DOBRÉ REALITY ponúkajú prenájom peknej komerčnej miestnosti na kancelá

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | Kuzmányho | 22 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor v úplne obnovenej budove v centre mesta Rimavská Sob

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenajom veľkometrážneho luxusného bytu v Bojniciach

Reality Bojnice

2 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame Vám naozaj zaujímavý priestranny luxusný byt v Bojniciach . K bytu prislúcha aj vyhrad

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Handlovej

Reality Handlová

1 izbový byt | Lipová | 38 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Handlovej na Lipovej ulici. Ide o priestranný prerobený byt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Handlová

340 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Moderný PROJEKT VLČANY, 3 a 4-izbové práve dokončené Dvojdomy, na pred

Reality Vlčany

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

PROJEKT VLČANY ponúka moderné radové rodinné domy navrhnuté pre pohodlné rodinné bývanie v tich

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vlčany

169,900 € 1573 €/m²

Viacgeneračný priestranný dom po kompletnej rekonštrukcii , vhodný aj

Reality Trstice

Rodinný dom | Trstice | 150 m²

Ponúkam vám na predaj viacgeneračný dom v Trsticiach ležiaci na krásnom pozemku o veľkosti 1970

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trstice

154,000 € 1027 €/m²

Prenájom komerčného pozemku, Železničná, Železničná, Trenčín

Reality Trenčín

Komerčná zóna | Železničná | 3,000 m²

Hľadáte bezpečné a strategicky umiestnené priestory pre Vaše podnikanie? Máme pre Vás ideálne r

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izb. rodinný dom v obci Gbelce.

Reality Gbelce

Rodinný dom | Hlavná | 165 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izb. rodinný dom v obci Gbelce. Obec sa nachádza 28 km od okres

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Gbelce

85,000 € 515 €/m²

RK Dobré reality predáva polyfunkčný objekt v Hurbanove.

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 1. Mája | 1,300 m²

RK Dobré reality predáva polyfunčný objekt v Hurbanove. Lokalita: Na ulici 1. mája v intravilán

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

335,000 € 258 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok s potenciálom na výstavbu v Dvoroch nad Žitavou - 1006 m2 za 43 000 eur

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | 1,006 m²

Ponúkame vám na predaj pozemok s rozlohou 1006 m2, ktorý sa nachádza v malebnej obci Dvory nad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

43,000 € 43 €/m²

Iba u nas predaj garsonky REZERVOVANE

Reality Nové Zámky

Garsónka | Nábrežná | 20 m²

Hladate si útulnú garsonku pre seba alebo na investiciu?Ponukame Vám garsonku o vynere 20m2 na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

62,000 € 3100 €/m²

Chalúpka na Dedine s pekným pozemkom pri potoku, 93 m2, Braväcovo

Reality Braväcovo

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

HĽADÁTE CHALUPU NA CHALUPÁRČENIE? MÁTE CHUŤ VYHRNÚŤ SI RUKÁVY A VYTVORIŤ SVOJ KUS RAJA VLASTNÝ

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Braväcovo

63,900 € 687 €/m²

PREDAJ: Chata s terasou v Národnom parku Nízke Tatry, 79 m2, Nemecká

Reality Nemecká

Chalupa, rekreačný domček | Odbojárov | 79 m²

CHATA V LESE JE TO, ČO SA VÁM SNAMI NESIE? ČISTÝ VZDUCH, PRÍRODA A ZURČIACA VODA? DOBRÉ REAL

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nemecká

139,900 € 1771 €/m²

Rodinný dom so záhradou a historickým mlynom, 90 m2, Medovarce

Reality Medovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 371 m²

RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU A HISTORICKÝM MLYNOM Pokojné vidiecke bývanie s priestorom pre život, z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Medovarce

149,900 € 404 €/m²

Tajuplná záhrada s jazierkom a banským potôčikom, 1927 m2, Špania Doli

Reality Špania Dolina

Záhrada | Nový Svet | 1,927 m²

HĽADÁTE MIESTO, KTORÉ MÁ DUŠU? KÚSOK SVETA, KDE SA DOTYK VODY, ŠUM STROMOV A HISTÓRIA BANÍKOV S

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Špania Dolina

39,900 € 21 €/m²

Čarovná chatka so záhradou v Šali na PREDAJ

Reality Šaľa

Chalupa, rekreačný domček | Nitrianska | 305 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj sympatickú chatku so záhradou v záh

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šaľa

42,200 € 138 €/m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj priestranný 6 - izbový rodinný dom v

Reality Kamenec pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Na Papiereň | 200 m²

Hľadáte bývanie v pokojnom prostredí pod úpätím pohoria Vtáčnik, ktoré ponúka dostatok priestor

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kamenec pod Vtáčnikom

169,000 € 845 €/m²

DOBRÉ REALITY - Prevádzkové a obchodné priestory, Námestie Prievidza

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Námestie Slobody | 200 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne a prevádzkové priestory v lukratívnej a najlepšie vidi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY - Priestory / kancelárie na prenájom, 15, 20, 30, 50 m2,

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a prevádzkové priestory v budove Allianz na Záhradníckej u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY - Virtuálne / registrové sídlo spoločnosti

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 3 m²

Ponúkame Vám na virtuálne / registrové sídlo v administratívnej budove Allianz, na Záhradníckej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY - Parkovacie miesta v centre mesta na prenájom

Reality Prievidza

Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 5 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s. r. o. vám ponúka možnosť dlhodobého prenájmu parkovacích m

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom veľký 4-izbový byt pre skupinu osôb

Reality Kalná nad Hronom

4 izbový byt | Nová | 120 m²

Dobré reality ponúkajú do prenájmu veľký 4-izbový byt v Kalnej nad Hronom, pre skupinu pracujúc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Kalná nad Hronom

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY-Skladové priestory na prenájom v Handlovej, 20 m2,ul.CSA

Reality Handlová

Obchodné priestory | Osada Sovietskej armády | 20 m²

Ponúkame vám na prenájom skladové priestory v Handlovej, na ulici Československej armády 236/12

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Handlová

66 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Iba u nas predaj 804m2 pozemku v Nových Zamkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 804 m²

Hladate si pozemok v Nových Zamkoch.?Ponukame vam pozemok o rozlohe 804m2 so starším domom ktor

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

119,990 € 149 €/m²

Dom so zimnou záhradou a obytnou prístavbou, 283 m2, Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Švermova | 283 m²

HĽADÁTE PRIESTOR PRE RODINU, SÚKROMIE AJ VIAC MOŽNOSTÍ VYUŽITIA? HĽADÁTE DOM, KTORÝ UŽ PREŠIEL

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

215,000 € 760 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23071)
Upresniť hľadanie