Rodinný dom | Hlavná | 160 m²
Ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom vhodný na bývanie aj podnikanie, nachádzajúci s
400,000 € 2500 €/m²
Priemyselná zóna | Krížna | 700 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok pre komerčné účely. Pozemok sa nachádza vo výbornej lokalite v
204,400 € 292 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Báč | 20,455 m²
Ponúkame na predaj pozemky určené na základe územného plánu na výstavbu rodinných domov v obci
1,400,000 € 68 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 1,723 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1 723 m² so starším rodinným domom v obci Most p
399,990 € 232 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nová cesta | 2,531 m²
Ponúkame na predaj priestranný pozemok v obci Jelka. Pozemok sa nachádza mimo zastavaného územ
153,000 € 60 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Stáva sa vám niekedy, že vstúpite do domu a okamžite cítite, že by ste tam najradšej zostali? T
299,000 € 1869 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj budúce rodinné sídlo v tichej časti o
185,000 € 925 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá je výnimočná nielen svoj
Cena dohodou
Záhradná chatka | Lesná | 29 m²
Viac ako Reality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradu vo vyhľadávanej lokalite Pasek
48,000 € 1655 €/m²
Iný objekt na bývanie | Do Gazárky | 136 m²
Viac ako Reality s.r.o. Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj dom - dielňu so zariadením v
54,000 € 397 €/m²
1 izbový byt | Lúčky | 30 m²
Viac ako REALITY, s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM pekný 1-izbový byt na Lúčkach. Byt
450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Čulenova | 45 m²
Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka prenájom 2- izbového bytu v novostavbe Byty pri M
570 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 160 m²
Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj túto nádhernú chalupu, chatu a dom v j
199,500 € 1247 €/m²
3 izbový byt | Vajanského | 84.6 m²
Presne tak pôsobí tento výnimočný 3-izbový byt s lodžiou na Vajanského ulici v Skalici, miesto,
166,800 € 1972 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 68 m²
REZERVOVANÉ! Predstavujeme vám výnimočnú ponuku domu v Skalici, ktorý sa nachádza priamo pri pr
268,000 € 3941 €/m²
2 izbový byt | Čulenova | 65 m²
JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!!! Hľadáte výhodnú a bezpečnú investíciu? V takom prípade je
250,000 € 3846 €/m²
Rekreačný pozemok | Staré hory | 3,927 m²
Na predaj jedinečný pozemok v malebnej lokalite Kravie Hory v Skalici, ktorý sa pýši neopísateľ
137,000 € 35 €/m²
Rodinný dom | Do Gazárky | 90 m²
Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj holodom v meste Šaštín-Stráže situovaný na hlavnej
114,900 € 1277 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Novosady | 3,803 m²
Viac ako Reality s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj krásny pozemok s výhľadom na celú Skali
Cena dohodou
2 izbový byt | Športová | 55 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Skalic
89,000 € 1618 €/m²
3 izbový byt | Pod Hájkom | 64 m²
Hľadáte bývanie, ktoré má všetko čo potrebujete - priestor, pohodu aj skvelú lokalitu? Viac ako
Cena dohodou
2 izbový byt | Pri Kaštieli | 76 m²
Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2izbový byt v pokojnej l
123,000 € 1618 €/m²
Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 108 m²
Hľadáte priestor na okamžité podnikanie bez ďalších investícií? Viac ako REALITY s.r.o. Vám p
Cena dohodou
Priemyselná zóna | Bratislavská | 576 m²
Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v priemyselnej zóne v Holíči,
99,000 € 172 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.