3 izbový byt | Dlhá | 72 m²
Ponúkame vám na predaj priestranný 3-izbový byt v Nitre na Dlhej ulici. Byt pozostáva z 3 izieb
170,000 € 2361 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 97 m²
Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom s 2 samostatnými jednotkami pri Vodnom
369,000 € 3804 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj 4- izbový rodinný dom v tichej lokalite pri lese, Nitra- Kynek. Rodinný do
305,000 € 2033 €/m²
2 izbový byt | Železničná | 44.1 m²
Ponúkame priestranný a svetlý 1-izbový byt na Železničnej ulici v Šahách, situovaný na 2. posch
67,900 € 1540 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Na predaj rodinný dom v meste Lučenec na ulici J. Franciscih. Pozemok je o celkovej výmere 414
185,000 € 1028 €/m²
Rodinný dom | 127 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Veľké Dvorany, situovaný v tichej uličke. Dom je
144,000 € 1134 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom s rozsiahlym pozemkom v obci Belina, ktor
83,000 € 277 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v Liptovskej Lúžnej. Rodinný dom je čias
55,000 € 733 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,468 m²
Lucia Nosálová pod záštitou Broker Consulting a.s. ,exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý
250,000 € 170 €/m²
3 izbový byt | Tomášikova | 65 m²
Predám zariadený, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom na ulici Tomášikova, sídlis
162,500 € 2500 €/m²
Lesná pôda | Nezadaná | 56,227 m²
Ponúkame na predaj podiel v urbárskom spoločenstve - Urbariát - Pozemkové spoločenstvo Liptovsk
28,100 € 0 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Broker Consulting ponúka na prenájom 2-izbový byt, s dobrým dispozičným riešením, byt sa nachád
999 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 300 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný penzión v malebnej obci Štrba, ideálny pre firmy a ic
Cena dohodou
Rodinný dom | 312 m²
SUPER CENA! Boris Kňažko a Spoločnosť Broker Consulting a.s. má pre Vás exkluzívnu ponuku v cen
60,000 € 192 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Predaj: 3-izbový byt, 2 balkóny, centrum Nitry pri parku a kúpalisku • Výmera: 74 m2 + balkóny
170,000 € 2297 €/m²
Apartmán | 56 m²
Ponúkame na prenájom moderný kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe NUPPU na 1. pod
800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²
Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj 8-izbový 2-podlažný RD s bazénom, ktorý sa na
494,000 € 1235 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Hľadáte dom , ktorý ponúkne dostatok priestoru pre veľkú rodinu, viac generácií alebo spojenie
380,000 € 1520 €/m²
Lúka, pasienok | Nezadaná | 909 m²
Exkluzívne Vám prinášame možnosť stať sa majiteľom rekreačného pozemku o výmere 909 m2 na území
18,000 € 20 €/m²
Rodinný dom | 131 m²
Priestor domu, pohodlie bytu a súkromie, ktoré v meste nebýva samozrejmosťou. Ráno si dáte káv
579,000 € 4420 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj rozsiahly stavebný pozemok s existujúcou stavbou na rek
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 814 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Skalka nad Váhom, okres Trenčín. VŠEOBECNE * l
Cena dohodou
Záhrada | 1,898 m²
Stavebný pozemok na predaj – Horná Lehota (Nízke Tatry) Ponúkam na predaj slnečný stavebný poz
59,900 € 32 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, IDEÁLNY NA PRENÁJOM Broker
205,000 € 5125 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.