NEO - nadštandardne veľký dom s výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Doľany

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Doľany nachádzajúci sa medzi Modrou a Trnavou, ktorý preds

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Doľany

299,900 € 1500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - CUKROVAR, TRNAVA - bez čakania: 2-izbový byt pripravený na bývanie

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrová ulica | 52.55 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Cukrovar – dokončený, ihneď k nasťahovaniu. Pokojné bývanie pár

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 4377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO – Prerobený 2-izbový byt 58 m² s loggiou v blízkosti centra

Reality Trnava

2 izbový byt | Na Hlinách | 58 m²

Naša spoločnosť vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s loggiou o výmere 58 m², oriento

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NEO - 3i byt v projekte CUKROVAR s parkovacím miestom

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 58 m²

Hľadáte moderné bývanie v novostavbe v Trnave, navyše vo výbornej lokalite? Tento menší 3-izbov

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Priestor pre jednu rodinu, dve generácie alebo vlastnú cestu

Reality Trnava

Rodinný dom | Olympijská ulica | 284 m²

Na Olympijskej ulici stojí dom, ktorý bol navrhnutý a prerobený tak, aby fungoval. Bez efektov,

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Trnava

Info v RK

NEO - 5-izbový luxus ako rodinný dom v oblakoch

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | Ulica Mikovíniho | 309.3 m²

Hľadáte bývanie, ktoré ponúka výnimočný priestor, komfort a súkromie priamo v Trnave? Predstavu

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

415,000 € 1342 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO – 2-izbový byt s terasou, súkromím a západmi slnka, Štvorlístok REZERVOAVNÉ

Reality Trnava

2 izbový byt | Topoľová | 47 m²

Posledné podlažie, juhozápadné svetlo a výhľad, ktorý nekončí v protiľahlom okne. Tento 2-izbov

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Trnava

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NEO | Priestranný kancelársky priestor s parkovacím miestom , blízko obchvatu !

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ľudová | 100 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 100 m², situovaný v štvorpodlažnej budove na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,050 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NEO- Moderné rezidenčné bývanie s nádherným exteriérom a skvelou polohou

Reality Sereď

3 izbový byt | 73.33 m²

Spoločnosť NEOREAL Vám ponúka na predaj skolaudované 3i byty v obci Dolná Streda. Čo tak využi

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Sereď

159,900 € 2181 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO- Kancelárske priestory v centre Trnavy na prenájom

Reality Trnava

Administratívny objekt | Pekárska | 54.6 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor na Pekárskej ulici v ce

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Trnava

Cena dohodou

NEO - Priestranný 5i dom v žiadanej lokalite - Pekné pole, Kopánka

Reality Trnava

Rodinný dom | Maximiliána Hella | 323 m²

Hľadáte veľkorysý rodinný dom v Trnave vo výbornej lokalite, ktorý ponúka množstvo priestoru aj

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trnava

350,000 € 1084 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Priestranný 5i dom + garáž, pokojná slepá ulica pri potoku Zvončín

Reality Zvončín

Rodinný dom | Nezadaná | 236 m²

Rodinný dom, ktorý stojí na mieste, kde sa bývanie mení na pokoj v obci Zvončín, na konci slepe

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Zvončín

399,000 € 1691 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - kompletne zariadený 1,5-izbový byt pri centre mesta - Špačinská ulica

Reality Trnava

2 izbový byt | Špačinská cesta | 34 m²

Ponúkame na predaj presvetlený a prakticky riešený 1,5-izbový byt, ktorý umožňuje okamžité býva

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Trnava

164,900 € 4850 €/m²

NEO | Priestranné kancelárske priestory s parkovacími miestami , blízko obchvatu !

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ľudová | 150 m²

Ponúkame na prenájom presvetlené kancelárske priestory s priestrannou chodbou, s kuchynským kút

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NEO | Atraktívne nízkoenergetické rodinné domy Šúrovce

Reality Šúrovce

Rodinný dom | Seredská | 111 m²

V pokojnej časti obce Šúrovce, len na skok od Trnavy a Serede, vyrastá moderné bývanie, ktoré s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šúrovce

214,900 € 1936 €/m²

NEO | prestranný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou – Na Hlinách, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 72 m²

Byt disponuje zaujímavou a prakticky riešenou dispozíciou, ktorá ponúka dostatok priestoru pre

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2499 €/m²

NEO - KAMENNY MLYN - TRNAVA - 2003m2

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 2,003 m²

Popis nehnuteľnosti 2003 m2 - rozloha, ktorú ponúka KAMENNÝ MLYN len zriedka POZEMOK PRE KLI

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

320 €/m2 320 €/m2

NEO - Exkluzívny obchodný priestor

Reality Trnava

Obchodné priestory | 28 m²

Uvažujete nad vlastným podnikaním a hľadáte ideálny priestor pre svoj biznis? Realitná kancelár

Publikované: 29.01.2022 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NEO - 2i byt s industriálnym nádychom a parkovacím miestom

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 53 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám prináša štýlový 2-izbový byt s vlastným parkovacím miestom. Ten

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO – 2i byt v projekte Cukrovar

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt v novostavbe v Trnave, kde si môžete vytvoriť nový domov? Tento by

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Trnava - obchodno-administratívne priestory na prenájom v novom projekte v zóne TMT Mall

Reality Trnava

Obchodné priestory | Nová | 177 m²

Ako výhradný sprostredkovateľ ponúkame na prenájom obchodné a administratívne priestory v pripr

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NEO - HORNÁ KRUPÁ- stavebný pozemok na predaj

Reality Horná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 930 m²

Stavebný pozemok na predaj – Horná Krupá Hľadáte rovinatý pozemok na stavbu rodinného domu v p

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Horná Krupá

78,000 € 84 €/m²

CUKROVAR - 3i terasový byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou zdarma | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 79 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 14.09.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

359,910 € 2813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - Trnava - administratívne priestory na prenájom v novom projekte Daisy Market

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Nová | 288 m²

Ako výhradný sprostredkovateľ ponúkame na prenájom moderné administratívne priestory v priprav

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie