Apartmány v Španielsku

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Už Vás nebavia zimné mesiace na Slovensku? Zima, kedy teploty sú pod bodom mrazu, niekedy aj pr

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

BEŠEŇOVÁ / Predaj apartmánového domu / 2 samostatné jednotky

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | Nezadaná | 97 m²

Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom s 2 samostatnými jednotkami pri Vodnom

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

369,000 € 3804 €/m²

člen NARKS

Apartmány v Španielsku

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vlastniť luxusný apartmán na juhu Španielska je... ... skvelá možnosť, ako nielen behom sychrav

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Bez investícií. Rodinný dom na predaj. Veľká Lehota

Reality Veľká Lehota

Vidiecky dom | 139 m²

Boris Kňažko exkluzívne ponúka: Kamenná chalupa po rekonštrukcii – Veľká Lehota (Drozdovo) | 88

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

84,900 € 611 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt + apartmán priamo pri svahu na Donovaloch

Reality Donovaly

1 izbový byt | 44.26 m²

Investičná príležitosť priamo na svahu: dva apartmány za cenu jedného na Donovaloch. Hľadáte

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

135,000 € 3050 €/m²

člen NARKS

SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - POZEMOK VEĽKÝ BIEL

Reality Veľký Biel

Orná pôda | 6,462 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka investičný pozemok v blízkosti logisti

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

65,000 € 10 €/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový apartmán s balkónom a garážou, Metropolis – Downtown, 54 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový apartmán s balkónom a garážovým státím v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Netradičný 1,5-izbový podkrovný byt s balkónom, Žilinská, 47 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žilinská | 47 m²

Ponúkame na prenájom jedinečný 1,5-izbový podkrovný byt s balkónom, klimatizáciou a netradičnou

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

870 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Bešeňová

Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bešeňová

369,000 € 3804 €/m²

člen NARKS

3 izbové byty PANORAMA GOLF - limitovaná ponuka bytov v jedinečnej lokalite pri Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 88 m²

Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty vo výstavbe v krásnom prostredí pri golfovom ihrisku Red

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

214,212 € 2363 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM / 2-izbový byt po rekonštrukcii v srdci Košíc – Strakova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Strakova | 52 m²

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. v spolupráci s RealitySpolu.sk Vám po dohode s majiteľmi pon

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Apartmány v Španielsku

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

prenájom RD Nitra - Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Martinská Dolina | 220 m²

Dom sa nachádza v kľudnej časti Nitra -Zobor, pozostáva z haly, troch izieb, kuchyne prepojenej

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Celoročne obývateľná rekreačná chata

Reality Dobrá Voda

Chata, drevenica, zrub | 45 m²

Kompletne zrekonštruovaná murovaná chata s dvomi terasami – Dobrá Voda, Malé Karpaty Broker Co

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobrá Voda

79,999 € 1778 €/m²

člen NARKS

Na predaj 2 izbový slnečný byt - Hutnícka ulica Košice - REZERVOVANÝ !

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hutnícka | 55 m²

Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj slnečný veľmi príjemný 2 izbový byt v srdci Koší

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

189,000 € 3436 €/m²

člen NARKS

Život na najvyššej úrovni - vila s bazénom 10 minút od centra Bratislavy

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | 352 m²

Život bez kompromisov — reprezentatívna vila s bazénom: Bratislava – Vrakuňa Sú domy, ktoré po

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

1,349,000 € 3832 €/m²

člen NARKS

Predaj rodinný dom Veľké Uherce, pozemok 450 m2, priľahlý pozemok 803m2, OV.

Reality Veľké Uherce

Rodinný dom | 166 m²

Predaj rodinný dom Veľké Uherce, pozemok 450 m2, priľahlý pozemok 803m2, OV. Ponúkame na preda

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľké Uherce

190,000 € 1145 €/m²

člen NARKS

Na predaj záhradná chata, Nitra

Reality Nitra

Chata, drevenica, zrub | 20 m²

.Predám pozemok so záhradným domčekom, kde rozloha pozemku je po výmere 330 m2 s výmerou nehnut

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

33,900 € 1695 €/m²

člen NARKS

Na predaj priestranný 4 - izbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne rodinné bývanie s výbornou dispozíciou a dostatkom priestoru? Ponúkame Vám na p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lučenec

90,000 € 1111 €/m²

člen NARKS

Veľký 3-izbový byt s klimou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 78 m²

Bývanie s Novým Štandardom v Projekte Nesto: Spojenie Prírody a Mesta. Hľadáte ideálne bývanie,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

BEŠEŇOVÁ / Predaj apartmánového domu / 4 samostatné jednotky

Reality Bešeňová

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 194 m²

Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom so 4 samostatnými jednotkami pri Vodnom

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bešeňová

729,000 € 3758 €/m²

člen NARKS

Na predaj / Pozemok / Košice - Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Orná pôda | Nezadaná | 1,332 m²

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. a RealitySpolu.sk Vám v exkluzívnom zastúpení po dohode s ma

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

193,140 € 145 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt Dlhá Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Dlhá | 72 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný 3-izbový byt v Nitre na Dlhej ulici. Byt pozostáva z 3 izieb

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2361 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bešeňová

Apartmán | Nezadaná | 97 m²

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bešeňová

369,000 € 3804 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23072)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Upresniť hľadanie