Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Stáva sa vám niekedy, že vstúpite do domu a okamžite cítite, že by ste tam najradšej zostali? T
299,000 € 1869 €/m²
3 izbový byt | Zápotočná | 72 m²
Opäť v PONUKE! Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj 3-izbový byt s balkónom o výmere 72 m²
155,000 € 2153 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 50 m²
Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradku s chatkou v najžiadanejšej lok
48,000 € 960 €/m²
4 izbový byt | Štúrova | 83 m²
REZERVOVANÉ! Ponúkam na predaj priestranný 4-izbový byt v meste Gbely na Štúrovej ulici – nehnu
149,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | Kollarova | 100 m²
PREDANÉ! Príjemný rodinný dom v tichej lokalite mesta Gbely – Kollárova ulica Hľadáte dom, do
157,000 € 1570 €/m²
Rodinný dom | Kopčanská | 320 m²
REZERVOVANÉ! Rodinný dom s veľkým pozemkom 1 917 m² v tichej časti Holíča – ideálny na rekonštr
175,000 € 547 €/m²
Rodinný dom | Vrádištská | 110 m²
A čo tak dom za cenu bytu? A ešte Vám k tomu prihodíme zadarmo pár veľkých PLUS: + pozemok so
Cena dohodou
3 izbový byt | Alej | 66 m²
Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny moderný byt v ŠAŠTÍNE. Je to j
129,990 € 1970 €/m²
Záhradná chatka | Darmovise | 50 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od každodenného zhonu a načerpáte novú energiu? Táto útulná z
79,990 € 1600 €/m²
Rodinný dom | Naftárska | 100 m²
Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný RD v meste Gbely na kompletnú re
89,000 € 890 €/m²
2 izbový byt | M. Nešpora | 48 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v pokojnej lokalite mesta Holíči, na ulici M. Nešpora. Byt sa n
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Janšákova | 2,058 m²
Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, slnečný a veľký pozemok až 206
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
299,000 € 1869 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²
Ponúkame na predaj veľký, samostatne stojaci dvojgeneračný rodinný dom v obci Petrova Ves, ktor
280,000 € 1167 €/m²
Rodinný dom | Márie Terézie | 120 m²
PREDANÉ! Predstavujem vám rodinný dom v Holíči na ulici Márie Terézie, ktorý by som bez váhania
265,000 € 2208 €/m²
Rodinný dom | Rovenská | 220 m²
Viac ako REALITY s.r.o. ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v blízkosti centra obce
165,000 € 750 €/m²
Rodinný dom | Ulica A. Dubčeka | 141 m²
Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj RD typu Bungalov, postavený v lete 202
279,990 € 1986 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Janšákova | 770 m²
Viac ako REALITY s.r.o., Vám ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK s kompletnou projektovou dokumen
153,000 € 199 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,200 m²
Viac ako reality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny pozemok v prírode, v tichej loka
33,000 € 15 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²
REZERVOVANÉ! Hľadáte útulný dom, ktorý postačí celej rodine a zároveň má príjemnú atmosféru vid
120,000 € 1263 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Viac ako REALITY s.r.o, Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný, dvojpodlažný dom po rekonštrukci
168,000 € 1400 €/m²
Polyfunkčný objekt | Moyzesova | 2,000 m²
Výnimočné multifunkčné priestory na PRENÁJOM v Holíči Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne
Cena dohodou
Rodinný dom | Lichardova | 180 m²
Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj RD priamo v centre mesta, na Lichardov
Info v RK
Rodinný dom | Kollárova | 150 m²
Hľadáte nehnuteľnosť s potenciálom, ktorú si môžete pretvoriť presne podľa vlastných predstáv?
140,000 € 933 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.