Rodinný dom v centre mesta Žilina (Jána Milca)

Reality Žilina

Rodinný dom | Jána Milca | 38 m²

Na predaj ponúkame útulný malý dom s podlahovou plochou 38 m², nachádzajúci sa priamo v centre

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Žilina

153,000 € 4026 €/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory (100 m2) v centre Žiliny s možnosťou rozšírenia až na 440 m²

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Frańa Mráza | 100 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v centre mesta, ktoré spájajú modern

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 2 izbový byt, 59 m², balkón, Vlčince – Tulská

Reality Žilina

2 izbový byt | Tulská | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na obľúbenom sídlisku Vlčince, na ulici Tulská v Žiline. Byt má

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Žilina

157,000 € 2661 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zrubová chata v areáli Snowland Valča - ideálne miesto na oddych aj podnikanie

Reality Valča

Chata, drevenica, zrub | 64 m²

Exkluzívne vám ponúkame jedinečnú, kompletne zariadenú zrubovú chatu priamo v areáli obľúbeného

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

355,000 € 5547 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný rodinný dom na Bôriku – príležitosť vytvoriť si domov podľa vlastných predstáv

Reality Žilina

Rodinný dom | Svätoplukova | 160 m²

Predstavte si bývanie v jednej z najprestížnejších a najvyhľadávanejších lokalít v Žiline – na

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Žilina

420,000 € 2625 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom /2487 m2/ - Kolárovice

Reality Kolárovice

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Kolárovice, časť Škoruby, v tichom a príj

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Kolárovice

129,000 € 645 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov vrátane 3x park. miest a skladu, centrum mesta

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Vojtecha Spanyola | 80.5 m²

Ponúkame na prenájom kvalitné a moderne vybavené kancelárske priestory nachádzajúce sa priamo v

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Chata na predaj KRPÁČOVO

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 67.8 m²

Ponúkame na predaj chatu v rekreačnej lokalite Krpáčovo, vedľa sa nachádza novo vybudovaná loka

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

119,000 € 1755 €/m²

Pozemok na predaj 274 m2 v centre obce Dubové

Reality Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 274 m²

Na predaj pozemok v zastavanom území centra obce Dubové neďaleko Turčianskych Teplíc. -úžitkov

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Dubové

19,180 € 70 €/m²

Veľké Rovné – predaj podielu ornej pôdy 33 270,50 m² (3,32 ha)

Reality Veľké Rovné

Orná pôda | Nezadaná | 33,270.5 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj spoluvlastnícky podiel na ornej pôde o výmere 33 270,50 m² (3,32

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Pozemky na predaj Veľké Rovné

346,013 € 10 €/m²

Na prenájom moderný, zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Bratislave- mestská časť Staré Mesto. Byt sa nachádza

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

895 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame pozemok v katastrálnom území Višňové

Reality Višňové

Orná pôda | 3,330 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - poľnohospodárska pôda v okolí obce Višňové. Plocha pozemku

Publikované: 16.12.2019 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Višňové

16,650 € 5 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.406" /39m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 39 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

158,900 € 3972 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.207" /37m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 37 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 4024 €/m²

Na predaj: komerčné priestory v centre Pezinka s dvomi parkovacími miestami v cene!!!

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Centrum | 62 m²

Ponúkame na predaj moderné komerčné priestory o výmere 62 m² s dvomi parkovacími miestami, situ

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na predaj Pezinok

189,999 € 3226 €/m²

Parkovacie miesto - Residential Complex - Amfiteáter v Žiline

Reality Žilina

Garáž | Tajovského | 10 m²

Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie miesto pre jedno auto, situované pri bytovom komplexe

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 17.12.2025
Objekty na prenájom Žilina

50 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Pozemok Dunajov 1119 m2

Reality Dunajov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajov | 1,119 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj pozemok v obci Dunajov s rozlohou 1119 m2. Pozemok

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Dunajov

30,000 € 27 €/m²

Kúpa 5 izbového domu Záhorská Bystrica, Marianka, Stupava, Rovinka

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 5 izbového dom v Záhorskej Bystrici, Marianke, Stupave, Rovinke

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na kúpa Bratislava-Záhorská Bystrica

500,000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme areál na skladové priestory a prepravu / KÚPA

Reality okres Senec

Priemyselná zóna | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu areál na skladové priestory a prepravu.

Publikované: 02.11.2022 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na kúpa

99 €/m2

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.302" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

152,900 € 3945 €/m²

NOVOSTAVBA_2 izb. apartmán "č.103" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Hlboká cesta | 44 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Žilina

166,900 € 3748 €/m²

Kompletná rekonštrukcia_Prenájom 1+kk izb. byt /37m2/ Žilina - Vlčince

Reality Žilina

1 izbový byt | Tatranská | 37 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt o celkov

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Žilina

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK V TERCHOVEJ - S KRÁSNYM VÝHĽADOM NA ROZSUTEC

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | 480 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v Terchovej, s unikátnou polohou priamo oproti lyžiarskemu s

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Terchová

93,000 € 194 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj krytého garážového státia v Stupave na Ulici Jána Ondruša

Reality Stupava

Garáž | Jána Ondruša | 14 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj kryté garážové státie v Stupave na Ulic

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Objekty na predaj Stupava

19,900 € 1421 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30389)
Rodinné domy na predaj (23076)
Upresniť hľadanie