Priemyselný pozemok, Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Priemyselná zóna | Nezadaná | 3,534 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v obci Moravské Lieskové. Pozemok

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 29.05.2025
Pozemky na predaj Moravské Lieskové

129,000 € 37 €/m²

Lukratívne pozemky v novej obytnej zóne - Dolné Srnie

Reality Dolné Srnie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 522 m²

Ak hľadáte vhodný pozemok pre stavbu svojho rodinného domu a ruch mesta nie je pre vás

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 29.05.2025
Pozemky na predaj Dolné Srnie

130 €/m2 130 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Poriadie – ideálne miesto pre výstavbu rodinného domu alebo chaty!

Reality Poriadie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,147 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 2147 m² v tichej a pokojnej lokalite obce Poriadi

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 18.08.2025
Pozemky na predaj Poriadie

Cena dohodou

Nadštandardné byty s výhodou rodinného domu Orechová

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Orechová ulica | 106 m²

Ponúkame na predaj nadštandardné 4- izbové byty s výhodou rodinného domu a priestrannou záhrado

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Polyfunkčný meštiansky dom s výnosom - Námestie Slobody, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Historický objekt | Námestie Slobody | 600 m²

V samotnom srdci historického centra Nového Mesta nad Váhom ponúkame na predaj unikátny polyfun

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

970,000 € 1617 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zabehnuté Pohostinstvo POD ORECHOM v obci Beckov na predaj

Reality Beckov

Reštaurácia | 1. mája | 250 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pohostinstvo (krčmu) v obci Beckov vzdialene

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Beckov

119,000 € 476 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 539 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Bohuslavice o rozlohe 539m2. Z obce je d

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

48,510 € 90 €/m²

REZERVOVANÉ - Garsónka na predaj, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Garsónka | Javorinská | 23 m²

Hľadáte investičný byt ktorý by ste mohli prenajať a vytvoriť si pasívny príjem? Práve pre vás

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

92,900 € 4039 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardné byty Orechová

Reality Nové Mesto nad Váhom

4 izbový byt | Orechová ulica | 107 m²

Ponúkame na predaj nadštandardné 4- izbové byty v žiadanej lokalite Nového Mesta nad Váhom - po

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Dvojizbový apartmán na predaj , Chateau Révay, Turčianska Štiavnička

Reality Turčianska Štiavnička

2 izbový byt | SNP | 31.39 m²

Snívate o mieste kde si viete oddýchnuť a ešte vám bude aj zarábať? Tak náš projekt Chateau Rév

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Turčianska Štiavnička

139,900 € 4457 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 3-izbový byt, Čerešňová ulica

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Čerešňová ulica | 71 m²

Ponúkame na prenájom krásny nový 3-izbový byt na Čeresnovej ulici v Novom Meste nad Váhom. Byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nové Mesto nad Váhom

860 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestory na prenájom - kanceláriia, rôzne služby

Reality Nové Mesto nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | Čulenova | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom priestory na ulici Čulenova v meste Nov

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 29.05.2025
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Komerčné priestory v centre na predaj, NMn/V - Hurbanova ul.

Reality Nové Mesto nad Váhom

Polyfunkčný objekt | Hurbanova | 200 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj budovu vhodnú na komerčné účely v cente mesta Nov

Publikované: 09.10.2023 Aktualizované: 29.05.2025
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

230,000 € 1150 €/m²

Priemyselný pozemok, Nové Mesto n/V - Mnešice

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priemyselná zóna | Pri Klanečnici | 5,484 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok v meste Nové Mesto nad Váhom, časť M

Publikované: 03.10.2019 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

125,000 € 23 €/m²

REZERVOVANÉ!!!! Predaj rod. domu po kompletnej rekonštrukcii – Vrbové (okr. Piešťany)

Reality Vrbové

Rodinný dom | Šteruská cesta | 166 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný do

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Vrbové

Cena dohodou

Rodinný dom v tichej lokalite – Čachtice

Reality Čachtice

Rodinný dom | Medzihorská | 110 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Čachtice

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Čachtice

69,900 € 635 €/m²

Stavebný pozemok, Trenčianske Bohuslavice

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 795 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Bohuslavice o rozlohe 795m2. Z obce je d

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

71,550 € 90 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Bohuslavice

Reality Nové Mesto nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nová | 539 m²

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

48,510 € 90 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 795 m²

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

71,550 € 90 €/m²

Výrobné priestory s odstavnou plochou

Reality Nové Mesto nad Váhom

Výrobný objekt | Trenčianska | 271 m²

Ponúkame na predaj priestranný objekt vhodný na stolársku výrobu, dielňu alebo iné výrobné či s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

299,000 € 1103 €/m²

Kancelárske priestory v centre - Nové Mesto n/V

Reality Nové Mesto nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | J. Weisseho | 145 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na prenájom kancelárske priestory so sociálnym zázemím v centre

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Nové Mesto nad Váhom

1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Priestranný rodinný dom na predaj, Rakoľuby

Reality Kočovce

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Kočovce, časť Rakoľuby. Dom je momentálne vo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Kočovce

279,900 € 2392 €/m²

3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Novom Meste nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Dibrovova | 66 m²

Hľadáte byt s výbornou dostupnosťou, praktickou dispozíciou a potenciálom vytvoriť si bývanie p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

124,900 € 1892 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardné byty priamo v centre mesta

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Júliusa Gábriša | 86.87 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3- izbový byt s očarujúcim výhľadom nachádzajúci sa priamo v cen

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie