Hľadáme trojizbový byt pre klientov, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klientov 3 izbový byt v meste Prievidza s výmerou od 69m2. Cena závisí od stavu. Ce

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena na vyžiadanie

Hľadáme rodinný dom v Prievidzi

Reality Prievidza

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme pre konkrétnych klientov rodinný dom na kúpu. Preferovaná lokalita je Staré sídlisko v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Prievidza

Cena na vyžiadanie

Slnečný 3 - izbový byt v novostavbe, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 77 m²

MAXA reality Vám ponúkama zaujímavú možnosť kúpy moderného trojizbového bytu nachádzajúceho sa

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

182,000 € 2364 €/m²

Atraktívny apartmán na prenájom Bojnice

Reality Bojnice

2 izbový byt | 85 m²

Maxa Vám ponúka na prenájom priestranný apartmán s benefitmi rodinného domu v Bojniciach. Apar

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ, alebo PRENÁJOM skladového areálu, Senica

Reality Senica

Objekt pre obchod | 0 m²

MAXA reality Vám ponúka INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ v tesnej blízkosti priemyselného parku na Priemy

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Senica

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY, STUPAVA

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | 1,424 m²

EXKLUZÍVNE – Stavebný pozemok 1424 m2 s krásnym výhľadom na mesto STUPAVA Ponúkame na predaj

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

250,000 € 176 €/m²

Na predaj lekáreň, Jablonica

Reality Senica

Objekt pre obchod | 0 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: LEKÁREŇ S VLASTNOU BUDOVOU V STRATEGICKEJ LOKALITE – Jablonica Ponúkame

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Senica

Cena na vyžiadanie

Dvojizbový byt na prenájom v projekte Riverside, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 54 m²

MAXA reality Vám ponúka na prenájom 2 - izbový byt v novostavbe RIVERSIDE. Byt o rozlohe 54m2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Dvojizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 53 m²

NOVINKA v ponuke MAXA REALITY Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt, Senica – Sotina (ul. J. M

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

126,900 € 2394 €/m²

Aktualizovaná cena ! Na predaj rodinný dom, Chvojnica

Reality Chvojnica

Rodinný dom | 180 m²

MAXA REALITY ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, situovaný v malebnej kopaničiarskej

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Chvojnica

110,000 € 883 €/m²

PRENÁJOM Pozemok v Brezne - Zadné Halny

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | 640 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemkok v Brezne, časť Zadné Halny. Nachádza sa cca 3 km od centra n

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na prenájom Brezno

400 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Luxusní vila na pláži → soukromí, výnos a oceán → severní Bali

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Ráno tady začíná jinak. Ne zvukem města, ale šuměním klidného moře, které máte doslova pár krok

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

243,000 € 2359 €/m²

Exkluzivní vila → první linie u moře a soukromí → Bali, Kubutambahan

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Představte si ráno, kdy vás nebudí ruch města, ale šum oceánu. Světlo se odráží od hladiny a po

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

306,500 € 2358 €/m²

Luxusní vila s bazénem a výhledem na moře , tří koupelny

Reality Cyprus

Rodinný dom | Cyprus

Představujeme Vám nový projekt, od našeho dlouholetého partnera, který je zároveň vedoucí devel

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

1,320,000 € 6947 €/m²

2+1 dvě koupelny na Kypru s výhledem na moře za top cenu