Rodinný dom | Pri ihrisku | 148 m²
Ponúkame na predaj 5 - izbový rodinný dom s modernými technológiami v Kvetoslavove na Ulici Pri
374,990 € 2534 €/m²
Iný objekt | Šľachtiteľská | 2,211 m²
Ponúkame na predaj administratívnu budovu so širokými možnosťami využitia v Kvetoslavove. Budov
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | . | 2,236 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v blízkosti termálneho kúpaliska v Dunajskej Strede. Pozem
100 €/m2 100 €/m2
Rodinný dom | Ulica László Amadea | 110 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v Dunajskej Strede na ulici Lászlóa Amadeho •
219,000 € 2055 €/m²
3 izbový byt | Hlavná | 83.15 m²
Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty v obci Horné Janíky, ktoré sa nachádzajú v moderných byto
178,500 € 2147 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 106 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s modernými technológiami v novovytvorenej obytnej čast
329,990 € 3113 €/m²
Rodinný dom | Višňová | 93 m²
Ponúkame na prenájom, nadštandardný 4-izbový rodinný dom na Slivkovej ulici v Dunajskej Lužnej.
2,200 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Sídlisko | 85 m²
Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt v centre obce Zlaté Klasy. • Vlastnosti nehnuteľ
129,990 € 1529 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový poschodový rodinný dom s dvojgarážou, pivnicou a upraveným pozemkom
409,000 € 1363 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 300 m²
409,000 € 1363 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 300 m²
409,000 € 1363 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 300 m²
409,000 € 1363 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 67 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Šamoríne na Dunajskej ulici. By
790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj 4 - izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Nový Život – čas
204,990 € 1367 €/m²
Rodinný dom | Lúky | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v obľúbenej
93,000 € 775 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 120 m²
93,000 € 775 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 120 m²
93,000 € 775 €/m²
Komerčná zóna | Mliečany | 15,852 m²
Ponúkame na predaj pozemok v Mliečanoch, 3 km od Dunajskej Stredy. Veľkosť pozemku je 15852 m2.
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s modernými technológiami v novovytvorenej obytnej čas
329,990 € 3113 €/m²
Polyfunkčný objekt | Gazdovský Rad | 78.04 m²
Ponúkame na prenájom moderné a reprezentatívne priestory v polyfunkčnej budove situovanej priam
13.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Záhrada | Nezadaná | 562 m²
Ponúkame na predaj útulnú záhradu v meste Šamorín s celkovou výmerou 562 m², ideálnu na oddych,
154,500 € 275 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 648 m²
Ponúkame na predaj oplotený pozemok o výmere 648 m² v obľúbenej a pokojnej lokalite Kráľovianky
165,000 € 255 €/m²
2 izbový byt | Sídlisko Platan | 44 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt na Sídlisku Platan v Šamoríne. Byt sa nachádza na 1. poschod
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Sadová | 103 m²
Ponúkame na predaj moderný, nízkoenergetický rodinný dom situovaný v obľúbenej lokalite Ivanka
474,000 € 4602 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.