DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt D.III.1 s terasou a predzáhradkou, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 52.42 m²

Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich fi

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

209,127 € 3989 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - veľký 2-izbový byt E.III.1 s terasou a s predzáhradkou, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 61.13 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

231,965 € 3795 €/m²

Stavebný pozemok s projektom a právoplatným stavebným povolením - polyfunkcia

Reality Častkovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 2,929 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s projektom a právoplatným stavebným povolením na budovu po

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Pozemky na predaj Častkovce

350 €/m2 350 €/m2

3-izb.byt v Ružovej doline, tehlový byt s balkónom v dome Palušák

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 63.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový tehlový byt v slušnom pôvodnom stave v Ružovej doline, (oproti

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4495 €/m²

Dva Pozemky, Malé Košariská, Dun.Lužná 653 m2 a 724 m2 pri jazere

Reality Dunajská Lužná

Rekreačný pozemok | Košariská | 653 m²

Ponúkame na predaj dva atraktívne stavebné pozemky o výmere 653 m2 a druhý o výmere 734 m2, v k

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

220 €/m2 220 €/m2

1-podlažná budova v Ružinove (Narcisova ul.) 230 m2, otvorený priestor

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Narcisova | 230 m²

Ponúkame na predaj jednopodlažnú budovu - nebytový priestor v Ružinove (Narcisova ul.) s rozloh

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

385,000 € 1674 €/m²

2-izb.kompletne zariadený byt v centre (Medená ul.) vrátane Energií.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Medená | 57 m²

Dáme do prenájmu 2-izbový, kompletne zariadený byt priamo v centre na Medenej ul. (pri Redute,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2-izb.byt vo Vienna Gate,kompl.zar. s balk. vrátane Energií aj parking

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 65 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový, kompletne zariadený byt na začiatku Petržalky, Vienna Gate (Kopč

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

890 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Obchodný priestor 43 m2 s výkladom, novostavba s parkovaním v Rovinke

Reality Rovinka

Obchodné priestory | Kvetná | 43 m²

Ponúkame na predaj Obchodný priestor s výkladom a vstupom priamo z ulice Kvetná v Rovinke, na p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Rovinka

99,900 € 2323 €/m²

Flexibilný priestor pre vaše podnikanie: sklad, výroba aj kancelárie v jednom – 225 m² + bezproblémové parkovanie

Reality Šaľa

Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 228 m²

Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí vášmu podnikaniu – nie naopak? Táto samostatná budova v Š

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na prenájom Šaľa

1,600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou (20 m²) v atraktívnej lokalite Praha – Libeň

Reality Kurta Konráda

2 izbový byt | Česká republika

Realitná kancelária Wilusa Vám exkluzívne ponúka na predaj príjemne riešený 2-izbový byt s veľk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj

359,000 € 6648 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj zariadeného 2-izbového bytu s dvomi balkónmi a garážou v Karlovej Vsi – Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jamnického | 58 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt s dvomi balkó

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,000 € 4293 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny dvojpodlažný rodinný dom len 250 m od pláže na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária Wilusa ponúka na predaj atraktívny dvojpodlažný rodinný dom na ostrove Vir,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj

320,000 € 2462 €/m²

Garáž na prenájom v Ružinove – Ružová dolina (Miletička)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ružová dolina | 18 m²

Realitná kancelária Wilusa ponúka na prenájom murovanú garáž v garážovom dome v Ružovej doline

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

160 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Reprezentatívna kancelária v projekte ZWIRN OFFICE s výhľadom na downtown a vysokým štandardom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 58 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na prenájom exkluzívny kancelársky priestor v novopostave

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,965.4 €/mesiac 34 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rohová prevádzka v obchodnej pasáži - predaj cez okienko - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 10.04 m²

Skvelá rohová obchodná prevádzka - presklená s vitrínami a výlohami - predaj cez okienko. V

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

187.8 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Reštaurácia, pizzeria, klub alebo detské centrum -takmer v centre - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Záhradnícka | 581.5 m²

Ponúkame na prenájom variabilný priestor o výmere 581,5 m2 na 1. poschodí centra GRAND HOUSE.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,795 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Menšia prevádzka v obchodnej pasáži - predaj cez okienko - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 13.33 m²

Skvelá obchodná prevádzka - presklená s vitrínami a výlohami - predaj cez okienko. V susedst

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

179.9 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Veľký sklad / show room - vhodný aj pre eshop pri trhovisku - Grand House

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Záhradnícka | 117.74 m²

Ponúkame veľkorysý skladový priestor / show room / eshop ... na 1NP v polyfunkčnom objekte Gra

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

459.2 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Skvelé obchodné priestory priamo pri supermarkete - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 9.11 m²

Ponúkame skvelé priestory na malú prevádzku - obchodík, opravovňu obuvi, krajčírstvo.... blízko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

148 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Zasadačka / miestnosť pre tréning, workshop, školenie na Ružinovskej radiále - GRAND HOUSE

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Záhradnícka | 50 m²

Ponúkame na prenájom 3 samostatné priestory s výmerou 20 - 52m2 (cca pre 15 - 45účastníkov) na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

2 izbový apartmán priamo na lyžiarskom svahu v rezorte Villa Erdödy - Oravská Lesná

Reality Oravská Lesná

Apartmán | Nezadaná | 60 m²

Luxus, pokoj a horská atmosféra v jednom. Tento štýlový 2-izbový apartmán v rezorte Villa Erdöd

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Oravská Lesná

230,000 € 3833 €/m²

Novinka
Novinka

Investičný pozemok 5974 m2, Stránske pri Rajeckých Tepliciach

Reality Stránske

Lúka, pasienok | 5,951 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 5974 m2 v katastrálnom území Stránske, v časti, ktorá j

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Stránske

25 €/m2 25 €/m2

Investičný pozemok 4700 m2, KRASŇANY

Reality Krasňany

Lúka, pasienok | Družstevná | 4,700 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 4700 m2 v Krasňanoch pri Žiline. Pozemok je rovinatý, b

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Krasňany

71 €/m2 71 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Rodinné domy na predaj (23076)
Upresniť hľadanie