Jedinečný pozemok pod lesom v obci Sokolovce 675m2 – tiché miesto s ve

Reality Sokolovce

Záhrada | 675 m²

V zastúpení vlastníkov, EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj krásny pozemok o výmere 675m2 (š18x38),

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

49 €/m2 49 €/m2

PREDAJ: stavebný pozemok v Nitrianskom Rudne.

Reality Nitrianske Rudno

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,014 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmere 1014 m², situovaný priamo v centre vyhľadávanej obc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Rudno

Cena dohodou

Obchodný priestor pre koncept krásy a starostlivosti o telo, 160 m2

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská Cesta | 160 m²

HĽADÁTE PRIESTOR, KTORÝ DÁ TVAR VAŠEJ VÍZII? MIESTO, KDE MÔŽE VZNIKNÚŤ VÁŠ VLASTNÝ KONCEPT KRÁS

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: VEĽKÝ 1,5 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, SÁSOVÁ

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sitnianska | 45.24 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná pon

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Parádny pozemok s mobilným domom na predaj

Reality Sereď

Rekreačný pozemok | Bratislavská Cesta | 3,700 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. dáva Vám do pozornosti vynikajúcu ponuku. V meste Ser

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

154,500 € 42 €/m²

Predaj chaty a chalupy, Podhájska, Podhájska, Nové Zámky

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | Podhájska | 176 m²

Ponúkame Vám na predaj projekt novostavby, ktorý zahŕňa súbor 6 murovaných poschodových chati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

830,000 € 4716 €/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na prenájom komerčný priestor, na služby či kan

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Gorkého | 68 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný komerčný priestory v novej, oplotenej budove s vlastným parkovis

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

390 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom lukratívne komerčné priestory na Hlavnom námestí v Rimavsk

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | Hlavné námestie | 220 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekné komerčné priestory na 1.poschodí historickej budovy priamo na Hl

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Krásne priestory na podnikanie do prenájmu v centre Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | 200 m²

Ponúkame Vám do prenájmu priestory, ktoré boli vytvorené pre medicinsko-kozmetickú firmu. Práve

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

4izbový byt na prenájom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | M. R. Štefánika 1019/69 | 120 m²

Ponúkame na prenájom zariadený veľký štvorizbový byt v Nových Zámkoch na M.R.Štefánika 120m².

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na podnájom Nové Zámky

850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3izbový byt na prenájom Kasárenská

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Kasárenská | 84 m²

Dobré Reality ponúkajú na prenájom nezariadený trojizbový byt na Kasárenskej v Nových Zámkoch.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

679 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Podnikateľský objekt s perspektívou na PREDAJ

Reality Váhovce

Obchodné priestory | Hlavná | 337 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka na predaj podnikateľské priestory v obci Váhov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Váhovce

215,534 € 640 €/m²

PRENÁJOM: ZARIADENÁ GARSÓNKA PRI NEMOCNICI F.D.R.

Reality Banská Bystrica

Garsónka | Nám. L. Svobodu | 21.3 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná exk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

420 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE BANSKEJ BYSTRICE

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Janka Kráľa | 18.74 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná, po

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

232.5 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ POSLEDNÁ pôvodná banícka drevenica 216m2, Kremnické Bane, Krem

Reality Kremnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | Kremnické Bane | 216 m²

PRINÁŠAME VÁM JEDINEČNÚ A POSLEDNÚ MOŽNOSŤ STAŤ SA MAJITEĽOM PÔVODNEJ BANÍCKEJ DREVENICE V KREM

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kremnické Bane

43,000 € 199 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových Zámkov. Do

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

78,000 € 624 €/m²

Predaj chaty a chalupy, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Hrádok

Chalupa, rekreačný domček | 61 m²

Dobré reality Vám ponúkajú na predaj chatu v krásnej lokalite Liptovský Hrádok, ktorá ponúka i

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Hrádok

63,000 € 1033 €/m²

Novinka
Novinka

DOBRÉ REALITY - Kancelária na prenájom, 15 m2, budova Allianz, výhodne

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a prevádzkové priestory v budove Allianz na Záhradníckej u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

135 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Priestranný ,slnečný rodinný dom v pôvodnom stave , vhodný na rekonštr

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Trhová Hradská | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý rodinný domček v obci Trhová Hradská . Nachádza sa na rovinat

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

124,000 € 517 €/m²

PRENÁJOM: ZAUJÍMAVÝ PRIESTOR, CENTRUM

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Námestie Štefana Moyzesa | 90 m²

MÁTE ZAUJÍMAVÝ PODNIKATEĽSKÝ NÁPAD ALE NEMÁTE POTREBNÝ PRIESTOR, KDE BY STE HO REALIZOVALI? DO

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Príjemný ,útulný 1 izbový bytík priamo v centre Galanty.

Reality Galanta

1 izbový byt | Nezadaná | 38 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v centre mesta Galanta. Nachádza sa v tichej lokalit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Galanta

115,000 € 3026 €/m²

Dobré reality - Na predaj záhradná chata s pozemkom

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Robotnícka | 12 m²

Dobré reality ponúkajú na predaj slnečnú záhradu s chatkou v záhradkárskej časti Levíc, za nadj

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

52,000 € 4333 €/m²

Dobré reality - predaj záhrady v malou chatkou a vinicou

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Predné Staré Levice | 25 m²

Dobré reality - Ponúkame na predaj peknú udržiavanú záhradu s vinicou v záhradkárskej oblasti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

25,000 € 1000 €/m²

Predaj 3-izbový byt centrum

Reality Levice

3 izbový byt | K. Marxa | 79.21 m²

Dobré reality ponúkajú na predaj 3-izbový byt v centre mesta. Byt má rozlohu cca 80 m2, je čias

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1490 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23071)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie