DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,124 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK o v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

PRENÁJOM: Obchodné priestory Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 87.17 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, ponúka na prenájom obchodné priestory na ulici A

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Štiavnica

1,150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANY

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 100 m²

Hladáte si bývanie nedaleko NZ v obci Tvrdošovce? Ponukame vám na predaj 3 izbový rodinný dom,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

59,900 € 599 €/m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! RD/CHALUPA v obci Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | 166 m²

RK Dobré Reality, ponúka na predaj očarujúcu nehnuteľnosť v obci Malá Lehota, ktorá spája pokoj

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

179,900 € 1084 €/m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! Pozemok 8 765 m² - v obci Poľný Kesov

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | 8,765 m²

EXKLUZÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK NA PREDAJ – POĽNÝ KESOV | 8 765 m² | VHODNÉ PRE DEVELOPERSKÝ PROJ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

99 €/m2 99 €/m2

Stavebný pozemok na predaj – 1035 m², Ivanka pri Nitre | Vydané staveb

Reality Ivanka pri Nitre

Pozemok pre rodinné domy | 1,036 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý, slnečný a udržiavaný stavebný pozemok o výmere 1035 m² (šírka

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Nitre

90,000 € 87 €/m²

REZERVOVANY

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Lécka | 38 m²

Hladáte si príjemné bývanie v centre mesta? Ponúkame Vám na prenájom pekný 1 izb byt o výmere 3

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj rodinny dom v obci Iža.

Reality Iža

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Ponukame na predaj rodinný dom v obci Iža v Komárňanskom okrese. Je postavený z palenej tehly

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Iža

95,000 € 543 €/m²

*EXKLUZÍVNE LEN U NÁS* Príjemný dvojizbový byt v Seredi na PRENÁJOM

Reality Sereď

2 izbový byt | Tulipánová | 51.79 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. EXKLUZÍVNE ponúka príjemné nájomné bývanie v modernej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Sereď

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY - Sympatická rekreačná chatka so záhradou na predaj

Reality Šoporňa

Chalupa, rekreačný domček | Pri Váhu | 16 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj rekreačnú chatku so záhradou. Nehnut

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šoporňa

55,000 € 3438 €/m²

PREDAJ: Drevenica pri Ždiarskom potoku s príjemnou verandou, 135 m2, P

Reality Polomka

Chalupa, rekreačný domček | Nálepkova | 77 m²

HĽADÁTE JEDNODUCHÉ BÝVANIE ALEBO CHALUPU BEZ VEĽKÝCH INVESTÍCIÍ? DOBRÉ REALITY – silná slovens

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Polomka

69,900 € 908 €/m²

EXKLUZÍVNA 5 izbová NOVOSTAVBA - Nitra Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 151.75 m²

EXKLUZÍVNA ponuka v zastúpení vlastníka - Nadštandardná NOVOSTAVBA aj pre najnáročnejšieho kli

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

550,000 € 3624 €/m²

Gazdovský rodinný dom v tichej ulici, 123 m2, Polomka

Reality Polomka

Rodinný dom | Komenského | 123 m²

STE STVORENÍ PRE ŽIVOT NA DEDINE? HĽADÁTE MENŠÍ DOM NA REKONŠTRUKCIU A HOSPODÁRSKE BUDOVY K TO

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Polomka

54,900 € 446 €/m²

PREDAJ: Rodinné sídlo s novým cenovým nastavením, Laskár, okres Martin

Reality Laskár

Rodinný dom | 400 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na kúpu elegantného rodinného sídla v malebnej obci Las

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Laskár

920,000 € 2300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre rekreačnú výstavbu - investícia - rekreácia, 6692 m2

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | Brotovo | 6,692 m²

BRÁNA DO PRALESA - PROJEKT, KTORÝ VIDÍ LEN TEN SPRÁVNY KUPUJÚCI. DOBRÉ REALITY - silná slovens

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

50 €/m2 50 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jasová, o. N. Zámky!

Reality Jasová

Rodinný dom | Jasová 390 | 105 m²

Dobré reality vám ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Jasová, o. Nové Zámky, bol postavený v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jasová

84,000 € 800 €/m²

Predaj výstavby domov, Jasová, Jasová, Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 764 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Jasová, 17 km od mesta Nové Zámky, 16 km od term

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

21,000 € 27 €/m²

Stavebný pozemok Andovce

Reality Andovce

Pozemok pre rodinné domy | Andovce | 1,099 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite obce Andovce. Plocha: pozemku 1099m2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Andovce

79,000 € 72 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj rodinného domu, Rúbaň 45, Rúbaň 45, Nové Zámky

Reality Rúbaň

Rodinný dom | Rúbaň 45 | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný rodinný dom v obci Rúbaň, 28 km od mesta Nové Zámky, 30 km od me

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

37,000 € 463 €/m²

Predaj apartmánu, Kúpelná, Kúpelná, Nové Zámky

Reality Podhájska

Apartmán | Kúpelná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj murovaný penzión s tromi samostatnými apartmánmi v obci Podhájska s term

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

235,000 € 1175 €/m²

Ranč s penziónom pri Podhájskej

Reality Čechy

Priestor pre výrobu | 917 m²

Ponúkame na predaj Veľký ranč s penziónom v obci Čechy 10km od Podhájskej. Kapacita ubytovania

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Čechy

450,000 € 491 €/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajúú na prenájom peknú kancelária alebo komerčný

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | Jánošíková | 28 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu alebo komerčný priestor na prevádzkovanie služieb v lukratívnom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

280 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj výstavby domov, Farná, Farná, Levice

Reality Farná

Pozemok pre rodinné domy | Farná | 1,400 m²

Dobré reality vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v širšom centre obce Farná, okres Levice,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Farná

17,000 € 12 €/m²

Ponúkame na prenájom priestrannú garsónku v Bojniciach

Reality Bojnice

Garsónka | Sládkovičova | 29 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásnu garsónku v meste Bojnice. Garsónka je súčasťou rodinného domu s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23071)
Upresniť hľadanie