Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | ulica | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bardejov

89,000 € 1978 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | ulica | 45 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bardejov

89,000 € 1978 €/m²

Záhradka s chatkou a vlastnou studňou na Mihaľove, Bardejov, 428 m2

Reality Bardejov

Záhrada | 428 m²

Ponúkam Vám na predaj slnečnú záhradu s chatkou a altánkom o rozlohe 428 m² v pokojnej lokalit

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

27,000 € 63 €/m²

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Bardejov

1 izbový byt | Duklianska | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bardejov

87,990 € 4290 €/m²

Rodinný dom - Novostavba v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

Rodinný dom | Bardejovské Kúpele | 140 m²

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec aliquet in dolor non ultricies.

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bardejov

307,000 € 2193 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v blízkom centre mesta, v Bardejove

Reality Bardejov

2 izbový byt | Štefánikova | 52 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

110,000 € 2115 €/m²

2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova -2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova - 2-izbový byt v blízkom centre Bardejova

Reality Bardejov

2 izbový byt | Nábrežná | 54 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

2-izbový byt v blízkom centre Bardejova

Reality Bardejov

2 izbový byt | Nábrežná | 54 m²

Ponúkame na predaj atraktívne nebytové priestory s výbornou polohou v Považskej Bystrici, na Mo

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

3 izbový byt v centre mesta Bardejov

Reality Bardejov

3 izbový byt | T.Ševčenku | 63 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

129,900 € 2062 €/m²

editStavebný pozemok v Bardejovských kúpeľoch

Reality Bardejov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 996 m²

Hľadáte rodinný dom s dostatkom priestoru pre spoločné chvíle aj súkromie? V tichej a obľúbenej

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Moyzesova | 84 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

154,900 € 1844 €/m²

2 izbový byt, v centre mesta Bardejov

Reality Bardejov

2 izbový byt | Gorlická | 57 m²

Realitná kancelária VASSE REALITY ponúka na predaj viničný domček s vínnou pivnicou v Strekove,

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bardejov

134,900 € 2367 €/m²

3 izbový byt v centre mesta Bardejov

Reality Bardejov

3 izbový byt | T.Ševčenku | 63 m²

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bardejov

129,900 € 2062 €/m²

PREDAJ, Stavebný pozemok Dlhá Lúka, Bardejov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 464 m²

KORIJKOV & AGENTS Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v mestskej štvrti Bar

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

44,900 € 97 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30349)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23030)
Upresniť hľadanie