PREDANÉ-Stavebný pozemok Vrútky - Karvaša a Bláhovca, všetky IS už na pozemku, s prístupom, 629 m2

Reality Vrútky

Pozemok pre rodinné domy | Karvaša a Blahovca | 629 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok vo Vrútkach - časť Karvaša a Bláho

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 17.10.2025
Pozemky na predaj Vrútky

148 €/m2 148 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ-Stavebný pozemok Turčiansky Peter-Trebostovo, 617 m2, všetky IS

Reality Turčiansky Peter

Pozemok pre rodinné domy | Turčiansky Peter | 617 m²

Exkluzívne iba v našej ponuke nájdete na predaj stavebný pozemok v novej zóne medzi Turčianskym

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Turčiansky Peter

105 €/m2 105 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa 2 izbový byt Martin - Centrum s loggiou

Reality okres Martin

2 izbový byt | 52 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta s hotovosťou 2 izbový byt v centre alebo širšom centre Martina.

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 20.01.2025
Byty na kúpa

120,000 € 2308 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky v novej zóne Záborie

Reality Záborie

Pozemok pre rodinné domy | 797 m²

Na predaj posledné 4 pozemky!!! Ponúkame Vám na predaj pozemky v novej lokalite IBV v obci Záb

Publikované: 30.04.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Záborie

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderné kancelárske priestory – zariadené, flexibilné a pripravené na okamžité využitie, bez nutnosti investície do zariadenia!!!

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Seberíniho | 16 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadené kancelárske priestory s možnosťou flexibilného prisp

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 15.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

HOUSE & WEBER I MURÁNSKA, 6i dom, 232 m2, PRESTÍŽNA lokalita, PRIAMY VÝHĽAD na hrad, ZARIADENÝ, SAUNA, 542 m2 pozemok, KAMERY, GARÁŽ, BIO JAZIERKO

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Muránska | 232 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj nádherne presvetlený 6-izbový dvojpodlažný rodinný do

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

1,190,000 € 5129 €/m²

Novinka
Novinka

BRANDreal ponúka na prenájom 2 izbový byt, Piešťany, Winterova ulica

Reality Piešťany

2 izbový byt | Winterova | 64 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v centre Piešťan nachádzajúci sa v blízkosti pešej zóny na Wi

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne PREDAJ 4-izbový priestranný byt v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | . | 100 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ 4-izbový byt v Záhorskej Bystrici. 4

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

399,000 € 3990 €/m²

Prenájom kancelária 72 m2, Zlaté piesky - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 72 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom peknú a priestrannú kanceláriu o veľkosti 72 m

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3-i RD, garáž vhodná na podnikanie - autoservis

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Smreková | 120 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

399,900 € 3333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ MEZONET, VALČIANSKA DOLINA

Reality Valča

Apartmán | . | 76.06 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ štýlový 4-izbový mezonet priamo na zj

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Valča

170,000 € 2235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom lukratívne kancelárske priestory, Nové Mesto, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Ľubochnianska | 305 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v novost

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA CENA - stavebný pozemok 678 m2 pri Piešťanoch

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre bytovú výstavbu | . | 678 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok s rozlohou 678 m2 v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

45,000 € 66 €/m²

4-IZB. BYT v RD S TERASAMI V SÚKROMNOM AREÁLI S BAZÉNOM

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Hradská | 131 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA NESTGROUP PONÚKA NA PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE HRADSKÁ LIVING

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

395,000 € 3015 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE Predaj RD v rekreačnej oblasti Zochova chata

Reality Pezinok

Rodinný dom | Modra | 150 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ rodinný dom nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pezinok

Cena dohodou

Exkluzívne Predaj 2-izb. bytu, Vilová ul. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vilová | 42.5 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ veľmi pekný kompletne zariadený 2i by

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

164,900 € 3880 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne PRENÁJOM garsónky na Strečnianskej ulici, BA–Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Strečnianska | 24 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka exkluzívne na prenájom garsónku na Strečnianskej ulici v B

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ 6- IZBOVÝ RD S DVOJGARÁŽOU,VEĽKÝ POZEMOK 1,65ha

Reality Levice

Rodinný dom | . | 270 m²

6-izbový rodinný dom s DVOJGARÁŽOU a VEĽKÝM POZEMKOM 16 500 m² – v obci Podlužany len 3 km od L

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Levice

410,000 € 1519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 6-izbového rodinného domu s wellnessom v Starej Turej

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Sadová | 410 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ priestranný 6-izbový rodinný dom s vn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

295,000 € 720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP INVESTÍCIA, TOP ADRESA, BÝVAJTE PRIAMO V CENTRE DIANIA

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dulovo námestie | 44 m²

BÝVANIE NA TOP ADRESE PRI DULOVOM NÁMESTÍ - VEĽKÝ 1- IZBOVÝ BYT SITUOVANÝ DO TICHÉHO DVORA Rea

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 5432 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKÝ OPEN SPACE 620 m2/PARKOVANIE V UZAVRETOM AREÁLI,BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 620 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA NESTGROUP PONÚKA NA PRENÁJOM PRIESTRANNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY S VÝMEROU 62

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDAJ 4-i rodinný dom alebo investičná príležitosť, Podunajské Biskupice

Realitná kancelária NestGroup vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 4-izbový samostatne stojaci rodin

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Prenájom reprezentatívne kancelárie 47m2,Zlaté piesky,BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Krajná | 47 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárie s výhľadom do tropi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM SKLADY, KANCELÁRIE, GARÁŽE, TOP POLOHA

Reality Šoporňa

Priestor pre sklad | . | 2,000 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA NESTGROUP PONÚKA EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE A SKLADOVÉ PRIESTORY V

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Šoporňa

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)