CUKROVAR - Investičný 2i byt v rezidenčnej štvrti - dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

196,254 € 4089 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - Priestranný 4-izbový rodinný dom - Trnava Kopánka

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Sibírska | 125 m²

Hľadáte priestranný rodinný dom s praktickou dispozíciou, ktorý ponúka dostatok miesta pre celú

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trnava

330,000 € 2640 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO | Stavebné pozemky v obci Hrádok

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 706 m²

V obci Hrádok vzniká nová moderná štvrť , ktorá ponúka na predaj 43 stavebných pozemkov. Ide o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

110 €/m2 110 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - 2i byt s parkovacím miestom v projekte MIKO - skvelá investičná príležitost

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 55 m²

Hľadáte stabilnú investičnú príležitosť v podobe 2-izbového bytu v novostavbe? V mene realitnej

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trnava

194,900 € 3544 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO – Skolaudovaný 3izbový byt so slnečnou predzáhradkou v projekte Cukrovar, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrová ulica | 73 m²

V projekte Cukrovar sa nachádza 3-izbový byt, ktorý spája výhody moderného mestského bývania s

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Trnava

285,000 € 3904 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO | Rodinný dom v Zemianskych Sadoch po kompletnej rekonštrukcii s veľkým pozemkom

Reality Zemianske Sady

Rodinný dom | Nezadaná | 176 m²

Predávame priestranný rodinný dom v obci Zemianske Sady, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Zemianske Sady

179,000 € 1017 €/m²

NEO - VEĽKÉ KOSTOLANY

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Pod Vysielačom | 880 m²

Hľadáte veľký stavebný pozemok neďaleko Trnavy? Tento priestranný pozemok v modernej lokalite

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

139,000 € 158 €/m²

NEO – Atraktívny slnečný byt s loggiou v projekte Štvorlístok REZERVOVANÉ

Reality Trnava

2 izbový byt | Topoľová | 53 m²

Na predaj je 2-izbový byt v novostavbe projektu Štvorlístok v Trnave, v časti Modranka. Ide o k

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 3394 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO – Nádvorie kancelárske priestory na prenájom v centre Trnavy

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Trojičné námestie | 68.4 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v centre Trnavy. Kance

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Objekty na prenájom Trnava

684 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NEO | Priestranný 4-izbový rodinný dom v tichej slepej ulici – Boleráz 1 400 m² pozemok, veľká pivnica, bazén

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový poschodový rodinný dom v obci Boleráz, ktorý sa nachádza v tichej s

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Boleráz

328,500 € 2281 €/m²

NEO - TRNAVA - Investičný komerčný pozemok – priamo pri hlavnom ťahu do obchodnej zóny TMT (OBI, Kaufland)

Reality Trnava

Komerčná zóna | Logistická ulica | 4,347 m²

Ponúkame na predaj lukratívny komerčný pozemok s výbornou viditeľnosťou, nachádzajúci sa pri kr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

170 €/m2 170 €/m2

NEO - Novostavba rodinného domu vo Zvončíne | Južný pozemok 677 m² | Garáž

Reality Zvončín

Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²

NEOREAL vám exkluzívne prináša na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v obci Zvončín, si

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zvončín

399,900 € 2580 €/m²

NEO - TRNAVA - Administratívny priestor na prenájom

Reality Trnava

Administratívny objekt | Bernolákova | 105 m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR S TERASOU, PARKOVANÍM, GARÁŽOU A NABÍJAČKOU PRE ELEKTROMOBIL Ponú

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NEO - Zariadený 2-izbový byt s garážovým parkovacím miestom v projekte MIKO – Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 53.5 m²

Realitná kancelária Neoreal Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s vlastným parkovacím garážovým m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Trnava

189,000 € 3533 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Štýlový 2i byt s parkovacím miestom | Trnava - Modranka

Reality Trnava

2 izbový byt | Topoľová | 48 m²

Hľadáte štýlový 2-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite s rýchlou dostupnosťou do mesta?

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,900 € 3498 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - REZERVOVANÉ Svetlo, súkromie a premyslené detaily - 2 izbový byt s parkovaním, Tulipán

Reality Trnava

2 izbový byt | Gábora Steinera | 52.53 m²

Priestor, kde svetlo nie je doplnkom, ale základom bývania. V lokalite Tulipán sa nachádza 2-iz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

198,000 € 3769 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NEO – atraktívny dizajnový 2i byt centrum Halenárska

Reality Trnava

2 izbový byt | Halenárska | 55.5 m²

Naša spoločnosť vám ponúka na prenájom dizajnový kompletne zariadený 2 izbový byt v centre mest

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Trnava

950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NEO - Moderný 3i byt v projekte CUKROVAR

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 57 m²

Hľadáte moderný byt na prenájom v novostavbe v Trnave, navyše vo výbornej lokalite? Tento štýlo

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

890 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Elegantný 4i byt na prenájom – novostavba v srdci Senice

Reality Senica

4 izbový byt | Sadová | 77 m²

Ak hľadáte na prenájom moderný byt v novostavbe v Senici a vo výbornej lokalite, tento 4i byt v

Publikované: 01.07.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Senica

940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

CUKROVAR- Posledný predzáhradkový 3i byt s kobkou zdarma | sťahovanie leto 2026

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 70 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

282,887 € 4041 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - Predzáhradkový 2i byt v rezidenčnej štvrti s výhľadom do vnútrobloku | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

193,683 € 4035 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - Trnava - 87 m2 - priestory na prenájom v novom projekte Daisy Market, TMT

Reality Trnava

Administratívny objekt | Nová | 86.7 m²

Takmer 87 m² moderných administratívnych priestorov v pripravovanom projekte Daisy Market, TMT

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NEO |REZERVOVANÝ Na predaj 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Družba

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 29 m²

Ponúkame na predaj obľúbený 1-izbový byt typu „Bauring, ktorý je ideálnou voľbou na bývanie aj

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

138,500 € 4776 €/m²

Novinka
Novinka

NEO - Trnava - Obchodný priestor v OC SOFI

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská ulica | 236.7 m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V OC SOFI 236,7 m² | VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ | FLEXIBILNÉ VYUŽITIE

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Upresniť hľadanie