Predaj 2 izbový byt, balkón, úplne centrum mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | Braneckého | 56 m²

EXKLUZÍVNE. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v úplno

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,990 € 3125 €/m²

Predaj veľký 2izb.apartmán Donovaly, 89m2 + 2 parkov.miesta

Reality Donovaly

2 izbový byt | 89 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

162,500 € 1826 €/m²

Prenájom 2 izbový byt 82 m2, Braneckého ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Braneckého | 82 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v administratí

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

530 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom veľký 3 izbový byt, balkón, Klokočina

Reality Nitra

3 izbový byt | Petzwalova | 80 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký 3 izbový byt s balkónom

Publikované: 24.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

780 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj 9,2á stavebný pozemok, Jelenec, krásne prostredie pri lese, elektrina

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Nový Gýmeš | 921 m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ POZEMOK!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na pr

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

99,000 € 107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 2izbový byt s 1 parkovacím miestom, novostavba

Reality Nitra

2 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom veľký 2izbový byt 64m2+veľká

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

VYPREDANÉ!! Predaj 1 spáľňový apartmán, Dubai South, poloha s vysokým potenciálom

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka v exkluzívnej spolupráci so špičkovou rea

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

187,000 € 3281 €/m²

Prenájom 2.izbový byt v novostavbe Harmónia +garážové státie

Reality Nitra

2 izbový byt | Matičná | 57 m²

REZERVOVANÉ!!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

VYNIKAJÚCA LOKALITA ... PRIESTRANNÝ DOM ... POZEMOK 6,7á ... GARÁŽ

Reality Láb

Rodinný dom | 178 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 podlažný RD v príjemnej, kľudnej časti obce Láb, 20 min. od Br

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Láb

250,000 € 1404 €/m²

Rezervované - rodinný dom na predaj, Rakoľuby

Reality Kočovce

Rodinný dom | Nezadaná | 81 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Kočovce časť Rakoľuby. Dom dokončený v roku

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Kočovce

239,900 € 2962 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Hornom Trhovišti

Reality Horné Trhovište

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete dokončiť podľa vlastných predstáv? Máme pre vás skvelú príležitos

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Horné Trhovište

Cena dohodou

Jednoizbový apartmán, Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

1 izbový byt | SNP | 28.48 m²

Snívate o mieste kde si viete oddýchnuť a ešte vám bude aj zarábať? Tak náš projekt Chateau Rév

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

119,900 € 4210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované - Investičný jednoizbový byt na predaj, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Botanická | 30.85 m²

Zrekonštruovaný jednoizbový byt na predaj v Trnave. - výmera : 30,85m2 - lokalita: Botanická 2

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

134,900 € 4373 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívne pozemky za výhodnú cenu - Nové Mesto n/V, Zelená voda

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | Zelená voda I. | 1,015 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dva lukratívne pozemky v rekreačnej oblasti

Publikované: 30.03.2022 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

210,000 € 207 €/m²

Stavebný pozemok, Moravany nad Váhom

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 583 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Moravany nad Váho

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 29.05.2025
Pozemky na predaj Piešťany

115,900 € 199 €/m²

Exkluzívna rodinná vila Bošáca

Reality Bošáca

Rodinný dom | Nezadaná | 218 m²

Ponúkame na predaj rodinnú vilu nachádzajúcu sa v pokojnej obci Bošáca, v príjemnom prostredí,

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Bošáca

Info v RK

Polyfunkčný meštiansky dom s výnosom - Námestie Slobody, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Polyfunkčný objekt | Námestie Slobody | 600 m²

V samotnom srdci historického centra Nového Mesta nad Váhom ponúkame na predaj unikátny polyfun

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

970,000 € 1617 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhrada s dvoma chatami, Kráľová nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Záhradná chatka | Nezadaná | 45 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj záhradu s dvoma chatkami v krásnom prostredí záhradká

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

69,000 € 1533 €/m²

Moderné bungalovy s variabilnou dispozíciou pod lesoparkom Kamenná

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Nové Mesto nad Váhom | 100 m²

Ešte stále ste nenašli rodinný dom v Novom Meste nad Váhom, ktorý by vyhovoval presne vašim

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 29.05.2025
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

264,900 € 2649 €/m²

Pozemok Zelená voda - Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rekreačný pozemok | Zelená voda | 851 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti Zelená Voda v k

Publikované: 18.08.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

34,900 € 41 €/m²

Posledné pozemky - Rezidencia pri Kačabare II. etapa

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Pod Kačabarom | 550 m²

Vítame vás v REZIDENCII KAČABAR II.etapa – exkluzívnej lokalite s nezameniteľnou atmosférou, na

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

Cena dohodou

Posledné 2 pozemky na predaj Trnava - Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Bronzová | 584 m²

Priamo od developera, posledné dva voľne pozemky určené na stavbu rodinných domov. Lokalita: B

Publikované: 02.11.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

Cena dohodou

Rodinný dom, Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | Niva | 85 m²

Táto romantická vidiecka chalupa v Čachticiach ponúka približne 85 m² úžitkovej plochy a stojí

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čachtice

165,500 € 1947 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný voľny 5-izbový 124 m2 mezonet na predaj

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 123.27 m²

Za pár týždňov kolaudujeme. Posledný voľny mezonet hľadá nového majiteľa. V Bielom Kostole pri

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

279,900 € 2271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie