DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnosť

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Svetlý a dobre riešený 3i byt na začiatku Petržalky v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 71.73 m²

TARGETreal ponúka na predaj praktický byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného priestoru.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

314,990 € 4391 €/m²

Top
Top

Moderný mezonetový dom

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Záhradná | 95 m²

DUALITY REAL Vám ponúka v projekte SUN GARDENS HVIEZDOSLAVOV na predaj moderné 3 a 4 izbové r

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

230,000 € 2421 €/m²

Top
Top

TOPNovinka: Moderný rodinný dom pod Malými Karpatmi – pokoj, príroda a súkromie v Rači

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Stupavská | 110 m²

Ponúkame na predaj svetlý a moderný rodinný dom v tichej časti Bratislavy – mestská časť Rača,

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

498,900 € 4535 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Lastovičky - posledných 5 moderných rodinných domov na predaj

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Krajná | 109.8 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné štvorizbové rodinné domy v projekte Lastovičky II v Novej Dedin

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

305,000 € 2778 €/m²

Top
Top

Lastovičky II - novostavba 4-izbového bytu s dvoma kúpeľňami a predzáhradkou

Reality Nová Dedinka

4 izbový byt | Krajná | 78.17 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s predzáhradkou a dvoma kúpeľňami v novom projekte bytových

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

276,486 € 3537 €/m²

Top
Top

MEZONET pod Vysokými Tatrami (Horný Slavkov)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 92 m²

Ponúkame na predaj: priestranný 2-izbový mezonetový byt pod VYSOKÝMI TATRAMI – Veľký Slavkov, č

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

189,000 € 2054 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Krásny 5-izbový rodinný dom v Limbachu + zimná záhrada, dvojgaráž a altánok na pozemku 609 m²

Reality Limbach

Rodinný dom | 1. mája | 288 m²

Predstavte si bývanie, kde má každý člen rodiny svoj priestor, kde si v zime vychutnáte kávu v

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Limbach

630,000 € 2188 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝMI VÝHĽADMI NA DUNAJ A HRADNÝ KOPEC V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 70 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s úžasnou atmosférou, výbornou dispoz

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4414 €/m²

Top
Top

ARTHUR - Vila v Líščom údolí - Výnimočná príležitosť - dostupnejšia než kedykoľvek

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Pod Rovnicami | 480 m²

S príchodom jari prichádza aj ideálny čas na zmenu. Táto vila v prestížnom Líščom údolí teraz

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,049,000 € 2185 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Posledné tri voľné byty na predaj v Cigerovom dome - historické centrum Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Akademická 339 | 35 m²

PREDMET PONUKY Byty v Cigerovom dome budú pripravené na bývanie v priebehu roku 2026. Predávaj

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

125,000 € 3571 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor 127,55 m² na ulici Dlhé lúky v Púchove

Reality Púchov

Obchodné priestory | Dlhé lúky | 127.55 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodn priestor v retailovej časti bytového projektu Pod Zábrehom II, u

Publikované: 14.02.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Púchov

274,000 € 2148 €/m²

Top
Top

Pozemok 702 m2 v zelenej atraktívnej lokalite nad Račou

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Stupavská | 702 m²

NA PREDAJ: stavebný pozemok na rekreačnú stavbu v lokalite Bratislava - Rača - Stupavská s výme

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

169,000 € 241 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

OCCAM | Moderná rekreačná vila pri jazere v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 135 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj modernú 4-izbovú dvojpodlažnú vilu pri jazere, situo

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

599,000 € 4585 €/m²

Top
Top

OCCAM | Architektonická vila s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Chrasťová | 630 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočnú rezidenčnú vilu situovanú v jednej z najpr

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Zariadený 2-izb. loft s veľkou strešnou terasou – Hviezdoslavov, Mesačná ulica

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Mesačná ulica | 70 m²

Ponúkame na predaj moderný, dizajnovo zariadený loftový byt v projekte Hviezdne bývanie v obci

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

290,000 € 4143 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj | 2- izbový byt | ZÁBREH Ilava | 56,72 m² | v štandarde

Reality Ilava

2 izbový byt | Moyzesova | 56.72 m²

Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEK

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Ilava

159,879 € 2819 €/m²

Top
Top

Na Lodenici – prémiové bývanie pri Sĺňave v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 93.79 m²

V exkluzívnom rezidenčnom projekte Na Lodenici v Piešťanoch ponúkame na predaj priestranný 3-iz

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Piešťany

266,800 € 2845 €/m²

Top
Top

3-izb. byt s lodžiou A201 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 78.9 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 3-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

355,000 € 4499 €/m²

Top
Top

4-izb. byt s lodžiou B201 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Hanulova | 91.73 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

435,900 € 4752 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 5-izb. byt s rooftop terasou A801 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Hanulova | 151.81 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 5-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

790,000 € 5204 €/m²

Top
Top

2-izb. byt s lodžiou A302 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Hanulova | 49.33 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

251,000 € 5088 €/m²

Top
Top

Prenájom bytu 2+kk, Bratislava- Ružinov, ulica Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51 m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu (2+kk) v novostavbe – Bratislava, Ružinov Ponúkame na prená

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Pozemok pre dvojdom so stavebným povolením

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 687 m²

Na predaj pozemok pre dvojdom so stavebným povolením. Dom je navrhnutý s parkovaním pre 3 autá

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

110 €/m2 110 €/m2

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8556)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality v Martine (739)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie