Dvojizbový byt na prenájom s balkónom v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Sídlisko Platan | 44 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt na Sídlisku Platan v Šamoríne. Byt sa nachádza na 1. poschod

Publikované: 21.07.2022 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Šamorín

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novozrekonštruovaný 3 – izbový byt na prenájom

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Šamoríne na Dunajskej ulici. By

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný rodinný dom v obci Kostoľné Kračany, časť Amadeho Kračany

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s modernými technológiami v novovytvorenej obytnej čas

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Kostolné Kračany

329,990 € 3113 €/m²

Pozemok na predaj – Dunajská Streda, Mliečany

Reality Dunajská Streda

Komerčná zóna | Mliečany | 15,852 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Mliečanoch, 3 km od Dunajskej Stredy. Veľkosť pozemku je 15852 m2.

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Na predaj pozemok 648 m² so záhradnou chatou 52 m² – Kráľovianky, vhodné na výstavbu RD

Reality Šamorín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 648 m²

Ponúkame na predaj oplotený pozemok o výmere 648 m² v obľúbenej a pokojnej lokalite Kráľovianky

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Šamorín

165,000 € 255 €/m²

Štýlový poschodový rodinný dom na predaj v obci Holice

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový poschodový rodinný dom s dvojgarážou, pivnicou a upraveným pozemkom

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

409,000 € 1363 €/m²

Štýlový poschodový rodinný dom na predaj v obci Holice

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

409,000 € 1363 €/m²

Štýlový poschodový rodinný dom na predaj v obci Holice

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šamorín

409,000 € 1363 €/m²

NOVÉ 3-IZBOVÉ BYTY V ŠTANDARDE V OBCI HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY V PONUKE

Reality Senec

3 izbový byt | Šamorínska | 83.15 m²

Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty v obci Horné Janíky, ktoré sa nachádzajú v moderných byto

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Senec

178,500 € 2147 €/m²

Poschodový rodinný dom na predaj v obci Nový Život - časť Tonkovce

Reality Senec

Rodinný dom | A. Hlinku | 150 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Nový Život – čas

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Senec

204,990 € 1367 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi na ulici Kupeckého – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kupeckého | 71.47 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt situovaný na ulici Kupeckéh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4268 €/m²

Reštaurácia a penzión na predaj v obci Trstená na Ostrove

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Kračanská cesta | 210 m²

Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu s penziónom v obci Trstená na Ostrove. Na pozemku sa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

149,900 € 714 €/m²

Rodinné domy Kráľovianky – pokojné bývanie v blízkosti Bratislavy

Reality Šamorín

Rodinný dom | Kráľovianky | 105 m²

Ponúkame na predaj moderné dvojpodlažné rodinné domy v dvojdomoch, situované v tichej a vyhľad

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šamorín

272,500 € 2200 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný poschodový rodinný dom na predaj – Lehnice

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 245 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom s garážou, priestrannou pivnicou a krásne up

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lehnice

329,000 € 1343 €/m²

Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami na predaj v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Vinohradská | 240 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami v Šamoríne na Vinohradskej ulici. Sp

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Šamorín

435,000 € 1813 €/m²

REZERVOVANÝ! Dvojgeneračný rodinný dom na predaj v obci Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | Stodolová | 150 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Jelka. Dom bol postavený v roku 1983 na poz

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Jelka

184,900 € 1233 €/m²

Rodinný dom v centre mesta

Reality Šamorín

Rodinný dom | . | 236 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre mesta. Rodinný dom má 2 nadzemné podlažia a je č

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Šamorín

319,900 € 1356 €/m²

AJ NA INVESTIČNÉ ÚČELY! Poschodový rodinný dom na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malotejedská | 250 m²

Ponúkame na predaj 7-izbový poschodový rodinný dom s priestormi na podnikanie, s dvojgarážou, p

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

349,990 € 1400 €/m²

Vidiecky dom s veľkým pozemkom v Kvetoslavove

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čerešňová | 97 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave. Dom sa nachádza na zaujímavom pozemku o

Publikované: 22.03.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Kvetoslavov

250,000 € 2887 €/m²

Predaj poľnohospodárskej usadlosti

Reality Nové Zámky

Orná pôda | Kolta | 446,704 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodársku usadlosť v extraviláne obce Kolta, vzdialenej od Nových Zá

Publikované: 24.11.2022 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Nové Zámky

1,786,816 € 4 €/m²

Priestranný poschodový 6-izbový rodinný dom s podnikateľskými priestormi v obci Horný Bar

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 160 m²

Ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom vhodný na bývanie aj podnikanie, nachádzajúci s

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Šamorín

400,000 € 2500 €/m²

Jedinečná ponuka pozemku

Reality Šamorín

Priemyselná zóna | Krížna | 700 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre komerčné účely. Pozemok sa nachádza vo výbornej lokalite v

Publikované: 03.06.2022 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Šamorín

204,400 € 292 €/m²

PONUKA PRE INVESTOROV - Predaj pozemkov v obci Báč

Reality Báč

Pozemok pre rodinné domy | Báč | 20,455 m²

Ponúkame na predaj pozemky určené na základe územného plánu na výstavbu rodinných domov v obci

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Báč

1,400,000 € 68 €/m²

Na predaj priestranný pozemok s rodinným domom v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 1,723 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1 723 m² so starším rodinným domom v obci Most p

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

399,990 € 232 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23068)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30386)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie