Výhľadovo stavebný pozemok na rekreačnú zástavbu, Turie, 1200m2

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 1,200 m²

Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať výhľadovo stavebný pozemok o výmere 1200 m² v obci T

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

61.5 €/m2 62 €/m2

Stavebný pozemok na rekreačnú zástavbu so stavebným povolením a projektom, Turie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 1,100 m²

Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať pozemok o výmere 1100 m2 určený na rekreačnú zástavb

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

82 €/m2 82 €/m2

Pozemky na rekreačnú zástavbu, Turie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 8,994 m²

V ponuke ešte 6 pozemkov, nepremeškaj príležitosť ! Na predaj 6 pozemkov na rekreáciu v obci T

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

NOVOSTAVBA_priestor pre Zubnú ambulanciu "č.104" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hlboká cesta | 44 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný priestor o celkovej rozlohe 44,43m

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Žilina

166,900 € 3793 €/m²

Kompletná rekonštrukcia_3 izb. byt s balkónom /67m2/ Bôrik - Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Oravská | 67 m²

3D obhliadka byt tu: https://my.matterport.com/show/?m=RYbbf9dtMr7 Exkluzívne Vám ponúkame na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žilina

249,900 € 3730 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásny 3 izbový byt s výbornou dispozíciou, loggiou a výhľadom, Smolenická

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 65.74 m²

3D obhliadku nájdete tu: https://my.matterport.com/show/?m=RnFqoCPhbU4 V exkluzívnom zastúpení

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3953 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Na prenájom 3-izbový byt s dvomi balkónmi v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 65 m²

Ponúkame na prenájom pekný 3- izbový byt vo výbornej tichej lokalite, plnej zelene v Bratislave

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

WFG |Priestranná pivničná kobka v novostavbe

Reality Bratislava-Dúbravka

Priestor pre sklad | Nejedlého | 3.16 m²

Ponúkame na predaj pivničnú kobku nachádzajúcu sa v novostavbe v Bratislave-mestská časť Dúbrav

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

9,900 € 3133 €/m²

Rodinný dom v Tepličke nad Váhom pri Žiline (510 m²)

Reality Teplička nad Váhom

Rodinný dom | Na Rybník | 230 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a tichej časti

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Teplička nad Váhom

250,000 € 1087 €/m²

Na prenájom - kancelársky priestor (100 m2) - centrum Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Sad na studničkách | 100 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 100 m² s parkovaním, situovaný vo výbornej lo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PREDAJ: 1-izbový byt s balkónom - ul. P. Pazmáňa 7, Šaľa

Reality Šaľa

1 izbový byt | P. Pázmaňa | 50.58 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v Šali nachádzajúci sa na 13. poschodí z 13 v bytovom dome s vý

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Šaľa

85,900 € 1698 €/m²

WFG | Vlastný kúsok prírody pri BA – pozemok (383 m²) s chatou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Záhradná chatka | Devínske jazero | 20 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mesta? Pokojná záhradkárska lokalita s príjemným súkromím.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

98,990 € 4950 €/m²

VOĽNÝ IHNEĎ:NA PRENÁJOM zariadený 1-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 36 m²

Ponúkam Vám na prenájom zariadený 1-izbový byt s balkónom v novostavbe, v Stupave. Táto nehn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Stupava

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rodinný dom s pozemkom a garážou /638m2/ Martin

Reality Martin

Rodinný dom | Sučianska | 208 m²

3D prehliadka domu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=pys8YGKhawT Exkluzívne Vá

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Martin

208,000 € 1000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rekreačná chata s panoramatickým výhľadom na vrch Sitno

Reality Banská Štiavnica

Chata, drevenica, zrub | Boženy Slančíkovej - Timravy | 17 m²

V pokojnej a vyhľadávanej lokalite Banskej Štiavnice ponúkame na predaj trojpodlažnú rekreačnú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Štiavnica

88,000 € 5176 €/m²

WFG | Na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom neďaleko mesta Trnava

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 582 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite neďaleko Trnavy Ponúkame na predaj rodinný d

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Boleráz

259,900 € 447 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reprezentatívne kancelárske priestory (300 m2) v centre Žiliny s možnosťou rozšírenia až na 440 m²

Reality Žilina

Administratívny objekt | Frańa Mráza | 440 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v centre mesta, ktoré spájajú modern

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na prenájom Žilina

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Veľká Hala s bytom na predaj

Reality Rohovce

Prevádzkový areál | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame na predaj výrobnú/skladovú halu o celkovej výmere 600 m2 s možnosťou celoročného bývan

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na predaj Rohovce

135,000 € 225 €/m²

Chata vo Varíne pri Žiline (Pod Jedľovinou)

Reality Varín

Chata, drevenica, zrub | Ku železnej studničke | 55 m²

Ponúkame útulnú chatu v krásnom a pokojnom prostredí nad obcou Varín, v lokalite Pod Jedľovinou

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Varín

75,000 € 1364 €/m²

Stavebný pozemok (918 m2) - Kľače pri Rajci

Reality Kľače

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 918 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 918 m² v tichej a príjemnej lokalite obce Kľače pr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Kľače

99 €/m2 99 €/m2

Veľké Rovné – predaj podielu ornej pôdy 15 346,54 m² (1,53 ha)

Reality Veľké Rovné

Lesná pôda | Nezadaná | 15,346 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj spoluvlastnícky podiel na ornej pôde o výmere 15 346,54 m² (1,53

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Pozemky na predaj Veľké Rovné

79,802 € 5 €/m²

PREDAJ: Garážové státie v projekte SKY PARK – Čulenova, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Čulenova | 13 m²

Ponúkame na predaj garážové státie č. 2.066, nachádzajúce sa v -2. podzemnom podlaží bytového k

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

36,500 € 2808 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apartmán "č.105" /33m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

142,900 € 4088 €/m²

Lukratívny obchodný priestor na predaj - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Robotnícka | 180 m²

Ponúkame na predaj kompletne prerobený obchodný priestor o výmere 180m2. Tento priestor sa skla

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

574,000 € 3189 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30390)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Rodinné domy na predaj (23076)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie