Pozemky pre rodinné a bytové domy Kalinkovo

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 13,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Kalinkovo. Územie zóny RZ 4/0 v ktor

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 16.04.2024
Pozemky na predaj Kalinkovo

74 €/m2 74 €/m2

Pozemok na komerčné využitie, BA-Ružinov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Komerčná zóna | Na piesku | 1,840 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v komerčnej zóne Bratislava-Ružinov

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 16.04.2024
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Poschodová 5i novostavba v Plaveckom Štvrtku

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | 144.7 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový poschodový dom v obci Plavecký Štvrtok v okrese Malacky. Nachádza

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

239,900 € 1721 €/m²

Rekreačný dom so vstupom do jazera

Reality Boldog

Rodinný dom | 93.9 m²

Ponúkame Vám na predaj Rekreačný 3-izbový dom v dvojdome, so vstupom ku súkromnému jazeru

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Domy na predaj Boldog

255,000 € 2716 €/m²

6-izbový moderný dom s dvojgarážou

Reality Senec

Rodinný dom | 275 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 6-izbový moderný dizajnový viladom s veľkým pozemkom, bazé

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Domy na predaj Senec

759,000 € 2760 €/m²

Priestory 150m2 - 4

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 1,800 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestory: Miestnosť sa nachádza na prízemí a poschodí

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Orná pôda v Komárne

Reality Komárno

Orná pôda | nemá | 8,180 m²

Exluzívne ponúkame na predaj pozemok vedený ako orná pôda

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Pozemky na predaj Komárno

Cena dohodou

Priestory 90m2 - 4A

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor: Miestnosť sa nachádz

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 01.08.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Bungalov Liptovské Sliače (10)

Reality Liptovské Sliače

Rodinný dom | 102 m²

Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom v obci Liptovské Sliače. Užitková plocha 102m2+30m2 terasa,

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Liptovské Sliače

269,000 € 2637 €/m²

Skladové priestory na mieru

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 5 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklady v Bratislave časť Stará Vajnorská ul.

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

25 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Skladový priestor na prenájom 52m2 - 1D

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor. 1D: 52 m2 (c

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

150 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Priestory 50m2 - 4B

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor: Miestnosť sa nachádz

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Skladové priestory na prenájom v kontajnery

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 28.8 m²

Ponúkame Vám na prenájom kontajnery na uskladnenie tovaru alebo čohokoľvek iného, na medziob

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 27.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Stavebny pozemok

Reality Pivovarská

Pozemok pre rodinné domy | Pivovarská | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Gajary. Plocha: pozemku 777m2. pri

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj

119,900 € 154 €/m²

Na predaj pozemok

Reality Rovinka

Záhrada | Košariská | 331 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Dunajskej Lužnej pri Železničnej stanici a trati, v tesnej

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Rovinka

98,900 € 299 €/m²

Modra Harmónia: investičný pozemok na RD

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 2,640 m²

Na predaj ponúkame investičný pozemok v Modre-Ha

Publikované: 02.11.2023 Aktualizované: 18.04.2024
Pozemky na predaj Modra

290,400 € 110 €/m²

Rodinné domy v Rovinke - Nová Etapa 2025

Reality Dunajská Lužná

4 izbový byt | 96 m²

Ponúkame na predaj krásny 4 izbový byt v dvojdome s úžitkovou plochou 96 m2, nachádzajúci sa na

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

299,900 € 2864 €/m²

Rodinné domy v Rovinke - Nová Etapa 2025

Reality Rovinka

4 izbový byt | 96 m²

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Rovinka

299,900 € 2864 €/m²

2 izbový byt s veľkou terasou a parkingom - Stupava

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 60.55 m²

Exluzívne iba u nás ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt s terasou a parkovacím státím v mest

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Stupava

207,000 € 3419 €/m²

Rekreačný dom so vstupom do jazera

Reality Senec

Rodinný dom | 93.9 m²

Ponúkame Vám na predaj Rekreačný 3-izbový dom v dvojdome, so vstupom ku súkromnému jazeru v obc

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Senec

255,000 € 2716 €/m²

Multifunkčný 2x dom - Jedľové Kostolany

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | 228 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 6-izbový Rodinný podpivničený dom, ktorý má v prednej časti

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Domy na predaj Zlaté Moravce

295,000 € 1294 €/m²

Samostatne rodinné domy s garážou

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadávanej časti obc

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

389,990 € 2600 €/m²

Na predaj pozemok v Podunajských Biskupiciach

Ponúkame Vám na predaj pozemky - orná pôda Bratislava-Podunajské Biskupice. Na pozemok je príst

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

15 €/m2 15 €/m2

Záhrada na predaj

Na predaj záhrada v Dunajskej Lužnej vo veľkosti 118m2 (šírka pozemku cca 10m). Pozemok je oplo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

21,900 € 186 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie