Nový 2-izbový byt so záhradou v Senici – Sadová ulica

Reality Senica

2 izbový byt | Sadová | 54 m²

Úplne nový byt, vlastná záhradka a skvelá lokalita – kombinácia, ktorú si zamilujete. Tento 2-

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

154,000 € 2852 €/m²

Na prenájom 1,5 - IZB. BYT, Senica, Hviezdoslavova ul.

Reality Senica

1 izbový byt | Nezadaná | 37 m²

.....Krásny 1,5-izbový byt po rekonštrukcii, plne zariadený. AVORY Realitné Centrum / Ponúkame

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 3 - izb. byt, loggia (68m2), Senica, Sotinská ul.

Reality Senica

3 izbový byt | Sotinská | 66 m²

Ak hľadáte byt, kde je každodenný život jednoduchší – s obchodmi, školami aj službami na pár kr

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

130,000 € 1970 €/m²

🏡 3-izbový byt na predaj – 64m2 - fajn obývateľný stav

Reality Senica

3 izbový byt | SEN | 64 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 3-izbový byt na predaj 📌 Základné informácie Dispozícia: 3-izbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

109,900 € 1717 €/m²

///REZERVOVANÉ///CreeX Reality - Na predaj 2i byt s praktickou dispozíciou v Borskom Svätom Jure

Reality Borský Svätý Jur

2 izbový byt | Nezadaná | 43.26 m²

CreeX reality s.r.o. a Róbert Hustý ponúkajú na predaj 2-izbový byt s praktickou dispozíciou v

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Borský Svätý Jur

74,500 € 1722 €/m²

CreeX Reality - priestranný podkrovný 3-izbový byť s možnosťou úpravy na 4-izbový - Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

3 izbový byt | 151.33 m²

CreeX Reality a Róbert Hustý ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový podkrovný byt s možnosťou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Borský Svätý Jur

155,000 € 1024 €/m²

///REZERVOVANÉ///CreeX reality - Na predaj 1i byt s praktickou dispozíciou v Borskom Svätom Jure

Reality Borský Svätý Jur

1 izbový byt | Nezadaná | 37.84 m²

CreeX reality s.r.o. a Róbert Hustý ponúkajú na predaj 1-izbový byt s praktickou dispozíciou v

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Borský Svätý Jur

68,000 € 1797 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CreeX Reality - útulný 1-izbový byt - Borský Svätý Jur

Reality Borský Svätý Jur

1 izbový byt | 21.34 m²

CreeX Reality a Róbert Hustý ponúkajú na predaj útulný 1-izbový byt s kuchynským kútom v komple

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Borský Svätý Jur

55,000 € 2577 €/m²

///REZERVOVANÉ///CreeX reality - Na predaj 2i byt s praktickou dispozíciou v Borskom Svätom Jure

Reality Borský Svätý Jur

2 izbový byt | Nezadaná | 41.24 m²

CreeX reality s.r.o. a Róbert Hustý ponúkajú na predaj útulný 2-izbový byt v kompletne zrekonšt

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Borský Svätý Jur

74,500 € 1806 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt s balkónom na ulici J. Mudrocha v Senici

Reality Senica

2 izbový byt | 50 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt na ulici J. Mudrocha v Senici. Byt sa nachádza na 5. p

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

107,900 € 2158 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nový 1 izb. byt - Rezidencia Hviezdoslavova

Reality Senica

1 izbový byt | 33 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame na predaj 1 izbový byt v stave h

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

89,900 € 2724 €/m²

Tiché a slnečné bývanie: 4-izbový byt s pivnicou a garážou

Reality Kúty

4 izbový byt | Hollého | 97.74 m²

Priestranný 4-izbový byt s garážou, pivnicou a spoločnou záhradou – slnečný a v tichom prostred

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Kúty

129,900 € 1329 €/m²

AZUR·RE | EXKLUZÍVNY APARTMÁN PRI GOLFOVOM IHRISKU PENATI

Reality Šajdíkove Humence

1 izbový byt | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny kompletne zariadený 1-izbový apartmán v prestížnom areáli Penati

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Šajdíkove Humence

185,200 € 5788 €/m²

REALITY PROGRES PONÚKA 4 -IZBOVÝ BYT s BALKÓNOM 82 m2 SENICA + ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Senica

4 izbový byt | L. Novomeského | 80 m²

NOVÁ CENA REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA ČIASTOČNE PREROBENÝ 4 IZBOVÝ BYT s BALKÓNOM 82 m2 na

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Senica

129,000 € 1613 €/m²

NOVÁ CENA REALITY PROGRES PONÚKA 4 -IZBOVÝ BYT s BALKÓNOM 82 m2 SENICA + ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Senica

4 izbový byt | Sotinská | 82 m²

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Senica

129,000 € 1573 €/m²

HALO reality - Kúpa, dvojizbový byt Smolenice

Reality Prievaly

2 izbový byt | 60 m²

Pre klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Smoleniciach do 75.000€. Bližšie informácie Vám r

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na kúpa Prievaly

72,000 € 1200 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový, alebo dvojizbový byt v Senici. Platba v hotovosti.

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

Obchodný priestor na prenájom - centrum mesta

Reality Senica

2 izbový byt | 31 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 31 m2, ktorý sa nachádza priamo v centre mesta

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

230 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Hľadáme byty pre konkrétnych klientov, Senica, Skalica

Reality Senica

2 izbový byt | Nezadaná | 36 m²

Váš byt môže mať nového majiteľa skôr, než si myslíte. AVORY Realitné Centrum aktuálne zastupu

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

Cena dohodou

Na prenájom 2-izb. byt s balkónom, Senica, Sadová ul.

Reality Senica

2 izbový byt | Sadová | 54 m²

KRÁSNY, nový BYT s vlastným parkovacím státím v REZIDENČNOM PROJEKTE „PRI PARKU“ je pripravený

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM šikovný 2-IZB.BYT, Kalinčiakova ul., Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 48 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom na Kalinčiakovej ul

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Robotníckej ulici, voľný ihneď

Reality Senica

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa na 12. poschodí bytového

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

550 € 10 €/m²

SENICA: NA PRENÁJOM EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V CENTRE PRI PARKU S PARKOVANÍM

Reality Senica

2 izbový byt | 55.78 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom novozariadený 2-izbový byt pre seriózneho a spoľahlivého nájomcu.

Publikované: 23.06.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Senica

640 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ 1 izbový byt v novostavbe

Reality Sekule

1 izbový byt | Pekná | 34.56 m²

Developer projektu Panský Dvor ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v štandarde v novovybudova

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Sekule

115,200 € 3333 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23060)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30400)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Upresniť hľadanie