PRENÁJOM: VÝROBNO-SKLADOVÝ PRIESTOR V STROJÁRŇACH V PB

Reality Považská Bystrica

Priestor pre výrobu | 236 m²

Hľadáte priestor, ktorý podčiarkne prestíž Vášho podnikania? Jacek reality s.r.o. Vám ponúka

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

Info v RK

KRÁSNA NOVOSTAVBA S ATRAKTÍVNYM VIZUÁLOM LEDNICKÉ ROVNE

Reality Lednické Rovne

Rodinný dom | Medová | 100 m²

DOPRAJTE SI BÝVANIE V MODERNEJ NOVOSTAVBE S ATRAKTÍVNYM VIZUÁLOM NA SLNEČNOM POZEMKU NA KONCI V

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Lednické Rovne

Info v RK

PRAKTICKÁ GARÁŽ NA ULICI SLÁDKOVIČOVA V PB 

Reality Považská Bystrica

Garáž | Sládkovičova | 21 m²

Viac než parkovanie. Bezpečie, pohodlie a istota pre vaše vozidlo. Jacek reality s.r.o. ponúka

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

25,000 € 1190 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - SLOBODÁRKA S NÁJOMCOM

Hľadáte dostupnú investičnú nehnuteľnosť s okamžitým výnosom? Máme pre Vás zaujímavú ponuku. J

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

ŠTARTOVACÍ BYT ALEBO ISTÁ INVESTÍCIA – 2 IZBOVÝ BYT, KRÍŽNA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Krížna | 49 m²

Hľadáte byt na bývanie alebo výhodnú investíciu na prenájom? Práve ste ho našli! Ponúkame na p

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

99,900 € 2039 €/m²

VAŠE SÚKROMNÉ PRÍMORSKÉ ÚTOČISKO – KDE SA DOVOLENKA MENÍ NA ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Reality Chorvátsko

Mobilný dom | Chorvátsko

Miesto, kde sa spája pokoj mora, vôňa borovíc a moderný komfort. Jacek reality s. r. o. vám ex

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj

150,000 € 2083 €/m²

REALITY COMFORT - 3-izbový byt vo výbornej lokalite Starého sídliska

Reality Prievidza

3 izbový byt | Malá | 61 m²

Predstavujem vám výborne riešený byt s dvomi spálňami a priestrannou obývačkou na obľúbenom Sta

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prievidza

102,000 € 1672 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom / podnikatelský objekt

Reality Ivachnová

Rodinný dom | Nezadaná | 1 m²

Nehnuteľnosť so zastavanovou plochou 12 x 25 m sa nachádza v krásnom a tichom prostredí na breh

Publikované: 27.01.2023 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Ivachnová

Cena dohodou

Posledné 2 stavebné pozemky na predaj

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Vlkolínec | 500 m²

Spoločnosť FISCHER & PARTNERS ponúka posledné 2 rovinaté slnečné pozemky na výstavbu rodinných

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

120 €/m2 120 €/m2

Nový houseboat SuperArktik

Reality Ružomberok

Hausbót | Pod Skalami | 60 m²

Nový plávajúci dom Super Arktik® HOUSEBOAT vás posúva do novej formy ubytovania v prístave, na

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Ružomberok

110,000 € 1833 €/m²

Novostavba rodinného domu s krásnym výhľadom v obci Krmeš

Reality Vlachy

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Ponúkame vám na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov s krásnym výhľadom v tichej čast

Publikované: 19.09.2023 Aktualizované: 07.01.2026
Domy na predaj Vlachy

225,000 € 2184 €/m²

2 izbový apartmán v Hrabovskej doline

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Hrabovská dolina | 54 m²

2 izbový apartmán o výmere 54 m2 sa nachádza na 2 podlaží apartmánového domu vila Renata v hrab

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.06.2025
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2963 €/m²

2 izbový apartmán v hrabovskej doline

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská dolina | 54 m²

Publikované: 26.01.2023 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Ružomberok

165,000 € 3056 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, ktorý má všetko: tehla, 2 balkóny, veľa úložneho priestoru a ticho na ulici Pred poľom v Trenčíne.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pred poľom | 74 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája pokoj, zeleň a praktickosť? Tento moderný 3-izbový byt po rekon

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Trenčín

179,900 € 2431 €/m²

Na prenájom: samostatná obchodno-kancelárska budova, Nové Mesto nad Váhom – Odborárska ulica.

Reality Nové Mesto nad Váhom

Obchodné priestory | Odborárska | 182 m²

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Na prenájom Obchodné priestory od 172,90 m² do 231,82 m² v projekte DCA obchodný park

Reality Dubnica nad Váhom

Komerčná zóna | Dukelská Štvrť | 2,000 m²

Flowreal realitné centrum ponúka na prenájom obchodné priestory v pripravovanom projekte DCA Ob

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na prenájom Dubnica nad Váhom

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Na prenájom obchodno–administratívny priestor s možnosťou výroby alebo logistiky – Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Obráncov mieru | 1,021 m²

Ponúkame na prenájom flexibilný priestor v meste Dubnica nad Váhom, priamo pri hlavnom ťahu Ila

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na predaj: samostatná obchodno-kancelárska budova, Nové Mesto nad Váhom – Odborárska ulica.

Reality Nové Mesto nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | Odborárska | 182 m²

Na predaj: samostatná obchodno-kancelárska budova, Nové Mesto nad Váhom – Odborárska ulica. FL

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 02.06.2025
Priestory na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Dizajnový nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe bytového domu PANORÁMA hľadá zodpovedného nájomníka

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod Hájom | 55 m²

FLOWREAL realitné centrum Vám ponúka na prenájom nadštandartný 2 - izbový byt v novostavbe pasí

Publikované: 05.09.2023 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj rodinny dom vo výstavbe na ulici Hviezdoslavova v meste Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 108 m²

Na predaj moderné dvojpodlažné rodinné domy na Hviezdoslavovej ulici v meste Dubnica nad Váhom

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

360,000 € 3333 €/m²

REZERVOVANY!!!Predaj : 3 izbového bytu v obci Staškov ( 247-B)

Reality Staškov

3 izbový byt | Staškov | 71.27 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2 - izbový byt v štádiu holobyt o rozlohe 71,27m2 ideálne pr

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Staškov

126,659 € 1777 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom: 2 izbový byt v obci Staškov (353-B)

Reality Staškov

2 izbový byt | Staškov | 62 m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt v obci Staškov – 62 m² Ponúkame na prenájom veľký a svetl

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Staškov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok Makov, 864 m² + projekt rodinného domu | pripravené na výstavbu

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 864 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Makov s výmerou 864 m², ktorý predstavuje ideálnu ko

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Makov

41,400 € 48 €/m²

člen NARKS

Predaj: Tradičná drevenica v obci Oščadnica(026-CH)

Reality Oščadnica

Chata, drevenica, zrub | Oščadnica | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj pôvodnú klasickú drevenicu, situovanú v obci Oščadnica. Postavená je na

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 13.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Oščadnica

73,900 € 1056 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30436)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8561)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie