Rekreačný stavebný pozemok v krásnom prostredí – 1015 m², Turie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 1,015 m²

Hľadáte pokojné miesto pre vašu budúcu chatu či rekreačný dom v prírode? Máme pre vás výnimočnú

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

77 €/m2 77 €/m2

Predaj celoročne obývateľnej chatky.

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 28 m²

Ponúkame Vám na predaj peknú murovanú chatku vhodnú aj na celoročné bývanie, v tichej časti záh

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Stupava

99,000 € 3536 €/m²

Chata vo Varíne pri Žiline (Pod Jedľovinou)

Reality Varín

Chata, drevenica, zrub | Ku železnej studničke | 55 m²

Ponúkame útulnú chatu v krásnom a pokojnom prostredí nad obcou Varín, v lokalite Pod Jedľovinou

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Varín

75,000 € 1364 €/m²

WFG | Na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom neďaleko mesta Trnava

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 582 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite neďaleko Trnavy Ponúkame na predaj rodinný d

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Boleráz

259,900 € 447 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok (918 m2) - Kľače pri Rajci

Reality Kľače

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 918 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 918 m² v tichej a príjemnej lokalite obce Kľače pr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Kľače

99 €/m2 99 €/m2

Veľké Rovné – predaj podielu ornej pôdy 15 346,54 m² (1,53 ha)

Reality Veľké Rovné

Lesná pôda | Nezadaná | 15,346 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj spoluvlastnícky podiel na ornej pôde o výmere 15 346,54 m² (1,53

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Pozemky na predaj Veľké Rovné

79,802 € 5 €/m²

PREDAJ: Garážové státie v projekte SKY PARK – Čulenova, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Čulenova | 13 m²

Ponúkame na predaj garážové státie č. 2.066, nachádzajúce sa v -2. podzemnom podlaží bytového k

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

36,500 € 2808 €/m²

NOVOSTAVBA_4 izb. byt "č.19" so šatníkom a balkónom /105m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

4 izbový byt | Hollého | 105 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_19/ Ako exkluzívny predajca Vám ponú

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Žilina

359,000 € 3324 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apartmán "č.105" /33m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

142,900 € 4088 €/m²

WFG | Vlastný kúsok prírody pri BA – pozemok (383 m²) s chatou

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Záhradná chatka | Devínske jazero | 20 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mesta? Pokojná záhradkárska lokalita s príjemným súkromím.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

98,990 € 4950 €/m²

VOĽNÝ IHNEĎ:NA PRENÁJOM zariadený 1-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 36 m²

Ponúkam Vám na prenájom zariadený 1-izbový byt s balkónom v novostavbe, v Stupave. Táto nehn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Stupava

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ: 1-izbový byt s balkónom - ul. P. Pazmáňa 7, Šaľa

Reality Šaľa

1 izbový byt | P. Pázmaňa | 50.58 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v Šali nachádzajúci sa na 13. poschodí z 13 v bytovom dome s vý

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Šaľa

85,900 € 1698 €/m²

Kompletná rekonštrukcia_3 izb. byt s balkónom /67m2/ Bôrik - Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Oravská | 67 m²

3D obhliadka byt tu: https://my.matterport.com/show/?m=RYbbf9dtMr7 Exkluzívne Vám ponúkame na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žilina

249,900 € 3730 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásny 3 izbový byt s výbornou dispozíciou, loggiou a výhľadom, Smolenická

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 65.74 m²

3D obhliadku nájdete tu: https://my.matterport.com/show/?m=RnFqoCPhbU4 V exkluzívnom zastúpení

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3953 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reprezentatívne kancelárske priestory (300 m2) v centre Žiliny s možnosťou rozšírenia až na 440 m²

Reality Žilina

Administratívny objekt | Frańa Mráza | 440 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v centre mesta, ktoré spájajú modern

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na prenájom Žilina

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Veľká Hala s bytom na predaj

Reality Rohovce

Prevádzkový areál | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame na predaj výrobnú/skladovú halu o celkovej výmere 600 m2 s možnosťou celoročného bývan

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Objekty na predaj Rohovce

135,000 € 225 €/m²

Moderná novostavba rodinného domu s dvojgarážou v Trnovom – prímestské bývanie pri Žiline

Reality Žilina

Rodinný dom | Slnečnicová | 162 m²

Ponúkame na predaj moderne riešenú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obľúbenej prímestskej

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Žilina

361,000 € 2228 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Klenot na Palisádach_Veľkolepý 3 izb. byt /130m2/ pár krokov od Bratislavského hradu_Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 133 m²

3D prehliadka bytu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=PDg2u8LJTbo Exkluzívne Vá

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,900 € 4886 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny polyfunkčný objekt v Žiline (580 m²): Podnikanie aj bývanie pod jednou strechou

Reality Žilina

Rodinný dom | Bagarova | 580 m²

Ponúkame vám na predaj unikátnu nehnuteľnosť na rozhraní Žiliny a mestskej časti Trnové. Táto

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Žilina

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárií, priemyselného a skladovacieho areálu - Martin

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica E. T. Böhma | 2,080 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom rozsiahly priemyselný areál vhodný na skladovanie, výrobu a

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Martin

10,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor na prenájom 120 m2 – Žilina, Národná ulica

Reality Žilina

Obchodné priestory | Národná | 120 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor nachádzajúci sa na Národnej ulici s výmerou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

12 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt - Žilina (centrum)

Reality Žilina

2 izbový byt | Velká Okružná | 53 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt, ktorý sa nachádza v tichej lokal

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Žilina

730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Hľadáme pre klienta: Priestranný 4-5 izbový byt v Bratislave - Staré mesto (Ružinov / Nové Mesto)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 120 m²

Pre nášho konkrétneho klienta hľadáme nehnuteľnosť, ktorá spĺňa nasledujúce parametre: Lokalita

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

900,000 € 7500 €/m²

Hľadáme 4-izbový RD/bungalov pre konkrétneho klienta – Bratislava a okolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre nášho bonitného klienta aktuálne hľadáme nehnuteľnosť, ktorá spĺňa nasledujúce kritériá: Ty

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23076)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie