Predaj staršieho rodinného domu s veľkým pozemkom na Kolibe.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom - výnimočnú nehnuteľnosť s neobmedzenými možnosťami v tic

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

785,000 € 3925 €/m²

Prenájom 4 izbového bytu s krásnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Broskyňová | 136 m²

Prenájom 4-izbový byt v novostavbe na Broskyňovej ulici v Starom Meste . Rozloha bytu je 136

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Kancelársko-obchodný priestor (kancelária / terapie) na spolunájom – Ružinov, Exnárova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Exnárova | 20 m²

Ponúkam na spolunájom menší kancelársko-obchodný priestor v Ružinove na Exnárovej ulici. Pries

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

300 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom: Priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt 70m² – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 70 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 70m² (plus pivnica

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NUTUM | Vzorový dom na predaj KOMPLET NA KĽÚČ S TRÁVNIKOM

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj náš vzorový dom nachádzaajúci sa v novovybudovanej lokalite obce Dolný B

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Dolný Bar

225,000 € 2500 €/m²

NOVÝ MILOSLAVOV | ÚVODNÁ CENA HOTOVÝ SAMOSTATNÝ BUNGALOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 107 m²

Ponúkame Vám na predaj za ÚVODNÚ VÝHODNEJŠIU CENU moderné 4-izbové Rodinné Domy v krásnej zabýv

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

350,000 € 3271 €/m²

NUTUM | Krásny 4 izbový rodinný dom v obci Dolný Bar

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Ponúkame Vám 2 typy priestranného 4 izbového rodinného domu v skvelej lokalite v obci Dolný Bar

Publikované: 02.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

185,000 € 2256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

„NOVÝ MILOSLAVOV" PREDAJ SPUSTENÝ!!!

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 109 m²

Spoločnosť NUTUM Vám predstavuje exkluzívny projekt „NOVÝ MILOSLAVOV"! Ide o výstavbu 13 rodin

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

349,900 € 3210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

! STAVEBNÉ POZEMKY - PRIAMO OD MAJITEĽA!

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

POSLEDNÉ stavebné pozemky v novej lokalite Dolný Bar! www.slnieckodolnybar.sk NUTUM – Exkluzív

Publikované: 25.05.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

! UTOLSÓ ÉPITÉSI TELKEK ! - A TULAJDONOSTÓL ALBÁR !

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

Utolsó telkek házépitésére Albáron!!! www.slnieckodolnybar.sk TELEK: - 563 m2 - az UPI szerint

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

Exkluzívne predáme pekný 3-izbový byt vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Tomanova | 74.7 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s celkovou výmerou 74,68 m² (byt 64,55 m² + zasklen

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

219,000 € 2932 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Očarujúci rodinný dom v nádhernom prostredí horskej dedinky Kordíky - NA PREDAJ

Reality Kordíky

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení vlastníka ponúka na predaj krásny rodinný dom posta

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Kordíky

720,000 € 3600 €/m²

Záhradná chatka v TOP stave, Slovenská Ľupča - NA PREDAJ

Reality Slovenská Ľupča

Záhradná chatka | Peniažky | 50 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení majiteľov ponúka na predaj záhradnú chatu v katastr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Slovenská Ľupča

59,500 € 1190 €/m²

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Novinka
Novinka

NUTUM | Moderné 4-izbové rodinné bungalovy KOMPLET V ŠTANDARDE

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

185,000 € 2256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt Námestie L. Svobodu - NA PRENÁJOM

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Námestie Ludvika Svobodu | 55 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom 2-izbový byt, v 4 podlažnom bytovom dome na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodno-administratívny priestor na prenájom - KAPITULSKÁ ul.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. ponúka na prenájom obchodno-administratívny priestor v historic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rekreačná chata v nádhernej lokalite Bienskej doliny - NA PREDAJ

Reality Kováčová

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Kováčová

88,000 € 1467 €/m²

Veľkorysý pozemok pre rodinný dom 1,4 ha - Dolná Mičiná

Reality Dolná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | Riadková | 14,017 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok o celkovej výmere

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 26.09.2025
Pozemky na predaj Dolná Mičiná

25 €/m2 25 €/m2

Autentická drevenica vo vynikajúcom stave - DRÁBSKO

Reality Drábsko

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²

Realitná kancelária LUX, s.r.o. vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj rekreačnú cha

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Drábsko

79,500 € 994 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok pri Komárne

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,550 m²

Na predaj - Stavebný pozemok s platným stavebným povolením v Komárne časť Hadovce v novej loka

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Komárno

50 €/m2 50 €/m2

VÝNIMOČNÁ REZIDENCIA S WELLNESS, PANORAMATICKÝMI TERASAMI A VEĽKOLEPOU ZÁHRADOU

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Abovská | 345 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Košice-Barca

595,000 € 1725 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ: stavebný pozemok v Nitrianskom Rudne.

Reality Nitrianske Rudno

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,014 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmere 1014 m², situovaný priamo v centre vyhľadávanej obc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Rudno

Cena dohodou

PRENÁJOM - 3 izbový byt v Nitre na Jeleneckej

Reality Nitra

3 izbový byt | Jelenecká | 112 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vám ponúkne komfort bytu, ale pocit domova ako v rodinnom dome? Táto pon

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie