NEO / Projekt LAKESIDE 36 / Piešťany, pri Sĺňave /priestranný 2-izbový byt s lodžiou

Reality Piešťany

2 izbový byt | Rekreačná | 56.79 m²

V Piešťanoch, pri vodnej nádrži Sĺňava, vzniká Lakeside36 – rezidenčný projekt definujúci nový

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Piešťany

196,900 € 3467 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO / Projekt LAKESIDE 36 / Piešťany, pri Sĺňave /priestranný 3-izbový byt s lodžiou

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 84.26 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Piešťany

289,900 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - OC SOFI, TRNAVA- prenájom, takmer 320m²

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Bratislavská ulica | 318.28 m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V OC SOFI 318,28 m² | VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ | FLEXIBILNÉ VYUŽITIE

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - 2i byt s parkovacím miestom v projekte MIKO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 52 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám prináša na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NEO| Stavebné pozemky v obci Hrádok

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 664 m²

V obci Hrádok vzniká nová moderná štvrť Hrádok, ktorá ponúka na predaj 43 stavebných pozemkov.

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

110 €/m2 110 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - REZERVOVANÉ Priestranný 3-izbový byt v tichej lokalite Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Čajkovského | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,990 € 2500 €/m²

NEO - Rodinný dom s veľkorysým pozemkom v malokarpatskom prostredí

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Realitná kancelária Neoreal vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Horná Krupá. Ne

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

150,000 € 1230 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO- priestranný slnečný 2-izbový byt

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt na ulici Rulandská, Trenčín - Zlatovce, V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NEO – Štýlový a dispozične premyslený rodinný dom

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Hlavná | 133 m²

Bezstarostné nasťahovanie sa do domu, v ktorom sa od prvej chvíli cítite "zenovo" a príjemne. K

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Zeleneč

399,900 € 3007 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - 2i byt v novostavbe MIKO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 46 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám ponúka skvelú príležitosť získať štýlový 2-izbový byt s vlastný

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 4022 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NEO - Komfortný 5-izbový dom s bazénom a garážou v tichej časti Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Jasná | 191 m²

Predstavujeme vám priestranný 5-izbový rodinný dom s garážou a bazénom na Jasnej ulici v Trnave

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Trnava

449,900 € 2355 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO | Nízkoenergetický 4-izbový bungalov - novostavba v pokojnej ulici, nízke náklady, možnosť dokončenia na mieru

Reality Cífer

Rodinný dom | Mlynská | 112 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne navrhnutý 4-IZBOVÝ BUNGALOV, ktorý je súčasťou moderného dvojdo

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Cífer

259,900 € 2321 €/m²

CUKROVAR - Posledný 4i byt s predzáhradkou | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

4 izbový byt | Cukrovarská | 105 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

360,013 € 3429 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - Takmer dokončený 3i byt s výhľadom do vnútrobloku | sťahovanie leto 2026

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 68 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

234,844 € 3454 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM V PRÍRODE - NA PREDAJ -OBEC ŠTÓS

Reality Štós

Rodinný dom | Nezadaná | 843 m²

Takáto kombinácia sa na trhu objavuje len výnimočne – dom na predaj v prírode spolu s vlastnou

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štós

85,000 € 101 €/m²

3 IZBOVÝ- NOVOZREKONŠTRUOVANÝ BYT- NA PREDAJ-UL. POKROKU-KE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 65 m²

Nie každý byt je o priestore. Niektoré sú o tom, ako sa v ňom cítite. Svetlo, ktoré zapĺňa mie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

254,990 € 3923 €/m²

NA PRENÁJOM Luxusný 2+KK byt – Popradská ul., Košice- Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 53 m²

Luxusný 2 izbový byt v exkluzívnom projekte s balkónom a vyhradeným parkovaním Čerstvo dokonče

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

-REZERVOVANÝ-NA PREDAJ-3-IZBOVÝ BYT - UL. TRIEDA SNP-KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 68 m²

REZERVOVANÝSú byty, ktoré ponúknu priestor. A potom sú byty, ktoré ponúknu pocit domova už pri

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

216,990 € 3191 €/m²

NOVOSTAVBA- NÍZKOENERGETICKÝ RODINNÝ DOM- LORINČÍK HÁJE-PREDAJ- KE

Reality Košice-Lorinčík

Rodinný dom | Na Košarisku | 114 m²

Nie je to len dom. Je to priestor, ktorý bol navrhnutý tak, aby fungoval každý deň. Premyslená

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Košice-Lorinčík

469,990 € 4123 €/m²

REZERVOVANÝ-NA PREDAJ-3-izbový byt s loggiou a výhľadom na centrum

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná trieda | 66 m²

-REZERVOVANÝ-Byt, ktorý má štýl. A výhľad, ktorý si zamilujete. Tento byt spája nadčasový diza

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

249,990 € 3788 €/m²

NA PREDAJ,4-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,MARKUŠOVA UL.,KE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Markušova | 71 m²

Sú byty, kde sa veci postupne dotvárajú. A potom sú byty, kde už všetko dáva zmysel. Kompletná

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

284,990 € 4014 €/m²

NA PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY , UL. VOLGOGRADSKÁ, PREŠOV

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Volgogradská | 26 m²

Priestor, kde pracovné prostredie podporuje výkon aj profesionálny dojem. Realitná kancelária

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

11.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Investičný stavebný pozemok na Bratislavskej ulici - 470m2

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 470 m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK na Bratislavskej ulici v Piešťanoch o výmere 470m2. Túto jedinečnú p

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

145,000 € 309 €/m²

4-izbový byt na Nejedlého ul., Bratislava, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 93.48 m²

Exkluzívne na predaj: 4-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej a vyhľadávanej časti Bratisla

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4119 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23071)
Upresniť hľadanie