3 izbový byt | Oravská | 67 m²
3D obhliadka byt tu: https://my.matterport.com/show/?m=RYbbf9dtMr7 Exkluzívne Vám ponúkame na
249,900 € 3730 €/m²
3 izbový byt | Smolenická | 65.74 m²
3D obhliadku nájdete tu: https://my.matterport.com/show/?m=RnFqoCPhbU4 V exkluzívnom zastúpení
259,900 € 3953 €/m²
3 izbový byt | Čaklovská | 65 m²
Ponúkame na prenájom pekný 3- izbový byt vo výbornej tichej lokalite, plnej zelene v Bratislave
790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Nejedlého | 3.16 m²
Ponúkame na predaj pivničnú kobku nachádzajúcu sa v novostavbe v Bratislave-mestská časť Dúbrav
9,900 € 3133 €/m²
Rodinný dom | Na Rybník | 230 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a tichej časti
250,000 € 1087 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Sad na studničkách | 100 m²
Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 100 m² s parkovaním, situovaný vo výbornej lo
10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
1 izbový byt | P. Pázmaňa | 50.58 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v Šali nachádzajúci sa na 13. poschodí z 13 v bytovom dome s vý
85,900 € 1698 €/m²
Záhradná chatka | Devínske jazero | 20 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mesta? Pokojná záhradkárska lokalita s príjemným súkromím.
98,990 € 4950 €/m²
1 izbový byt | Cementárenská | 36 m²
Ponúkam Vám na prenájom zariadený 1-izbový byt s balkónom v novostavbe, v Stupave. Táto nehn
440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Sučianska | 208 m²
3D prehliadka domu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=pys8YGKhawT Exkluzívne Vá
208,000 € 1000 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Boženy Slančíkovej - Timravy | 17 m²
V pokojnej a vyhľadávanej lokalite Banskej Štiavnice ponúkame na predaj trojpodlažnú rekreačnú
88,000 € 5176 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 582 m²
Rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite neďaleko Trnavy Ponúkame na predaj rodinný d
259,900 € 447 €/m²
Administratívny objekt | Frańa Mráza | 440 m²
Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v centre mesta, ktoré spájajú modern
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Prevádzkový areál | Nezadaná | 600 m²
Ponúkame na predaj výrobnú/skladovú halu o celkovej výmere 600 m2 s možnosťou celoročného bývan
135,000 € 225 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Ku železnej studničke | 55 m²
Ponúkame útulnú chatu v krásnom a pokojnom prostredí nad obcou Varín, v lokalite Pod Jedľovinou
75,000 € 1364 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 918 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 918 m² v tichej a príjemnej lokalite obce Kľače pr
99 €/m2 99 €/m2
Lesná pôda | Nezadaná | 15,346 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj spoluvlastnícky podiel na ornej pôde o výmere 15 346,54 m² (1,53
79,802 € 5 €/m²
Garáž | Čulenova | 13 m²
Ponúkame na predaj garážové státie č. 2.066, nachádzajúce sa v -2. podzemnom podlaží bytového k
36,500 € 2808 €/m²
1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²
Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo
142,900 € 4088 €/m²
Objekt pre obchod | Robotnícka | 180 m²
Ponúkame na predaj kompletne prerobený obchodný priestor o výmere 180m2. Tento priestor sa skla
574,000 € 3189 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,015 m²
Hľadáte pokojné miesto pre vašu budúcu chatu či rekreačný dom v prírode? Máme pre vás výnimočnú
77 €/m2 77 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 28 m²
Ponúkame Vám na predaj peknú murovanú chatku vhodnú aj na celoročné bývanie, v tichej časti záh
99,000 € 3536 €/m²
4 izbový byt | Hollého | 105 m²
3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_19/ Ako exkluzívny predajca Vám ponú
359,000 € 3324 €/m²
2 izbový byt | Litovelská | 83 m²
3D obhliadku bytu tu: https://my.matterport.com/show/?m=Zbh9YhfktLX Exkluzívne Vám ponúkame na
690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.