2 - izbový byt v Centre mesta Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 54 m²

MAXA reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Centre mesta Prievidz

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

99,900 € 1850 €/m²

PRENÁJOM DVOJIZBOVÝ BYT NA STAROM SÍDLISKU V PRIEVIDZI

Reality Prievidza

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 - izbový byt na Starok Sídlisku. Byt o rozlohe 56 m2 sa nachádza na

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

460 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Hľadáme pre klienta rodinný dom v Senici, časť širšie centrum

Reality Senica

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme pre klienta rodinný dom v Senici, časať širšie centrum mesta. Dom ideálne jednopodlaž

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Senica

300,000 €

Kúpime!!! Trojizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 74 m²

Hľadáme pre klienta 3 izbový byt v OV v Senici časť Sotina alebo centrum mesta. Klient upredn

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

135,000 € 1824 €/m²

Prenájom administratívnych priestorov, centrum mesta, Senica

Reality Senica

Administratívny objekt | 16 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta Senica Hľadáte reprezentatívne priestory pre

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Senica

150 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rodinný dom Horná Lehota

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | 424 m²

Ponúkame Vám na predaj dom v obci Horná Lehota. Obec leží v atraktívnom prostredí južnej časti

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

59,500 € 140 €/m²

GARÁŽ Brezno - Fraňa kráľa

Reality Brezno

Garáž | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v radovej zástavbe mesta Brezno. Je situovaná vo vyhľadávanej a do

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena na vyžiadanie

ZĽAVA!!! Dvojizbový byt, Štefánikova ulica, Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 52 m²

NOVINKA v ponuke MAXA REALITY 2-izbový byt s veľkou kuchyňou, Senica – Štefánikova ulica

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

96,900 € 1863 €/m²

PRENÁJOM kancelárskych priestorov, centrum mesta, Senica

Reality Senica

Administratívny objekt | 27 m²

MAXA reality ponúka na prenájom priestranné kancelárske priestory v polyfunkčnej budove priamo

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Senica

280 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kúpime !!! Jednoizbový byt, Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 54 m²

Hľadáme pre našich klientov 1 izbový byt v OV v Senici. Byt najlepšie na 2. až 6. poschodí. Bal

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 1852 €/m²

Prenájom jednoizbový byt s v novostavbe v Prievidzi

Reality Prievidza

1 izbový byt | 37 m²

Ponúkame Vám na prenájom jednoizbový byt v novostavbe v Prievidzi. Disponuje rozlohou 37 m/2

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

455 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dvojizbový byt Necpaly, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 50 m²

Investičná príležitosť v Prievidzi – 2-izbový byt s potenciálom na zhodnotenie Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

87,000 € 1740 €/m²

Hľadáme garáž, Senica

Reality Senica

Garáž | 0 m²

Hľadáme pre klienta garáž v Senici. Cena podľa stavu nehnuteľnosti do 21 000 €. Bližšie infor

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na kúpa Senica

Cena na vyžiadanie

Dvojizbový byt na prenájom v centre Senice

Reality Senica

2 izbový byt | 41 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt v centre mesta Senica. Cena 320 €/mesiac plus energie 160

Publikované: 19.01.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Senica

320 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Dvojizbový veľkometrážny byt, Nábr. Sv Cyrila, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Nábrežie Sv. Cyri

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

95,000 € 1439 €/m²

Hľadáme jednoizbový byt na predaj v Prievidzi

Reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta na predaj jednoizbový byt v meste Prievidza. Klient má záujem o

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

70,000 € 1842 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom, Malá Čausa

Reality Malá Čausa

Rodinný dom | 190 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Malá Čausa neďaleko Prievidze. Dom je postavený na ve

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malá Čausa

189,000 € 1047 €/m²

REZERVOVANÉ ! ZNÍŽENA CENA !!! Na predaj rodinný dom, Rohov

Reality Rohov

Rodinný dom | 210 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám MAXA reality ponúka na predaj veľmi pekný rodinný dom s veľkým pozem

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rohov

215,000 € 1095 €/m²

Luxusný apartmán v Bojniciach

Reality Bojnice

4 izbový byt | 105 m²

Maxa reality Vám ponúka na predaj exkluzívny apartmán v meste Bojnice v rezidencií Panorama pod

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

339,000 € 3229 €/m²

DVOJIZBOVÝ BYT SÍDLISKO ŽABNÍK PRIEVIDZA

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídlisko Žabník v Prievidzi. Byt

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 - izbový byt, Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 55 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v pokojnom prostredí, no zároveň s výbornou dostupnosťou? Tent

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nováky

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľkometrážny 3- izbový byt, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 107 m²

Posledný voľný!!! MAXA reality Vám ponúka na predaj štýlový priestranný 3- izbový byt vo vzhľad

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

175,000 € 1636 €/m²

Aktualizovaná cena ! Na predaj rodinný dom, Chvojnica

Reality Chvojnica

Rodinný dom | 180 m²

MAXA REALITY ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, situovaný v malebnej kopaničiarskej

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Chvojnica

110,000 € 883 €/m²

Slnečný 3 - izbový byt v novostavbe, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 77 m²

MAXA reality Vám ponúkama zaujímavú možnosť kúpy moderného trojizbového bytu nachádzajúceho sa

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

182,000 € 2364 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23071)
Upresniť hľadanie