Obchodné priestory | Kvetná | 43 m²
Ponúkame na predaj Obchodný priestor s výkladom a vstupom priamo z ulice Kvetná v Rovinke, na p
99,900 € 2323 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 228 m²
Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí vášmu podnikaniu – nie naopak? Táto samostatná budova v Š
1,600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Česká republika
Realitná kancelária Wilusa Vám exkluzívne ponúka na predaj príjemne riešený 2-izbový byt s veľk
359,000 € 6648 €/m²
2 izbový byt | Jamnického | 58 m²
Realitná kancelária Wilusa Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt s dvomi balkó
249,000 € 4293 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Realitná kancelária Wilusa ponúka na predaj atraktívny dvojpodlažný rodinný dom na ostrove Vir,
320,000 € 2462 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 58 m²
Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na prenájom exkluzívny kancelársky priestor v novopostave
1,965.4 €/mesiac 34 €/mesiac/m²
Garáž | Ružová dolina | 18 m²
Realitná kancelária Wilusa ponúka na prenájom murovanú garáž v garážovom dome v Ružovej doline
160 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Záhradnícka | 10.04 m²
Skvelá rohová obchodná prevádzka - presklená s vitrínami a výlohami - predaj cez okienko. V
187.8 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Reštauračné priestory | Záhradnícka | 581.5 m²
Ponúkame na prenájom variabilný priestor o výmere 581,5 m2 na 1. poschodí centra GRAND HOUSE.
1,795 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Záhradnícka | 13.33 m²
Skvelá obchodná prevádzka - presklená s vitrínami a výlohami - predaj cez okienko. V susedst
179.9 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Záhradnícka | 9.11 m²
Ponúkame skvelé priestory na malú prevádzku - obchodík, opravovňu obuvi, krajčírstvo.... blízko
148 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Záhradnícka | 117.74 m²
Ponúkame veľkorysý skladový priestor / show room / eshop ... na 1NP v polyfunkčnom objekte Gra
459.2 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Iný priestor | Záhradnícka | 50 m²
Ponúkame na prenájom 3 samostatné priestory s výmerou 20 - 52m2 (cca pre 15 - 45účastníkov) na
Cena dohodou
Apartmán | Nezadaná | 60 m²
Luxus, pokoj a horská atmosféra v jednom. Tento štýlový 2-izbový apartmán v rezorte Villa Erdöd
230,000 € 3833 €/m²
Lúka, pasienok | 5,951 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 5974 m2 v katastrálnom území Stránske, v časti, ktorá j
25 €/m2 25 €/m2
Lúka, pasienok | Družstevná | 4,700 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 4700 m2 v Krasňanoch pri Žiline. Pozemok je rovinatý, b
71 €/m2 71 €/m2
Rodinný dom | 126 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 - izbový rozostavaný rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu vo Višňov
333,600 € 2648 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kálov | 20 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v historickej budove v centre mesta na ulici Kálov. Kancelá
140 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 46 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 1 - izbový byt v zariadení SKI Makov s podlahovou plochou 46
76,000 € 1652 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Chotárna | 576 m²
V ponuke na predaj krásny stavebný pozemok v Žiline - mestská časť Trnové. Pozemok s výmerou 6
145,000 € 252 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 95.43 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokali
Info v RK
2 izbový byt | Hlavná | 55 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovin
234,990 € 4273 €/m²
Obchodné priestory | Račianska | 200 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj tehlovú budovu s kompletne zariadeným obchodným priestorom, ktorý
Info v RK
4 izbový byt | Račianske mýto | 151.7 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s celkovou výmerou 151,7 m² (v
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.