PREDANÝ!!! 1. izbový byt, Bardejov, Partizánska

Reality Bardejov

1 izbový byt | Partizánska | 0 m²

PREDANÝ!!! Ponukám na predaj pekný, slnečný, priestranný 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

Reštaurácia na prenájom pri vlakovej a autobusovej stanici

Reality Bardejov

Reštauračné priestory | Kacvinského 3355 | 105 m²

Prenájom kompletne zariadenej reštaurácie 105 m² s pozemkom 890 m² – pripravená na okamžité pre

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

840 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Garáž

Reality Bardejov

Garáž | Ťačevská | 0 m²

Na predaj garáž v radovej výstavbe, v osobnom vlastníctve, nachádzajúca sa v blízkosti bytových

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bardejov

27,000 €

Pozemok s lodným kontajnerom na prenájom

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Duklianska | 300 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Bardejov Vám exkluzívne ponúka pozemok, s lodným k

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na prenájom Bardejov

300 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Chata na predaj v časti Mihaľov

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Miháľov | 0 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám exkluzívne ponúka na predaj chatu s pozemkom v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

18,000 €

Rodinný Dom v Dlhej lúke na predaj

Reality Bardejov

Rodinný dom | Kamenec | 0 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám exkluzívne ponúka predaj veľkého rodinného do

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bardejov

256,000 €

Prenájom 2 izbového bytu na Štefánikovej ulici

Reality Bardejov

2 izbový byt | Štefaniková | 0 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový, čiasto

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

600 €/mesiac

Kancelárske priesrory na prenájom

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Duklianská | 0 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám exkluzívne ponúka kancelárske priestory v Bar

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

260 €/mesiac

Na predaj rekreačný pozemok, so stavebným investičným potenciálom

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | Pod Papierňou | 522 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám ponúka na predaj lukratívny pozemok na rekreač

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

41,000 € 79 €/m²

POZEMOK na výstavbu RD 894 m², HANKOVCE

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Hankovce | 894 m²

IA088P Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny, rovinatý st

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Bardejov

43,000 € 48 €/m²

POZEMOK na výstavbu RD 1317 m², HANKOVCE

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Hankovce | 1,318 m²

Publikované: 09.08.2023 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Bardejov

54,000 € 41 €/m²

POZEMOK na výstavbu RD 1013 m², HANKOVCE

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Hankovce | 1,013 m²

IA097P Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny, rovinatý st

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Bardejov

46,000 € 45 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 606 m2 Bardejov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | 606 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Štefan Páll, kontakt: 0911 750 107, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

99,990 € 165 €/m²

Rekreačné a hospodárske pozemky v časti Bardejovská Zábava

Reality Bardejov

Iný poľnohosp. pozemok | Bardejovská Zábava | 0 m²

Ponúkame na predaj Rekreačné a hospodárske pozemky v Bardejove, časť bardejovská Zábava v extra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Prenájom pozemok, Bardejov, Duklianska ulica, 16 000m2

Reality Bardejov

Komerčná zóna | Duklianska | 16,000 m²

Ponúkame vám na prenájom pozemok v Bardejove v priemyselnej nčasti, na Duklianskej ulici, pozd

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na prenájom Bardejov

Cena dohodou

Predaj pozemok Bardejov 16000 m2 zastavané plochy a nádvoria Duklianska ulica, pri hlavnej ceste

Reality Bardejov

Komerčná zóna | Duklianska | 15,802 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Bardejove, Duklianska ulica, pozdĺž hlavnej cesty s priamym

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena dohodou

Ponúkam na prenájom 1 izbový byt, ul.Komenského, Bardejov

Reality Bardejov

1 izbový byt | Komenského 10 | 33 m²

Na prenájom: Štýlový 1-izbový byt v skvelej lokalite – Bardejov na ulici Komenského 10. Výmera

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

390 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Chata s krásnym pozemkom 524m2, Bardejov

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Predám krásnu chatu ktorá sa nachádza na okraji mesta Bardejov oproti ČS Slovnaft v záhradkársk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

32,490 € 650 €/m²

Predám 1 izbový byt, 33m2, loggia, Bezručová, Bardejov

Reality Bardejov

1 izbový byt | Bezručová | 33 m²

Ponúkam na predaj kompletne a precízne zrekonštruovaný 1. izbový byt v Bardejove, na ulici Bezr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bardejov

109,900 € 3330 €/m²

PRIEMYSELNÝ AREÁL,6668 M2 POZEMOK, SKLADY + POLYFUNKČNÁ BUDOVA

Reality Bardejov

Obchodné priestory | Kacvinského | 965 m²

EXCLUSIVE realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na predaj uzavretý prevádzkovo - priemyselný ar

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na predaj Bardejov

Cena dohodou

Reality Bardejov

Prevádzkový areál | Kacvinského | 965 m²

EXCLUSIVE realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na PRENÁJOM uzavretý prevádzkovo - priemyselný

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Bardejov

Cena dohodou

DIRECTREAL|Rodinný dom s veľkým pozemkom a možnosťou ďalšej výstavby – Bardejov, Dlhá Lúka

Reality Bardejov

Rodinný dom | Makovická | 190 m²

Directreal Super - Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným potenciálom v Bardejo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bardejov

169,000 € 889 €/m²

Chata s rozľahlým pozemkom smer Lukavica - 34á

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Murovaná chata bola postavená v 70-tých rokoch. Nachádza sa na svahu s výhľadom na okolie. Spod

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

68,700 € 1374 €/m²

člen NARKS

Hotel v krásnom prostredí s veľkým potenciálom, len 2 km od Bardejovských Kúpeľov

Reality Bardejov

Hotel, penzión, ubytovňa | cc | 1 m²

Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v turisticky atraktívnej lokalite ? Ponúkame vám na pr

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Bardejov

1,980,000 € 1980000 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23030)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30349)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie