Garsónka | Partizánska | 27 m²
Ponúkame vám na dlhodobý PRENÁJOM kompletne zariadenú garsónku v centre mesta Bardejov, na Part
380 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Iný stavebný pozemok | Molitérka | 751 m²
🏡 Na predaj investičný pozemok – Bardejov, časť Moliterka Ponúkame na predaj investičný pozemo
49,990 € 67 €/m²
Obchodné priestory | Hurbanova | 100 m²
Ponúkame na odstúpenie úspešne fungujúci svadobný salón In Studio, ktorý sa nachádza v modernej
22,490 € 225 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bardejovské Kúpele | 870 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v Bardejovských Kúpeľoch o rozlohe 870 m
119,000 € 137 €/m²
Rodinný dom | Piesky | 135 m²
Videoobhliadka: https://youtu.be/uFH8ZPI_JRk Základné info o novostavbe: MIESTO STAVBY: Barde
289,990 € 2148 €/m²
Rodinný dom | Opálová ul., Piesky | 120 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj posledné 2 novostavby rodinnéhých domov v radovej zástavbe v Bard
249,990 € 2083 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Buková | 1,178 m²
Máme pre vás NA PREDAJ stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami vo vyhľadávanej lokalite Bardej
149,990 € 127 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľaliová | 1,350 m²
KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o rozlohe 1350 m2 v Bardejo
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | Buková | 797 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti Bardejov časť Bard
Cena na vyžiadanie
Rekreačný pozemok | Mihaľov | 4,824 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemky v Bardejove - Mihaľov - pozemok č.1: 2412 m2, ce
10 €/m2 10 €/m2
Iný stavebný pozemok | Bardejov | 450 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Bardejove - Vinbarg o rozlohe 450 m2. Pozemok j
17,000 € 38 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 3,113 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v Bardejove- časť Postajok Výmera: 3113 m² vrátane podie
49 €/m2 49 €/m2
3 izbový byt | 65 m²
REZERVOVANÉ ! Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení m
Cena dohodou
Administratívny objekt | - | 42.5 m²
KING REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory, ktoré sú ideálnym miestom pr
470 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 60 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom moderný, čerstvo zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Bardejovsk
590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Komenského | 59 m²
Ponúkame na prenájom zariadený 3 izbový byt na Komenského ulici 20 v Bardejove. • 59 m2 • balk
550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Komenského | 50 m²
Ponúkame na odstúpenie prevádzku solária nachádzajúcu sa v Bardejove na sídlisku Obrancov mieru
12,500 € 250 €/m²
3 izbový byt | Laca Novomeského | 69 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou na ul. Laca Novomeského v Bardejov
154,900 € 2245 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kalvária | 36 m²
Jakubašeková Reality, s.r.o. ponúka na predaj drevenú zrubovú chatu s murovanou prístavbou v Ba
18,000 € 694 €/m²
Rekreačný pozemok | Šibeňa hora | 2,726 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rekreačný pozemok na Šibenej hore v Bardejove. Pozemok sa nac
17,000 € 6 €/m²
Rodinný dom | Pri štadióne | 786 m²
Silver Real ponúka na predaj rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom. Nachádza sa v Bardejovske
250,000 € 318 €/m²
Rodinný dom | Pánska | 415 m²
Jakubašeková Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom na 21 árovom rovinatom pozemku v mestskej
199,500 € 578 €/m²
Priestor pre sklad | Priemyselná | 4,300 m²
Ponúkame na prenájom halu/sklad o výmere 4300 m2,priemyselný areál Bardejov. Areál sa nachádza
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Mihaľov | 900 m²
Ponúkame na predaj Stavebný pozemok v Bardejove - časť Mihaľov rovinatý, pokojná lokalita obk
60 €/m2 60 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.