PRENÁJOM - GARSÓNKA, PARTIZÁNSKA, BARDEJOV

Reality Bardejov

Garsónka | Partizánska | 27 m²

Ponúkame vám na dlhodobý PRENÁJOM kompletne zariadenú garsónku v centre mesta Bardejov, na Part

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

380 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Investičný pozemok, Molitérka - Bardejov

Reality Bardejov

Iný stavebný pozemok | Molitérka | 751 m²

🏡 Na predaj investičný pozemok – Bardejov, časť Moliterka Ponúkame na predaj investičný pozemo

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49,990 € 67 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svadobný salón na predaj - In Studio

Reality Bardejov

Obchodné priestory | Hurbanova | 100 m²

Ponúkame na odstúpenie úspešne fungujúci svadobný salón In Studio, ktorý sa nachádza v modernej

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bardejov

22,490 € 225 €/m²

Stavebný pozemok v Bardejovských Kúpeľoch - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovské Kúpele | 870 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v Bardejovských Kúpeľoch o rozlohe 870 m

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

119,000 € 137 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novostavba rodinného domu Kamenec - Bardejov.

Reality Bardejov

Rodinný dom | Piesky | 135 m²

Videoobhliadka: https://youtu.be/uFH8ZPI_JRk Základné info o novostavbe: MIESTO STAVBY: Barde

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bardejov

289,990 € 2148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Radovka Piesky pri Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

Rodinný dom | Opálová ul., Piesky | 120 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj posledné 2 novostavby rodinnéhých domov v radovej zástavbe v Bard

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bardejov

249,990 € 2083 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj pozemok 1 178 m2 v Bardejove, mč. BNV.

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Buková | 1,178 m²

Máme pre vás NA PREDAJ stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami vo vyhľadávanej lokalite Bardej

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

149,990 € 127 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj pozemok v Bardejovských Kúpeľoch, okr. Bardejov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Ľaliová | 1,350 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o rozlohe 1350 m2 v Bardejo

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok Bardejov-Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Buková | 797 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti Bardejov časť Bard

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

Pozemky Bardejov - Mihaľov

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | Mihaľov | 4,824 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemky v Bardejove - Mihaľov - pozemok č.1: 2412 m2, ce

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

10 €/m2 10 €/m2

Pozemok Bardejov - Vinbarg

Reality Bardejov

Iný stavebný pozemok | Bardejov | 450 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Bardejove - Vinbarg o rozlohe 450 m2. Pozemok j

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

17,000 € 38 €/m²

Pozemok v Bardejove - časť Postajok

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | - | 3,113 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v Bardejove- časť Postajok Výmera: 3113 m² vrátane podie

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49 €/m2 49 €/m2

REZERVOVANÉ ! Na PREDAJ 3-izbový byt v meste Bardejov.

Reality Bardejov

3 izbový byt | 65 m²

REZERVOVANÉ ! Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení m

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

NA PRENÁJOM : Svetlé kancelárske priestory, Jirásková 16, Bardejov

Reality Bardejov

Administratívny objekt | - | 42.5 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory, ktoré sú ideálnym miestom pr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bardejov

470 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 3 izbový byt, Komenského 20, Bardejov

Reality Bardejov

3 izbový byt | Komenského | 59 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 3 izbový byt na Komenského ulici 20 v Bardejove. • 59 m2 • balk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt v Bardejovských kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 60 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom moderný, čerstvo zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Bardejovsk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Solárium - odstúpenie prevádzky v Bardejove

Reality Bardejov

Obchodné priestory | Komenského | 50 m²

Ponúkame na odstúpenie prevádzku solária nachádzajúcu sa v Bardejove na sídlisku Obrancov mieru

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bardejov

12,500 € 250 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izbový byt s loggiou, ul. Laca Novomeského v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Laca Novomeského | 69 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou na ul. Laca Novomeského v Bardejov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,900 € 2245 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj chaty v Bardejove v cene 18 000,- €

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Kalvária | 36 m²

Jakubašeková Reality, s.r.o. ponúka na predaj drevenú zrubovú chatu s murovanou prístavbou v Ba

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

18,000 € 694 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný pozemok Bardejov

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | Šibeňa hora | 2,726 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rekreačný pozemok na Šibenej hore v Bardejove. Pozemok sa nac

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

17,000 € 6 €/m²

Rodinný dom, Pri štadióne, Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pri štadióne | 786 m²

Silver Real ponúka na predaj rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom. Nachádza sa v Bardejovske

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bardejov

250,000 € 318 €/m²

Predaj rodinného domu v Dlhej Lúke pri Bardejove

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pánska | 415 m²

Jakubašeková Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom na 21 árovom rovinatom pozemku v mestskej

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bardejov

199,500 € 578 €/m²

Ponúkame na PRENÁJOM hala/sklad, ul. Priemyselná, Bardejov

Reality Bardejov

Priestor pre sklad | Priemyselná | 4,300 m²

Ponúkame na prenájom halu/sklad o výmere 4300 m2,priemyselný areál Bardejov. Areál sa nachádza

Publikované: 26.05.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

Cena dohodou

člen NARKS

Stavebný pozemok v Bardejove, časť Mihaľov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Mihaľov | 900 m²

Ponúkame na predaj Stavebný pozemok v Bardejove - časť Mihaľov rovinatý, pokojná lokalita obk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

60 €/m2 60 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1410)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Rodinné domy na predaj (23039)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Upresniť hľadanie