Pozemok pre rodinné domy | 1,633 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 1633m2 v meste Prievidza vhodný na podnikateľské účely
299,000 € 183 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 1. podlaží. Cena 50 000 - 70
70,000 € 1167 €/m²
2 izbový byt | 64 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný dvojizbový byt s výmerou 64 m2, situovaný v jednej z najvyh
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 635 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Sebedražie neďaleko mesta Prievidza. Pozemok o celkovej v
66,900 € 105 €/m²
Reštaurácia | 1,200 m²
Ponúkame na prenájom plne funkčný a kompletne zariadený hotel v meste Prievidza s kapacitou 34
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt o celkovej výmere 74m2 nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite
142,000 € 1919 €/m²
2 izbový byt | 75 m²
Ponúkame Vám na prenájom apartmán v rodinnom dome v Nedožeroch-Brezanoch. Apartmán je dvojizbo
600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | 300 m²
Ponúkame na predaj komerčnú budovu s výrazným podnikateľským potenciálom v obci Diviacka Nová V
145,000 € 483 €/m²
Administratívny objekt | 40 m²
Prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta Senica Hľadáte reprezentatívne priestory pre
375 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 64 m²
MAXA reality ponúka na PRENÁJOM / exkluzívny, obchodný priestor s výkladom, 64 m2 – Hviezdoslav
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 130 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový rodinný dom v Lietavskej Svinnej. Rodinný dom o zast
212,000 € 1631 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 63m2. Nachádza sa n
590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 60 m²
Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor na sídlisku Pily. Komerčný objekt má veľké výlohové
197,000 € 8 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 878 m²
Ponúkame Vám na predaj, krásný slnečný pozemok v obci Cígeľ, neďaleko Prievidze. Rozloha poze
87,900 € 100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,651 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok, ktorý je určený na výstavbu rodinného domu o veľkost
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 67 m²
Ponúkame Vám na prenájom trojizbový byt s lódžiou v Kanianke. Byt je o rozlohe 72m/2 a nachádza
550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 49 m²
Hľadáme pre našich klientov dvojizbový byt v Senici. Záujemca hľadá byt v kľudnejšej časti cent
120,000 € 2449 €/m²
4 izbový byt | 80 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám MAXA reality ponúka na preda prípadne výmenu za RD jeden z najväčší
125,000 € 1563 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
Ponúkame Vám na prenájom dvojizbový byt s priestranou terasou vo vyhľadávanej lokalite na staro
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 53 m²
Ponúkame na prenájom moderný, zariadený 2i byt s balkónom v novostavbe na starom sídlisku. Výme
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 70 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt, 2 izbový byt a 3 izbový byt. LOKALITA: Štefá
100,000 € 1429 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
So súhlasom majiteľa Vám spoločnosť MAXA reality ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 6-izbov
238,900 € 1405 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,161 m²
Lukratívny stavebný pozemok v širšom centre Senice – investičná príležitosť. Spoločnosť MAX
197,370 € 170 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
EXKLUZÍVNA TOP PONUKA – Štýlový 3-izbový byt, do ktorého sa zamilujete | Senica – Sotina Preds
149,000 € 2191 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.