Rodinný dom | Hrnčiarska | 84 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v úplnom centre, v tesnej blízkosti obecného parku. D
105,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | 65 m²
V zastúpení slovenského majiteľa ponúkame na predaj tradičný kamenný, moderne a kvalitne zrekon
237,000 € 3646 €/m²
2 izbový byt | Koceľova | 57 m²
Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na prenájom zariadený 2-izbový byt v Bratislave–mes
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ivanská cesta | 47 m²
Minimálna doba nájmu: 1 rok Byt je k dispozícii ihneď Cena: 850 € nájom + 150€ náklady (vráta
850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hollého | 40 m²
3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_14/ Ako exkluzívny predajca Vám ponú
197,900 € 4948 €/m²
1 izbový byt | Tatranská | 39 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt vo vyhľadávanej časti Žiliny, na sídlisku Vlčince na Tatr
630 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | x | 54.83 m²
Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný a zariadený výnimočný 2-izbový byt pri najlepšom Slovenskom
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 1500m2 v obci Snežnica vzdialenej 6km od KNM a 10km
26 €/m2 26 €/m2
2 izbový byt | Rozkvet | 52 m²
3D obhliadku bytu tu: https://my.matterport.com/show/?m=jhYrmbvTN4o Exkluzívne Vám ponúkame na
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Hľadáte priestranný a pokojný dom pre dvojgeneračnú rodinu alebo dom, ktorý vám môže splácať hy
243,990 € 1627 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1,416 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1 416 m² v obci Čermany, okres Topoľčany. P
79,500 € 56 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 144,000 m²
Ponúkame na predaj spoluvlastnícke podiely na orných, trvalých trávnych porastoch a lesných poz
3.25 €/m2 3 €/m2
Objekt pre obchod | Kamenná | 10 m²
Ponúkame Vám na prenájom malý obchodný priestor (10 m²) nachádzajúci sa na prízemí obchodného c
150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,416 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 416 m² v obci Čermany, okres Topoľčany. Pozemok
79,500 € 56 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 55 m²
DOPYT – KÚPA BYTU / HORSKÝ PARK, BRATISLAVA I Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu byt v bl
Cena dohodou
1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²
Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo
151,900 € 3918 €/m²
1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²
142,900 € 4088 €/m²
Rodinný dom | Dlhá nad Kysucou | 200 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj rodinný dom s priestranným a rovinatým pozemkom o výmere 2137
120,000 € 600 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,037 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Rudina, situovaný v pokojnej a novovybudovanej štvrt
119,900 € 116 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,200 m²
Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať výhľadovo stavebný pozemok o výmere 1200 m² v obci T
61.5 €/m2 62 €/m2
Rekreačný pozemok | 1,100 m²
Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať pozemok o výmere 1100 m2 určený na rekreačnú zástavb
82 €/m2 82 €/m2
Rekreačný pozemok | 8,994 m²
V ponuke ešte 6 pozemkov, nepremeškaj príležitosť ! Na predaj 6 pozemkov na rekreáciu v obci T
Cena dohodou
Obchodné priestory | Hlboká cesta | 44 m²
Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný priestor o celkovej rozlohe 44,43m
166,900 € 3793 €/m²
3 izbový byt | Oravská | 67 m²
3D obhliadka byt tu: https://my.matterport.com/show/?m=RYbbf9dtMr7 Exkluzívne Vám ponúkame na
249,900 € 3730 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.