Na predaj pozemok v obci Čelovce, okr. Trebišov

Reality Čeľovce

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,246 m²

Lucia Majerník a LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj pozemok v Obci Čelovce,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Pozemky na predaj Čeľovce

65,000 € 20 €/m²

NA PREDAJ Rodinný domček v Banskej Štiavnici - časť Štefultov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Jozefa Kollára | 117 m²

Jozef Majerník a realitná spoločnosť LEONIDES REAL Vám ponúkajú rodinný domček v Banskej Štiavn

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

115,000 € 983 €/m²

PREDANÝ_Veľký jednoizbový Apartmán A5 v obci Smolník

Reality Smolník

Apartmán | Nezadaná | 48 m²

PREDANÝ_Realitná spoločnosť Leonides Real Invest vám ponúka jedinečný projekt rekreačných apart

Publikované: 31.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Byty na predaj Smolník

Cena dohodou

Na predaj Rodinný dom v obci STUDENEC

Reality Studenec

Rodinný dom | Studenec | 124 m²

Realitná kancelária Leonides Real a Lucia Majerník Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného do

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 21.02.2025
Domy na predaj Studenec

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Veľaty

Reality Veľaty

Rodinný dom | Ružová | 130 m²

Páči sa Vám predstava bývania v rodinnom dome? Tak je táto ponuka práve pre Vás. Realitná spol

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľaty

65,000 € 500 €/m²

Na predaj Rodinný dom s garážou v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Horská | 177 m²

Realitná spoločnosť LEONIDES REAL a Lucia Majerník Vám ponúka na predaj slnečný, starostlivo ud

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

595,000 € 3362 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDANÝ_Kompletne zariadená novostavba 4-izbového domu s bazénom, Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Smreková | 115 m²

PREDANÝ_LEONIDES REAL a Jozef Majerník vám ponúkajú na predaj elegantnú kompletne zariadenú 4-i

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Senec

330,000 € 2870 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 2 izbový apartmán v obci Smolník v štandarde

Reality Smolník

2 izbový byt | Nezadaná | 51 m²

LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový apartmán v obci S

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Smolník

91,220 € 1789 €/m²

NA PREDAJ Hala vhodná na skladové a výrobné priestory v Nových Zámkoch = DOHODA ISTÁ !

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | Komárňanská cesta | 525 m²

LEONIDES REAL Vám ponúka NA PREDAJ historickú halu vo výbornej lokalite v Nových Zámkoch, vhodn

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Na predaj NOVODOMY Haniska pri Prešove

Reality Haniska

Rodinný dom | KROMPAŠSKÁ | 108 m²

Lucia Majerník a Leonides Real Vám ponúka na predaj rodinné domy v projekte s názvom NOVODOMY H

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Domy na predaj Haniska

319,800 € 2961 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v obci Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 752 m²

Lucia Majerník a LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj pozemok v Obci CHorváty

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorváty

32,700 € 43 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Trnávka, okres Trebišov

Reality Trnávka

Pozemok pre rodinné domy | Dargovská | 819 m²

LEONIDES REAL realitná spoločnosť a Lucia Majerník Vám ponúka na predaj pozemok v obci Trnávka,

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Trnávka

28,000 € 34 €/m²

Na predaj murovaná chata v Košiciach

Reality Košice-Vyšné Opátske

Chalupa, rekreačný domček | Nižná Úvrať | 50 m²

Hľadáte oddych v meste Košice? Nechcete za oddychom cestovať hodiny autom alebo autobusom? S na

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Vyšné Opátske

43,000 € 860 €/m²

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Chorváty

Reality Chorváty

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 772 m²

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorváty

32,700 € 42 €/m²

PREDANÉ: NA PREDAJ 2-izbový byt v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | Š. B. Romana | 53 m²

PREDANÉ: Leonides Real a Jozef Majerník vám ponúkajú na predaj 2-izbový byt v úplne pôvodnom st

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Martin

99,900 € 1885 €/m²

Na predaj Rodinné sídlo v TATRÁCH

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Janka Počúvaja | 700 m²

Jozef Majerník a LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj Rodinné sídlo v obci N

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Nová Lesná

850,000 € 1214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj skolaudovaný rodinný dom v Obci Studenec

Reality Studenec

Rodinný dom | Studenec | 124 m²

Realitná kancelária Leonides Real Vám ponúka na predaj Dvojpodlažný rodinný dom v obci STUDENEC

Publikované: 28.07.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Studenec

Cena dohodou

Veľká záhrada so záhradnou chatkou, Sečovce časť Balambir

Reality Sečovce

Záhradná chatka | Sečovce | 25 m²

Chcete na víkend niekam von? Ponúkame Vám záhradu s veľkým pozemkom a rekreačnou chatkou s ter

Publikované: 07.06.2019 Aktualizované: 22.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Sečovce

22,000 € 556 €/m²

Posledný dom, ktorý zariadite podľa vlastných predstáv!! Luxus v minimalizme – https://minimaterra.sk/ Štýlové nízkoenergetické domy s garážou.

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Čerešňarka | 148 m²

Projekt MINIMAterra prináša, do Hviezdoslavova moderné a premyslené bývanie pre tých, čo hľad

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

399,000 € 2696 €/m²

Investičné pozemky na predaj, obec Soľ

Reality Soľ

Pozemok pre rodinné domy | 1,867 m²

Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj dva investičné pozemky s p

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Soľ

28,000 € 15 €/m²

Investičný pozemok na predaj, obec Soľ

Reality Soľ

Pozemok pre rodinné domy | 3,734 m²

Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok s poten

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Soľ

49,900 € 13 €/m²

Odstúpenie prevádzky s výdajným okienkom, Jarková ulica, Prešov

Reality Prešov

Obchodné priestory | Jarková | 15 m²

Máte nápad na skvelý street food, výberovú kávu alebo remeselné dezerty? Ponúkame vám „klúče od

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Prešov

6,500 € 433 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Odstúpenie prevádzky kaviarne, centrum mesta Prešov

Reality Prešov

Obchodné priestory | 98 m²

Máte sen o vlastnej kaviarni, ale nechcete začínať na zelenej lúke? Realitná kancelária KAPA RE

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Prešov

Cena dohodou

Pozemok na predaj, plocha 4607 m², Veľký Šariš

Reality Veľký Šariš

Lesná pôda | 4,607 m²

Realitná kancelária KAPA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok s ploch

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

9,900 € 2 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Byty na predaj v Bratislave (8561)
Rodinné domy na predaj (23072)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30437)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie