REZERVOVANÉ -3-izb. byt – Trenčín, Bavlnárska ulica

Reality Trenčín

3 izbový byt | Bavlnárska | 86 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na predaj Trenčín

169,990 € 1977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj s projektom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 538 m²

S výhradným zastúpením majiteľov ponúkame na predaj pozemok v malebnom prostredí staroturanskýc

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 29.09.2025
Pozemky na predaj Stará Turá

36,060 € 67 €/m²

POSLEDNÉ VOĽNÉ APARTMÁNY V BULHARSKU !

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

OPEN SEA RESIDENCE – VAŠA BRÁNA K LUXUSNÉMU POBYTU PRI ČIERNOM MORI Predstavte si vlastný apar

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj

78,000 € 78 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný voľný byt - Nadštandardné byty v Novom Meste n./V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Nové Mesto nad Váhom | 92 m²

Sťahovanie možné ihneď! Vitajte v lesoparku Kamenná v Novom Meste nad Vá

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 18.06.2025
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

204,900 € 2227 €/m²

Priestor na podnikanie + garáž

Reality Nové Mesto nad Váhom

Iný priestor | Kamenná | 75 m²

Unikátna ponuka - polyfunkcia v podzemí, ku ktorej prislúchajú dve garáže. S výhradným zastúpen

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Rezervované - Rodinný dom na predaj Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Moravské Lieskové. Dom sa nachádza v tichej časti

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

120,000 € 706 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4-izbový rodinný dom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 8. apríla | 212 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s krásnym pozemkom na ulici 8.Apríla v Starej Turej. Ne

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Stará Turá

175,000 € 825 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom na predaj, Rakoľuby

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Kočovská | 117 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Kočovce, časť Rakoľuby. Lokalita vzdialena 3k

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

279,900 € 2392 €/m²

3-izbový byt | Rezidencia Jahôdka | bývanie pod lesom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Športová | 68 m²

Rezidencia Jahôdka vzniká v časti Nového Mesta nad Váhom, kde sa prirodzene stretáva mestské b

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

186,395 € 2741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný rodinný dom kúsok od centra Trenčína

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nad Tehelňou | 354 m²

Ponúkame na predaj tento výnimočný rodinný dom na skvelej adrese. Lokalita Nad tehelňou v Trenč

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom skladovej / výrobnej haly 185 m² – Trenčianska ulica

Reality Nové Mesto nad Váhom

Skladový objekt | Trenčianska | 185 m²

Ponúkame na prenájom priestrannú halu s výmerou 185 m² nachádzajúcu sa v etablovanom priemyseln

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Nové Mesto nad Váhom

1,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Trojizbový apartmán na predaj, Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

3 izbový byt | SNP | 52.78 m²

Snívate o mieste kde si viete oddýchnuť a ešte vám bude aj zarábať? Tak náš projekt Chateau Rév

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

175,900 € 3333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný voľný byt Nadštandardné byty v Novom Meste n./V

Reality Nové Mesto nad Váhom

4 izbový byt | Nové Mesto nad Váhom | 0 m²

Publikované: 15.03.2024 Aktualizované: 12.06.2025
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

204,900 €

Na predaj 1-izbový byt – sídlisko Rajková, Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

1 izbový byt | A. Sládkoviča | 35 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt nachádzajúci sa na sídlisku Rajková v meste Nové Mesto n

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

4-izbový byt v novostavbe s veľkou terasou

Reality Vrbové

4 izbový byt | Družstevná | 98 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s terasou v projekte Klásky v meste Vrbové Začiatok výstav

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Vrbové

199,990 €/mesiac 2041 €/mesiac/m²

Posledný dom na predaj - II.etapa Bývanie Skalka

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Újazd | 125 m²

V Skalke nad Váhom (časť Újazd), len 10 minút od Trenčína, vám ponúkame 4-izbový radový dom s

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Domy na predaj Skalka nad Váhom

209,900 € 1639 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačná chata s celoročným bývaním – Zelená Voda, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Zelená voda II. | 147 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s možnosťou celoročného bývania v jednej z najvyhľadávanejší

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

249,000 € 1694 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 2412m2, Považany

Reality Považany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,412 m²

Hľadáte pozemok na stavbu rodinného domu? Ponúkame vám možnosť stať sa majiteľom pozemku v obci

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 24.12.2025
Pozemky na predaj Považany

99,900 € 41 €/m²

Pozemok Zelená voda - Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Zelena voda | 851 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti Zelená Voda v k

Publikované: 18.08.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

34,900 € 41 €/m²

Nadštandardné byty priamo v centre mesta

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Júliusa Gábriša | 68.67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2- izbový byt s očarujúcim výhľadom nachádzajúci sa priamo v cen

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Rezervované - Rodinný dom na Predaj

Reality Považany

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Ponúkame na predaj šikovný rodinný dom v obci Považany. Dom je momentálne 3-izbový, je možné ho

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Považany

92,000 € 968 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované - 3-izbový byt v dobrej lokalite na predaj, Nové mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Považská | 63 m²

Hľadáte trojizbák v dobrej lokalite? Tak tento byt na Hájovkách čaká na svojho nového majiteľa.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

124,900 € 1983 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranná garáž na predaj REZERVOVANÉ

Reality Beckov

Garáž | Nezadaná | 20 m²

Ponúkame na predaj priestrannú garáž s výmerou 20m2. Garáž sa nachádza na prízemí bytového domu

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Beckov

17,900 € 895 €/m²

Mezonet na predaj ,Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

Mezonet | SNP | 69.2 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

215,900 € 3120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie