Priestranný 4-izbový rodinný dom v Častkovciach

Reality Častkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Častkovce. Rodinný dom má

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Častkovce

239,900 € 1889 €/m²

2-izbový byt | Rezidencia Jahôdka | ideálny štart aj investícia

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Športová | 56 m²

Rezidencia Jahôdka prináša do Nového Mesta nad Váhom typ bývania, ktorý sa na trhu objavuje le

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

153,285 € 2737 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nová Bošáca | Stavebný pozemok 2 700 m2 / Polosamota - Biele Karpaty

Reality Nová Bošáca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,700 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj stavebný pozemok s pridruženými parcelami o celkovej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Nová Bošáca

69,900 € 26 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážny 2-izbový byt na Sihoť 1

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Sihoť 1 v Tr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Info v RK

Nový dvojizbák na prenájom - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 51 m²

Hľadáte prenájom v Trenčíne? Mám pre vás túto ponuku nového dvojizbáku na Rulandskej v Trenčíne

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Trenčianske Bohuslavice

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 539 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Bohuslavice o rozlohe 539m2. Z obce je d

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

48,510 € 90 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 795 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Bohuslavice o rozlohe 795m2. Z obce je d

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

71,550 € 90 €/m²

NOVOSTAVBY V SKALKE NAD VÁHOM UŽ V PREDAJI

Reality Trenčín

Rodinný dom | Skalka nad Váhom | 125 m²

Druhá etapa úspešného projektu Bývanie Skalka – váš nový domov už vo výstavbe Pre veľký záujem

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 20.09.2025
Domy na predaj Trenčín

209,900 € 1639 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom-3 -izbový byt na Poľnohospodárskej ulici.Bratislava-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Nevyplnená | 65 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 -izbový byt na Poľ

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

VALEN | Krásny 3i byt s okúzľujúcim výhľadom, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Pribišova 41 | 70.31 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj krásny 3-izbový byt po kompl. rekonštrukcií v lokali

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

295,900 € 4209 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Moderný 1,5izbový apartmán v novostavbe NUPPU, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 36.91 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj 1,5 izbový apartmán vo vyhľadávanom projekte NUPPU M

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6096 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÝ Útulný rodinný dom s krásnou záhradou na Mudroňovej ulici

Reality Levice

Rodinný dom | 139 m²

PATRIOT reality vám ponúka na predaj útulne zrekonštruovaný jednopodlažný rodinný dom, ktorý sa

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Levice

235,000 € 1691 €/m²

Viničný pozemok s klenbovou pivnicou v pokojnej vinohradníckej lokalite

Reality Levice

Vinica, chmelnica | 1,235 m²

Patriot reality ponúka na predaj viničný pozemok nachádzajúci sa v príjemnom a pokojnom vinohra

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Levice

18,000 € 15 €/m²

Priestory pre firmy a pracovné tímy

Reality Levice

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na prenájom komfortné priestory v zariadenom poschodovom rodinnom dome, vhodné pre fir

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Levice

Info v RK

Na prenájom klimatizovaný priestor vhodný aj pre služby

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | 14 m²

Patriot reality vám ponúka na prenájom na komplet prerobený, klimatizovaný „kancelársky priesto

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Levice

220 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ. Rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami v obci Kubáňovo

Reality Kubáňovo

Rodinný dom | 370 m²

Patriot reality vám ponúka na predaj rodinný dom, s dvomi samostatnými bytovými jednotkami. Nac

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kubáňovo

45,000 € 122 €/m²

Hľadáte kompromis medzi bytom a domom? Máme ho!

Reality Turá

2 izbový byt | 49 m²

Túžite po pokoji a záhradke, kde si môžete vychutnať rannú kávu, grilovať s priateľmi či dopest

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Turá

54,900 € 1120 €/m²

ABRIL – Moderný život na pobreží Costa del Sol, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Vitajte v ABRIL, exkluzívnom rezidenčnom komplexe v srdci golfového ihriska Doña Julia, kde sa

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

400,000 € 4444 €/m²

Predaj výrobno-skladových priestorov v meste Levice.

Reality Levice

Opravárenský priestor | 4,737 m²

Realitná kancelária PATRIOT REALITY vo výhradnom zastúpení vlastnika ponúka na predaj výrobné

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Levice

Cena dohodou

Rezidenčný a komerčný komplex v Estepone, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Vitajte v Asperii, novom rezidenčnom a komerčnom komplexe v srdci centrálneho parku v Estepone,

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

395,000 € 4293 €/m²

Klimatizovaný kancelársky priestor v center mesta

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | 12 m²

PATRIOT reality vám ponúka na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor v centre mesta. Nach

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Levice

220 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Priestor pre služby/kanceláriu v cente mesta Levice

Reality Levice

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

PATRIOT reality vám ponúka na prenájom kancelársky priestor vhodný pre kanceláriu, alebo služby

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Levice

220 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj garsónka ,Perecká ul., Levice , 24 m²

Reality Levice

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj garsónku na Pereckej ulici v Le

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Levice

68,000 € 2833 €/m²

Stavebný pozemok v krásnej prírode v obci Horša

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 1,145 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v obci Horša. Pozemok je rozdelený na dve parcely. C

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Levice

73,900 € 65 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie