Rodinný dom | Vinohradnícka | 200 m²
Ponúkame na predaj v tichej časti obce Limbach, na pokojnej Vinohradskej ulici, priestranný 5 i
448,900 € 2245 €/m²
Priestor pre výrobu | Nová | 600 m²
Ponúkame Vám na prenájom výrobný objekt s administratívnymi priestormi. Predmetom prenájmu je b
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | 65.2 m²
Moderný 3-izbový byt s loggiou a parkovaním v Báhoni https://youtube.com/shorts/8Z03oT6qFPs?si
187,999 € 2883 €/m²
Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 120 m²
Predstav si miesto, kde sa pokoj vidieka stretáva s možnosťami moderného bývania. Tento 4-izbov
186,000 € 1550 €/m²
Skladový objekt | Bernolákovská | 7 m²
Ponúkame Vám na prenájom v priestoroch podzemnej garáže obytného bloku na Bernolákovskej ulici
109 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | L.Novomeského | 40 m²
Ponúkame na prenájom 1 izbový byt Pezinku na sídlisku sever, na ulici L.Novomestkeho. Nachádz
550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | centrum | 0 m²
Pre klienta hľadám na kúpu 3 izbový byt v Pezinku. POŽIADAVKY: - rozloha minimálne 70m2 ba
Cena dohodou
3 izbový byt | Rudroffová | 80 m²
Vzhľadom o veľký dopyt hľadám pre svojich klientov 3 alebo väčší 2 izbový byt na prenájom v pro
Cena dohodou
Rodinný dom | Zapotok | 0 m²
Hľadám pre klientov rodinný dom na kúpu v Šenkviciach. Dom môže byť aj v pôvodnom stave. Cena z
Cena dohodou
Rodinný dom | Chorvátska | 120 m²
REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Slovenskom Grobe s pekným upraveným a oplotený
249,000 € 2075 €/m²
3 izbový byt | Laca Novomeského | 71 m²
Hľadáte moderné, bezbariérové bývanie v jednej z najlepších lokalít Pezinka? Ponúkame na predaj
Cena dohodou
3 izbový byt | 80 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v lokalite Ružinov v Bratislave. Ideálne byt s v
400,000 € 5000 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 49 m²
Prom Real ponúka vo výhradnom zastúpení klienta prenájom kompletne zrekonštruovaného klimatizov
8.3 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Púchovská | 381.66 m²
Hľadáte bezpečné a dostupné miesto pre váš tovar, archív alebo materiál? Ponúkame na prenájom s
6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Púchovská | 321.93 m²
Ponúkame na prenájom variabilný nebytový priestor o výmere 321,93 m² v administratívno-logistic
1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Ružinov | 75 m²
Hľadám priestranný 3 - 4 izbový byt v Bratislave, v lokalite Nové Mesto, Ružinov, Petržalka ale
280,000 € 3733 €/m²
Priestor pre sklad | Púchovská | 489 m²
Ponúkame na prenájom skladový priestor, ktorý kombinuje výhody zateplenej výrobnej haly a pries
1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Galanta | 70 m²
Hlľadám pre konkrétneho klienta 3 izbový byt v Galante. Parametre bytu: - čiastočne, alebo úp
135,000 € 1929 €/m²
Rodinný dom | 310 m²
Na predaj viacgeneračný rodinný dom v obci Borinka – bývanie pod lesom s potenciálom investície
484,900 € 1564 €/m²
3 izbový byt | Kapicova | 79 m²
Základné informácie: 3-izbový byt Kompletná rekonštrukcia Prenajíma sa zariadený v aktuál
740 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rakúsko | Donnerskirchen
POPIS: HOUSE 0.2 -APARTMENT 0.1 HAUS 0.2 - TOP 0.1 ca. 68 m² GARDEN GARTEN ca. 29 m² TERRAC
346,750 € 5073 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko | Donnerskirchen
POPIS: HOUSE 0.1 -APARTMENT 0.1 HAUS 0.1 - TOP 0.1 ca. 68 m² GARDEN GARTEN ca. 53 m² TERRACE
353,000 € 5165 €/m²
Rodinný dom | Sadová | 145 m²
NA PREDAJ: Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, Piešťany – Sadová ulica Ponúkame na predaj
234,000 € 1614 €/m²
Rodinný dom | 222 m²
Ponúkame Vám na predaj kvalitnú a priestrannú novostavbu 5 izbového rodinného domu v obci Cífer
329,990 € 1486 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.