Na predaj 2-izbový nebytový priestor s terasou a garážovým parkovaním v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 58 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nový, slnečný 2-izbový apartmán v štádiu holobyt s priestrannou

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bardejov

164,900 € 2843 €/m²

Exkluzívne na predaj komerčný pozemok o výmere 933 m2 v mestskej časti Bardejov - Bardejovská Zábava

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovská Zábava | 933 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 933 m2 v mestskej časti Bardejov -

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

105,500 € 113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna ponuka!!! Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nám. arm. gen. L. Svobodu | 72 m²

VIDEOvizualizáciu si môžete pozrieť na tomto linku: https://youtube.com/shorts/ePH_vu4Gejw?fea

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

136,990 € 1903 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne ponúkame na PRENÁJOM 1 izbový byt na ulici Komenského 16, v Bardejove.

Reality Bardejov

1 izbový byt | Komenského | 32 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 1- izbový byt Ulica: Komenského 16 Poschodie: 1 Úžitková plocha: 32

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Exkluzívne : investičná príležitosť pozemok v mestskej časti Bardejov o výmere 1 293m2 s potenciálom výstavby rodinného domu

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Poštárka | 1,293 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Bardejov • Účel využitia: investičná príležitosť s potenciálom výs

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

60 €/m2 60 €/m2

Exkluzívne ponúkame na PRENÁJOM 4 izbový byt na ulici Jána Švermu 6, v Bardejove.

Reality Bardejov

4 izbový byt | Jána Švermu | 72 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 4- izbový byt Ulica: Jána Švermu 6 Poschodie: 5/6 Úžitková plocha:

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rezervované - Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 523 m2 v mestskej časti Mihaľov- Bardejov

Reality Bardejov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mihaľov | 1,523 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Mihaľov- Bardejov • Účel využitia: stavebný pozemok • Sklon pozemku

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

38 €/m2 38 €/m2

Rodinný dom, 5+1 izieb, garáž, pozemok 544 m2, Bardejov, Dlhá Lúka

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pánska | 371 m²

Hľadáte pokojné miesto pre život, kde sa spája čaro prírody s výbornou dostupnosťou do mesta?

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bardejov

135,000 € 364 €/m²

ID-3979 2-izbový byt BARDEJOV, Komenského ul. – NA PREDAJ

Reality Bardejov

2 izbový byt | Komenského | 1 m²

ID:3979 Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Komenského v B

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bardejov

119,900 € 119900 €/m²

Predáme v Bardejove polyfunkčnú budovu, pozemok 5.147 m2, firemné vlastníctvo

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 2,686 m²

Predaj polyfunkčnej budovy s pozemkom o celkovej výmere 5.147 m2 v okrajovej priemyselnej časti

Publikované: 01.06.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Bardejov

Cena dohodou

2,5 - izbový byt s balkónom v blízkosti historického centra Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Slovenská | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5- izbový byt s priestranným balkónom na Sl

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

CHATA S POZEMKOM BARDEJOVSKÉ KÚPELE

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Bardejovské Kúpele | 97 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojacu chatu s pozemkom, v krásnom prostredí priamo v Bardej

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

69,900 € 772 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

!!!!ZĽAVA 15 000 EUR !!!! NA PREDAJ: stavebný pozemok – Bardejovské Kúpele

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 559 m²

ID:234 ZĽAVA 15 000 EUR do konca roka 2025!!! Ponúkame Vám na predaj atraktívny stavebný pozemo

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49,900 € 89 €/m²

Kancelárske a administratívne priestory v areály JAS-u na prenájom

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a administratívne priestory v bývalom areály JAS-u v priem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bardejov

5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Kancelárske a administratívne priestory v areáli bývalého JAS-u na prenájom

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor na kanceláriu alebo služby v bývalom areály JAS-u v priemysel

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bardejov

5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Výrobné a skladové priestory na prenájom, Priemyselná Bardejov

Reality Bardejov

Priestor pre výrobu | Priemyselná | 400 m²

Ponúkame Vám na prenájom výrobné a skladové priestory v bývalom areály JAS-u v priemyselnej čas

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bardejov

5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Priestory pre výrobu a sklad

Reality Bardejov

Priestor pre výrobu | Priemyselná | 98 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bardejov

5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Bardejov

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bardejov

87,990 € 4290 €/m²

Skladová a výrobná hala v Bardejove

Reality Bardejov

Objekt pre obchod | Duklianska | 700 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj, priestrannú budovu - Skladovú a výrobnú halu, ktorá sa nachádza

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Stavebný pozemok v Bardejovských kúpeľoch

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovské Kúpele | 996 m²

Ponúkame na predaj Stavebný pozemok v Bardejovských Kúpeľoch. Pozemok sa nachádza pri vstupe do

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

115,000 € 115 €/m²

člen NARKS

Veľký 2 izbový byt v novostavbe v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 61 m²

Ponúkame na predaj, krásný, priestranný 2 izbový byt o výmere 61 m2 na 3. NP v Novostavbe SPA A

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

člen NARKS

3-izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | J.Grešáka | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Bardejove, ul. J. Grešáka s loggiou. Byt sa nachádza na 4. p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bardejov

133,000 € 2078 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Rodinné domy na predaj (23030)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30349)
Upresniť hľadanie