senici. Záujemca hľadá byt v kľudnejšej časti cent

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

120,000 € 2449 €/m²

Dvojizbový byt na prenájom v centre Senice

Reality Senica

2 izbový byt | 41 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt v centre mesta Senica. Cena 320 €/mesiac plus energie 160

Publikované: 19.01.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

320 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kúpime!!! Trojizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 74 m²

Hľadáme pre klienta 3 izbový byt v OV v Senici časť Sotina alebo centrum mesta. Klient upredn

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

135,000 € 1824 €/m²

ZĽAVA!!! Dvojizbový byt, Štefánikova ulica, Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 52 m²

NOVINKA v ponuke MAXA REALITY 2-izbový byt s veľkou kuchyňou, Senica – Štefánikova ulica

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

96,900 € 1863 €/m²

Kúpime !!! Jednoizbový byt, Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 54 m²

Hľadáme pre našich klientov 1 izbový byt v OV v Senici. Byt najlepšie na 2. až 6. poschodí. Bal

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 1852 €/m²

Dvojizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 53 m²

NOVINKA v ponuke MAXA REALITY Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt, Senica – Sotina (ul. J. M

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

126,900 € 2394 €/m²

NEO - Elegantný 4i byt na prenájom – novostavba v srdci Senice

Reality Senica

4 izbový byt | Sadová | 77 m²

Ak hľadáte na prenájom moderný byt v novostavbe v Senici a vo výbornej lokalite, tento 4i byt v

Publikované: 01.07.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Senica

940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom 2izbový byt v Senici

Reality Senica

2 izbový byt | Štefánikova | 48 m²

3RP reality ponúka na prenájom 2 izbový byt na ulici Štefánikova v meste Senica. Byt s rozlohou

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Senica

440 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Výnimočný 2-izbový byt pri Penati Golf Resorte

Reality Šajdíkove Humence

2 izbový byt | x | 54.83 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný a zariadený výnimočný 2-izbový byt pri najlepšom Slovenskom

Publikované: 02.04.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na predaj Šajdíkove Humence

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Štvorizbový byt 85 m2 s garážou a záhradou, Hlboké - okres Senica

Reality Hlboké

4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hlboké, len pár minút od mesta

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hlboké

94,450 € 1111 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Hlboké

4 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

MAREČEK REALITY ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hlboké okres Senica. Veľkým b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hlboké

94,450 € 1111 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3izbový byt v Šaštíne

Reality Šaštín-Stráže

3 izbový byt | Alej | 66 m²

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny moderný byt v ŠAŠTÍNE. Je to j

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Šaštín-Stráže

129,990 € 1970 €/m²

Exkluzívne na predaj! 3-izbový byt (č.25/5.nadzemné podložie) Bytový komplex Kúty II.etapa

Reality Kúty

3 izbový byt | 74.8 m²

Predstavujeme Vám projekt Bytového komplexu Kúty nachádzajúceho sa v meste Kúty, ktorý bude vyt

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Kúty

158,500 € 2119 €/m²

Exkluzívne na predaj! 2-izbový byt (č.27/5.nadzemné podlažie) Bytový komplex Kúty II.etapa

Reality Kúty

2 izbový byt | 54.8 m²

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Kúty

129,500 € 2363 €/m²

Exkluzívne na predaj! 2-izbový byt+ (č.26/5.nadzemné podlažie) Bytový komplex Kúty II.etapa

Reality Kúty

2 izbový byt | 63.15 m²

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Kúty

138,500 € 2193 €/m²

Na predaj priestorný 1 izbový byt v centre mesta Senica.

Reality Senica

1 izbový byt | J. Kráľa | 42.83 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový byt v centre mesta Senica. Byt sa nachádza v centre mesta, na ulici

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

89,990 € 2101 €/m²

3 izb. byt -Jedinečná príležitosť na bývanie podľa vlastných predstáv.

Reality Senica

3 izbový byt | L. Novomeského | 74 m²

Byt je stave holobyt určenom na modernizáciu. V rámci prípravy na modernizáciu boli realizované

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Senica

115,900 € 1566 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 - izb. byt s lodžiou (74m2) Senica - centrum

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 69 m²

...Byt v tichom centre Senice so zasklenou lodžiou, veľkou murovanou pivnicou a výhľadom do zel

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

113,000 € 1638 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom - nový 1 - izb. byt, parking, Senica , Sadová ul.

Reality Senica

1 izbový byt | Sadová | 34 m²

Moderný byt s novým zariadením, do ktorého sa stačí len nasťahovať a užívať si všetky výhody kt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Krásny, moderne zariadený 1 izbový byt na prenájom

Reality Senica

1 izbový byt | 37 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný, moderne zariadený 1 izbový byt, ktorý sa nachádza na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 2-izbový byt na prenájom, kúsok od centra mesta

Reality Senica

2 izbový byt | 48 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2-izbový byt o výmere 48 m², ktorý sa nachádza na 1/3 poschodí na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

440 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zariadená garsónka na prenájom

Reality Senica

1 izbový byt | 22 m²

Ponúkame na prenájom garsónku o výmere 22 m2, ktorá sa nachádza na prízemí v bytovom dome na Že

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

370 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Krásny, moderný 3-izbový byt v tichej lokalite

Reality Senica

3 izbový byt | 74 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt o výmere 74 m2, ktorý ponúka moderné a praktické bývanie

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

165,000 € 2230 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

REZERVOVANÉ Útulný 1-izbový byt s balkónom

Reality Senica

1 izbový byt | 32 m²

Ponúkame na predaj slnečný 1-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza v tichej časti mesta na P

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

83,000 € 2594 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8539)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23060)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie